PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Low Priority Problemi

WadJet
20/06/2012, 13:27
Merhaba arkadaşlar,

Geçtiğimiz günlerde bulunduğumuz bölgede elektrik çalışmaları vardı.2-3 kez elektriklerimiz kesildi ve ben bu anlarda oyundaydım.Elektriklerimiz geldiğinde ise oyuna bağlanmayı denediğimde(5 dakika içinde) buton tepki vermedi.Bu yüzden 12 günlük bir low priority oldu.3 gün artıyor her leave'de.Ancak kendi isteğim ile yapmıyorum ve mutlaka geri dönmeye çalışıyorum.Diğer arkadaşlarında başına mutlaka gelmiştir, oyunda iken "Warning Connection" hatasını aldım ve birdaha oyuna bağlanamadım bunlarda leave sayıldı(2 kez).12 gün low priority oldu bu şekilde.Artık partylerede alınmıyorum, item ve expde gelmiyor oyundan soğudum resmen.Lütfen bana yardımcı olun.:(

Steam ID = wadjeet
Oyun Nickim = Tweak ~
Steam Profil Link = http://steamcommunity.com/id/wadjeet/

Burakula
20/06/2012, 14:07
bu low priority falan ne kadar olduğunu falanını filanını nasıl öğreniyoz?

Lexsarko
20/06/2012, 15:22
Elektrik çalışmalarının olduğunu bile bile oynamaya çalışmamalıydın. Süresinin dolmasını beklemekten başka çaren yok. Çünkü cezaya itiraz edebileceğin ya da doğrudan şikayet edebileceğin bir yer yok bildiğim kadarıyla.

Bugün ben ve arkadaşlarım (Duke.Woolridge ve AxeCapoeira) çok ağır ırkçı hakaretlere maruz kaldık ama oyundaki rapor sistemini kullanmaktan başka bir şey gelmedi elimizden. Bir sürü ss aldım ama şikayet edilebilecek bir yer bulamadım.

WeRdeR WeReMeM
20/06/2012, 16:02
Bugün ben ve arkadaşlarım (Duke.Woolridge ve AxeCapoeira) çok ağır ırkçı hakaretlere maruz kaldık ama oyundaki rapor sistemini kullanmaktan başka bir şey gelmedi elimizden. Bir sürü ss aldım ama şikayet edilebilecek bir yer bulamadım.

Üzerine Fb'deki Emre'yi salarım deseydiniz tırsarlardı belki :o_o:

WadJet
20/06/2012, 16:04
Elektrik çalışmalarının olduğunu bile bile oynamaya çalışmamalıydın. Süresinin dolmasını beklemekten başka çaren yok. Çünkü cezaya itiraz edebileceğin ya da doğrudan şikayet edebileceğin bir yer yok bildiğim kadarıyla.

Elektrik çalışmalarını elektriklerimizin üst üste kesilmesinden sonra öğrendim.12 gün nasıl beklerim olacak iş değil oyundan soğuttular..

Burakula
20/06/2012, 16:05
beni takan olmamış, yine...

WeRdeR WeReMeM
20/06/2012, 16:13
Elektrik çalışmalarını elektriklerimizin üst üste kesilmesinden sonra öğrendim.12 gün nasıl beklerim olacak iş değil oyundan soğuttular..

Oynama soğuduysan oynamak zorunda mısın ?

WadJet
20/06/2012, 16:18
Oynama soğuduysan oynamak zorunda mısın ?

Cevap verme sende cevap vermek zorunda mısın? Birşey bilmiyorsun çek git konumdan.
Ayrıca Türkçe'yi düzgün kullanmaya çalışıyorsun ama sadece çalışıyorsun.Nicke bak.Sen önce yeni bir düzgün nick al sonra böyle tavırlarla cevap ver.

Sprivia
20/06/2012, 16:28
Cevap verme sende cevap vermek zorunda mısın? Birşey bilmiyorsun çek git konumdan.
Ayrıca Türkçe'yi düzgün kullanmaya çalışıyorsun ama sadece çalışıyorsun.Nicke bak.Sen önce yeni bir düzgün nick al sonra böyle tavırlarla cevap ver.

Bir şeyden dolayı gocunmuşsun bulduğun yerden aciz aciz laf sokmaya çalışmışsın. Mısını ayrı yazdı diye türkçeyi doğru kullanmaya çalışıyo diye acizce bir şey yazmak nedir? Doğru demiş werder soğuduysan oynama. Burası ağlama yerimi "oufh çhoq sıqıldım". Ne yapalım kardeşim sen oyundan soğuduysan. Çözümmü üretelim senin oradaki elektrik kesilmelerine? Kendini küçük düşürmeden önce insan gibi cevap vermeyi öğren.

WeRdeR WeReMeM
20/06/2012, 16:32

:o_o: Kendi nickini düzelt sonra konuşuruz abisi.

D1e-_-
20/06/2012, 16:47
Thamam qhardiş sheLam pen d1ethepHest, 0utt00r t1eee .sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss sss