PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : GHIDL - Bilgilendirme

Woolridge
21/05/2012, 19:28
GHIDL kanalında 5 gün boyunca hiç bir oyun oynamayan kullanıcılar İnaktif statüsüne girecek ve ödüllerden faydalanamayacaklardır. Bütün oyuncululara duyurulur.

- 21.05.2012

laohl
21/05/2012, 19:30
GHIDLde oyun dönmediğine göre ödüller iptal desene:D

edit: ligin üst sıralarında olan ve trdota ddle geçen kullanıcılara ya bizim ligimizde oynarsınız ya da babayı alırsınız demişssiniz:D

MSG
21/05/2012, 20:54
Kanalda 1 tane yetkili bile yok. :) Signleyen hiç yok bayadır, nasıl olacak bu iş. :)

Woolridge
21/05/2012, 21:16
Sistem basit; aktif olarak oynayan ödülleri hakeder.

Name[L]esS
21/05/2012, 21:28
güzel , beğendim hadi bakalım..

MSG
21/05/2012, 22:04
Bu arada;

*** 1. Sezon Ödülleri: http://www.gamehonor.com/showthread.php/13974

Ödülleri göremiyorum, bilginize. :)

laohl
21/05/2012, 22:33
Sistem basit; aktif olarak oynayan ödülleri hakeder.
sen algılamada sorun yaşıyorsun galiba kardeş bende aynısını dedim liginizde kimse aktif olarak oynamadığı için ödüller iptal işte:D

ama şu var böyle bir kural daha önce hiçbir ligde görülmedi oynayan yoksa ligi kapatırsın mantık basit dereceye giren ödülü alır adam ister 3 oyunda girer ister 300 oyunda. Onuda geçtim bu kural madem olacak bunu adam gibi ligin başında koyarsın yada diğer sezonda(olursa tabi:)) bu kadar önemli bir değişikliği yaptım oldu diye yapamazsın, hadi yaptın oldu böyle mal gibi kalırsın ''ortada''.

son olarak gh yönetimine bir soru sormak istiyorum(muhtemelen cevap alamam) d.woolridge nameless die gibi daha önce competitive dota sahnesinde hiç yer almamış lig yönetimi konusunda en ufak bir bilgisi olmayan adamları hangi mantıkla oraya koydunuz?

edit: ödülleride kaldırdıgınıza göre tezim dpğru çıktı:D

Name[L]esS
22/05/2012, 05:46
7 yıl olucak bu oyunu oynuyorum bilgim fazla için rahat olsun :)

laohl
22/05/2012, 15:10
esS;158536']7 yıl olucak bu oyunu oynuyorum bilgim fazla için rahat olsun :)
7 yılda ne iş yaptın kardeş:D

Woolridge
22/05/2012, 19:58
Algılamada bir sorun yaşamıyorum sadece laubali tavırlar içindeki insanlardan haz etmiyorum, doğal olarak cevap verme tenezzülünde dahi bulunmuyorum. İthamlarına cevap vermemi çok istiyorsan bir mail adresini bana özel mesaj ile bildirirsin. Forumlarda böyle konuların tartışılmayacağını düşüncesini savunuyorum, sonuç olarak herkes buraya tek bir amaç ile geliyor: Faydası olacağını düşünüyor. Sana ve ithamlarına buradan cevap vermem faydalı olmayacaktır. Bundan sonra attığın postları okumaya devam edeceğim fakat bu tavırların devam ettikçe bu platform üzerinden cevap bekleme.

Ödül konusuna gelince, ben ödül konusunu kapatmadım. Şuan kapatanı da göremiyorum. Kapatan kişi gerekli açıklamayı yapacaktır.

Jeay
23/05/2012, 11:29
5 günde 1 sizin platformunuzda oynayınca elinize ne geçicek bilmiyorum. Ne yapacağınızı şaşırmışsınız.

Ahmet"FranJose"ÇOLAK
26/05/2012, 09:07
Benim için ödül önemli değil oyun oynamak için katıldım fakat asker olduğum için gündüzleri gelebiliyorum ve oyun bulamıyorum, Bunu garipsemiyorum gündüz bende oyun oynamazdım gece aktif olmak daha güzel oyunlara katılma sansı veriyor.
Neyse ben zaten 7 günde bir oyun oynama sansım oluyor.
İnaktif FranJose Akar.

berkbegins
02/07/2012, 14:12
kanalda 3-4 kişi var bu lig aktif değil mi ? bilgi lütfen..