PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Forumda Kitap Bölümü

LauraBodewig
18/05/2012, 22:07
Büyük bir eksikilk bence göremeyince dikkatimi çekti. Brave New World'ün mesela hem kitabını hem de şarkısını tanıtasım vardı Kitap bölümü olmayınca şaşırdım.

Ne kadar kitap okuyan bir kitle var bilmiyorum ama güzel bir kitap beni her zaman güzel bir anime-manga'dan daha çok sarmıştır. Kitap okumak anime-manga-dizi-film olayının daha elit versiyonu gibi geliyor bana. Hem edebi açıdan hem de para ödeme -internetten bedavaya kolay kolay bulamama- açısından. Bilgisayar başında kitap okumak insanı sarmıyor zaten bulsanız bile. Benim gibi düşünen insanlar olduğundan da eminim.

napstar
18/05/2012, 22:13
Artı bir.

DreadfuL
18/05/2012, 22:24
Kitap gibisi yoktur, haklısın Nessus. Bu konuya bir bakalım bencede :)

CoolStoryBro
18/05/2012, 22:39
Katılıyorum eğlence ana bölümü altında bir de kitap bölümü bulanmalı. Ne kadar az kullanılacağını düşünsem de güzel bir kitap tavsiyesi alma imkanımız olduğu gerçeğini de unutmamalıyız.

Bu arada "hem kitabını hem de şarkısını tanıtayım" derken Iron Maiden'ın şarkısından mı bahsediyordun? O isimde ünlü bir tane Aldous Huxley'in kitabı var ama şarkı olarak en az 3-5 tane vardı diye hatırlıyorum.

LauraBodewig
18/05/2012, 22:43
Şarkı olarak evet Iron Maiden'ın Brave New World'ü ve kitap olarak da evet Aldous Huxley'nin Brave New World'ü. Şarkının sözleri zaten kitapla oldukça ilişkili " Bring this savage back home ". Ayrıca albümün kapağıda füturistik bir şekilde zaten

Badsoul
18/05/2012, 22:52
+1..!

CoolStoryBro
18/05/2012, 23:02
Iron Maiden'ın şarkısı güzeldir fakat ne kadar kitabın ismini aldıklarını söyleseler de ben pek bir bağlantı kuramamıştım kitapla arasında, daha bir fantastik hava hakimdi şarkıya "Dragon kings dying queens, where is salvation now" şeklinde bir kısmı da var hatta. Evet albüm kapağı dystopia öğelerine benzese de ne şarkı ne de albüm içeriği açısından kitapla pek bağlantılı bulmamıştım ben, o yüzden sormuştum hangi şarkıdan bahsettiğini.

Iron Savior - Brave New World'ü öneririm bir de sana kitapla oldukça ilgili güzel bir şarkıdır.

http://www.youtube.com/watch?v=_Re5k8RTDBw

napstar
24/05/2012, 18:09
Bazen güzeldir hortlatmak.

canifeto12
24/05/2012, 18:11
kitap?

FafraGa
24/05/2012, 18:30
kitap bölümü çok güzel olur bence de

DreadfuL
03/06/2012, 12:07
http://www.gamehonor.com/forumdisplay.php/270-Kitaplar

Kitaplar için bölümümüz açıldı arkadaşlar, gecikme için kusura bakmayın. :)

Burakula
03/06/2012, 12:39
vay canına!:rolleyes:

BorisPeace
04/06/2012, 08:26
Kitap bölümümüz açıldığına göre arşive taşıdım (:

Tüm önerileriniz bizim için çok önemli, bu yüzden bu tür öneriler yapmaya devam edin lütfen. Zaten arşiv bölümünün cevaplanmış/yerine getirilmiş önerilerle dolu olması bunun göstergesi (: