PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.26a / 6.74c Bir DotA Dersi - Hiçbir Zaman Çaresiz Değilsiniz!

Trilogical
19/06/2012, 15:09
WeplaES üzerinden oynadığımız bir pub oyun.

SENTINEL
:axe: AXE
:troll: TROLL WARLORD
:trax: TRAXEX
:lion: LION
TINKER

SCOURGE
:techie: TECHIES
:naix: NAIX
:riki: RIKIMARU
:ursa: URSA WARRIOR
GOBLIN SHREDDER

Galip:

SENTINEL. K/D oranında 74-50 Scourge Üstün

İZLEMEYE ÜŞENENLER İÇİN OYUNUN ANLATIMI
Oyun, Troll'ün techies'e fb vermesyile başlar. Devamında 2-3 kill alan sentinel bir süre sonra ağır darbeler alır. Early Game ve Middle Game'de toparlayamaz. Özellikle Goblin Techies doğru yerde doğru mayınları çalıştırmıştır. Dakika 20'de travel, 23'te Ghost Scepter'ı ancak bitiren Tinker farmlamaya başlar, ancak son kuleye gelince hep başarısız kalır. Scourge'dan biri müdahele eder ve kendisinden güçlü olanlara karşı Tinker Ghost Scepter + Travel yapıp kaçmaktadır. Scourge kendisini orta kuleye endekslemiştir. Kule dibinde özellikle Traxex baskınlık göstererek orta kulenin kaybedilmesine izin vermemiş, bu yolla kasmıştır. Tinkerın ve Traxex'ın sinirlendirdiği Scourge sabırsızlanmıştır. Dakika 50'de Orta kuleyi almak için riskli hareketler yaparken naix dışında TK verirler. Bunun üzerine üstten Troll ve Trax, ortadan da Tinker ittirerek Scourge savunmasını patlatır. 70 dk sonunda galip Sentineldir.

BorisPeace
19/06/2012, 15:22
Anlatım güzel olmuş (:

Boş bir vakitte izleyebilirim.

Name[L]esS
19/06/2012, 15:57
Weplayı gordum bi daha okumadım :D

Jeay
19/06/2012, 15:58
Wepla'yı hiç özlememişim. 5 carry mode 10 hala