PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : supporter herolarla oynamanın zorluğu.

caddedeki adam
19/09/2008, 22:49
cogumuz supporter hero almayız.
alanlarımızında cogunun takımda bır arkadası vardır sureklı ona can basıp durur dıgerlerını tınlamaz:D.veya cogu yenı baslayan arkadasımız a kendıne can basabılıyor dıyıpte alır bu tur heroları.dığer tur oyuncular varsa aramızda azdır.
neyse benım demek ıstedıgımde yarım saattır dıyemedıgım sey suydu;
ulan ne zaman dazzle,chen,omlı,abad,huskar,ezolar gibi bi hero aldıysak dırek tum takım sıze sovmeye baslar tum oyun boyunca.
niye?tum takım aynı anda bır seyler ıster cunku bana can at repel at armor at at at at bana at bana bana...
ıflahınız kesılır oyun boyunca herkes sıze guvendık dıyıp tum dusman takımının arasına dalar ne yapsanız kurtaramazsınız sonra daha erken atsaydınya fılan dıye lagaluga yaparlar,sahsen destek sınıfı seven bırıyım ama ıllallah geldı be su beklentılerden!
yanı soyledıgım sey su supporter oynamanın verdiği tat ,bı sınavda aynı anda 4 arkadasınızın kopya ıstemesı fakat sızın sadece ıkısıne yardım edebılmenız vede bu ıkısı verdıgınız kopyaları anlamamaları vede sonucta hepsının sınavdan kalmasının sıze bağlanması gıbı durumlarda hissettiklerinizi hissettiriyor genellıkle.

cok ornek var ama en son bu oldu.tamam pek ıyı bı oyun cıkarmadım ama yanı az yardımcı olmamısım,diğer oyunculara ama sonuc.
oyun boyunca hıc atak ıtemı kasmadım sırf mana kastım,sureklı deflerı ben yaptım skorlar bellı ama konusmalara ve oyna bır bakarmısınız.

evet sınır kapladı dort bir yanımı:D.

http://rapidshare.com/files/146688271/LastReplay.w3g.html

[GG]JohnQut
20/09/2008, 08:13
eheh sen support hero alcaksan soylenenlere kulak asma yeter ayrica huskar bana gore supporter degil lich te yazabilirsin

ice_eyes
25/11/2008, 01:17
vallaha ben supporter hastası bir insanım sadece omniyle pek ii deilim .Supporter hero ile oynamak zeka gerektirir çünkü gerilla gibi kaçak dövüşen ve yeri geldiğinde savşın gidişatını tamamen değiştirebilen herolardır en iyi support herosu omniknightdır eğer iyi oynayan biri kullanıyorsa oyun büyük ihtimalle omniyi iyi kullanan kişinin tarafı kazanır.En sinir olduğum olay ise oyun başlarında ezalordan 2 de bir mana isteyen adamlardır sanki ezalor büyü atmıyomuş gibi 2de bir mana isterler halbuki oyun başında ezalordan daha çok karşı takımı bunaltan hero yoktur

Khirsah
26/11/2008, 15:53
nedense hep support hero alırım:D supportluğu seviyom ben

II_Remedy_II
26/11/2008, 19:32
Belliki senin garenaya geçme zamnın gelmiş şöyle söyliyim garenada euro dota roomda oyna herkes dostunun neler yapabileceğini biliyor ve neler yapması gerektiğini o yüzden kendi suçuyla ölen kimse sana kızmaz aksine eğer adamlara yarıdm edersen bol bol tebrik alırsın

bu arada huskar support herosu değil tamam bir vital olabilir ama support değil