PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Minecraft illuminati mi?

TauHunter
23/06/2012, 02:35
Dikkatlice Minecrafttaki creeperin yüzüne bakın. Odaklanın... Ve creeperin ağzına bakın. Gördünüz mü?

Creeperin ağzında bir üçgen oluşuyor ve bilindiği üzere minecraft 3 boyutlu bir oyun. Bu ibretlik tespitle creeperin ağzının illuminati piramidi olduğunu anlıyoruz. Piramidin üstü kısmında göz gizli ( göz çizmeye pixel yetmemiş)

3172

WHY YOU LITTLE
23/06/2012, 11:27
Illuminati her yerde :-O

EuSS.WackyDire
23/06/2012, 12:03
Bakıyorum, bakıyorum, bakıyorum...Göremiyorum O_o

Gokotas
24/06/2012, 01:00
haha pixel yetmemiş :)

hohmlec
24/06/2012, 01:05
ıllumunatı uzmanı frosty sormak lazım

FroStly
24/06/2012, 05:09
ıllumunatı uzmanı frosty sormak lazım

Öncelikle Ali'nin bu güzel tesbiti için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Zaten minecraftın uzun zamandır illuminatinin oyunu olduğu bilinen bir gerçek.Oyunun pixellerinin yetmemesi sebebiyle yeterli kanıt toplayamamıştık.Ali'nin bulduğu kanıtıda illumunatiyi açığa çıkarmaya harcadğımız emeklere katkı olarak görüyoruz.

Edit(Kanıt buldum): 3182

Ve araştırmalarımız kısa sürede meyvelerini vermeye başladı. :(._. ):

TauHunter
03/07/2012, 19:42
Öncelikle Ali'nin bu güzel tesbiti için kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.

Zaten minecraftın uzun zamandır illuminatinin oyunu olduğu bilinen bir gerçek.Oyunun pixellerinin yetmemesi sebebiyle yeterli kanıt toplayamamıştık.Ali'nin bulduğu kanıtıda illumunatiyi açığa çıkarmaya harcadğımız emeklere katkı olarak görüyoruz.

Edit(Kanıt buldum): 3182

Ve araştırmalarımız kısa sürede meyvelerini vermeye başladı. :(._. ):

Bilinçaltımıza pixel pixel yerleştiriyorlar :O. beynimizde creeperler dolaşıyor ve her an PATLAYABİLİR :????

WrongheR
28/10/2012, 02:18
gerçekten böyle durum var netheri açıp orda beacon ve pramit yapan varsa anlar :()