PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Nasıl Matchmaking ?

dedekorkut
21/06/2012, 01:05
Tek başıma oyun atıyordum ve Dota 2'nin süper matchmaking sistemi çalıştı tabii ki.

http://b1206.hizliresim.com/y/p/8d1dv.png

BorisPeace
21/06/2012, 01:34
Takım gelmesi şanssızlık karşıya tabi, ama neyse ki hepsi carry alıyor :3

Nighthawk
21/06/2012, 01:42
Matchmaking her oyuncunun ratingi birbirine yakın olacak şekilde eşleştirme yapıyor. Takım mı diye bakmıyor.

dedekorkut
21/06/2012, 01:51
Matchmaking her oyuncunun ratingi birbirine yakın olacak şekilde eşleştirme yapıyor. Takım mı diye bakmıyor.
E tamam da adamlar şimdi 5 kişi parti olarak girmiş, burada benim suçum ne? :D Saçma sapan bir şekilde eşleştirme yapıyor. Benim ratingim yüksek diye takımıma 0 oyun atmış adamın düştüğü bile oldu. Herif ilk oyununu benimle attı. Peki hiç oyun atmamış adamla benim düşme olasılığım nasıl eşit olabiliyor? Hani oyuna ilk başlayanlar kendileri gibi olan oyuncularla birlikte atıcaktı oyunları? Oyun ya şu an beta olduğundan dolayı böyle, ya da sadece matematiksel olarak bir eşleştirme yapıyor.

Burakula
21/06/2012, 11:19
sen gene iyisin dostum genelde sağdaki pickleri benim takımımdaki rus denyolar yapar üstüne bi de lycan traxex alırlar sonra başlarlar bana bağırmaya "where is wards" "buy chick pls" "need a pipe" "awfull support" "4kill 8 death noob lol" falan yazarlar. sabır çeker sabır çeker sonra cevap yazmaya başlarım bunlara hepsine laf yetiştiririm ulan şerefsiz herifler 4 carry almayı biliosunuz salak herif daha bloodun ultisinde yürüyünce canın gittiğini bilmiyosun kıçına motor kaçmış gibi koşuyosun derim(ingilizcesini tabi) e bu sefer de başlarlar kiril alfabesiyel yazmaya anlamıyorum diye fadhjsguhajfkpadhvıpajoan foajgpa gj-adkgoa joğadjgkadnpvnadpy tazrında şeyler yazarlar kiril kiril.

GEL DE DELİ OLMA ŞİMDİ! BUNLAR BABADAN OĞULA NESİL BUNLAR NESİL!! sonra arkaadaşlarla beraberi girince camı, çerçeve, ana, avrat, oynuyorum acıma duygumu kaybediyorum. Diyorlar "abi neden bu kadar sinir yapıyosun neden bilendin bu kadar" "abi tamam bitiririz rahat ol sen" falan diyolar sonra ben de hak veriyorum doğru lan gene geçtim kendimden diyorum. neyse anlatınca rahatladım birazcık.

Darkelia
21/06/2012, 12:55
benim bildigim kadarıyla matchmaking sistemi henüz gelmedi karsılıklı egitmenli flnda olucak tam geldiginde o yüzden böyle sorunlar cıkıyor sanırım

Nighthawk
21/06/2012, 15:22
Ne demek gelmedi :S Oyuna nasıl giriyorsun ki sen, matchmakingle. Eğitmen tamamen başka bir şey.

FafraGa
21/06/2012, 18:16
sen gene iyisin dostum genelde sağdaki pickleri benim takımımdaki rus denyolar yapar üstüne bi de lycan traxex alırlar sonra başlarlar bana bağırmaya "where is wards" "buy chick pls" "need a pipe" "awfull support" "4kill 8 death noob lol" falan yazarlar. sabır çeker sabır çeker sonra cevap yazmaya başlarım bunlara hepsine laf yetiştiririm ulan şerefsiz herifler 4 carry almayı biliosunuz salak herif daha bloodun ultisinde yürüyünce canın gittiğini bilmiyosun kıçına motor kaçmış gibi koşuyosun derim(ingilizcesini tabi) e bu sefer de başlarlar kiril alfabesiyel yazmaya anlamıyorum diye fadhjsguhajfkpadhvıpajoan foajgpa gj-adkgoa joğadjgkadnpvnadpy tazrında şeyler yazarlar kiril kiril

GEL DE DELİ OLMA ŞİMDİ! BUNLAR BABADAN OĞULA NESİL BUNLAR NESİL!! sonra arkaadaşlarla beraberi girince camı, çerçeve, ana, avrat, oynuyorum acıma duygumu kaybediyorum. Diyorlar "abi neden bu kadar sinir yapıyosun neden bilendin bu kadar" "abi tamam bitiririz rahat ol sen" falan diyolar sonra ben de hak veriyorum doğru lan gene geçtim kendimden diyorum. neyse anlatınca rahatladım birazcık.

sonuna kadar hak veriyorum aynısı benimde başıma geliyor ama ing olmadığı için türkçe karşılık veriyorum :)

Bins
21/06/2012, 18:25
sende kiril alfabesile "иди на хуй нуб" diye yaz

Burakula
21/06/2012, 19:25
sende kiril alfabesile "иди на хуй нуб" diye yaz

garanti olsun diye yazmadan önce transalteye sordurdum bi:D trolleyip "ben çok noobum" falan yazdığını düşünmüştüm ama istediğime yakın bişeymiş sağol:D