PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Video Editing Bölümü

KONYALIYOBAZ
27/06/2012, 12:58
Açılması gerektiğini düşünüyorum; neden derseniz:

+Başlamak isteyen arkadaşların sorularını bilen kişilere soracağı bir yer olur.
+Belki birilerinin ilgisini çeker ve hiç aklında yokken video yapmaya başlar.

hohmlec
27/06/2012, 18:26
gh video ekib, kursa ıyı olur ben varım

KONYALIYOBAZ
27/06/2012, 18:29
gh video ekib, kursa ıyı olur ben varım

Bencede olmalı zaten. Bu bölümün açılması ona öncülük edecektir.

FafraGa
27/06/2012, 19:50
olursa çok hoş olur bende öğrenmek istiyordum sonuna kadar destekliyorum

TRackY
27/06/2012, 21:29
Olmalı bencede.

Lexsarko
27/06/2012, 21:40
Böyle bir bölümün olabilmesi için bu işi öğretebilecek, rehberler hazırlayabilecek ve sorulacak soruları yanıtlayabilecek biri kısacası sağlam bir moderatör lazım. Soru sormak için açılan konular cevapsız kalırsa böyle bir bölümün var olmasının bir anlamı olmaz.

Bu konuda kendine güveniyorsan Boris'e moderatörlük başvurusunda bulun. LoL'de yapıldığı gibi gizli bölüm açılsın. Yeterli içerik oluştuğunda da nurtopu gibi bir bölümün kurucusu ve moderatörü olmanın gururunu yaşa ^^

Hem GameHonor organizasyonlarının vidyolarının yapımına da katılabilirsin. Yük tek kişiye binmemiş olur.

KONYALIYOBAZ
27/06/2012, 22:07
Böyle bir bölümün olabilmesi için bu işi öğretebilecek, rehberler hazırlayabilecek ve sorulacak soruları yanıtlayabilecek biri kısacası sağlam bir moderatör lazım. Soru sormak için açılan konular cevapsız kalırsa böyle bir bölümün var olmasının bir anlamı olmaz.

Bu konuda kendine güveniyorsan Boris'e moderatörlük başvurusunda bulun. LoL'de yapıldığı gibi gizli bölüm açılsın. Yeterli içerik oluştuğunda da nurtopu gibi bir bölümün kurucusu ve moderatörü olmanın gururunu yaşa ^^

Hem GameHonor organizasyonlarının vidyolarının yapımına da katılabilirsin. Yük tek kişiye binmemiş olur.

Yani çok doğru söylüyorsun ama benim bu konu için ayırabileceğim saatler yok. Yani normalde ayırırdım ama bu sene 12'ye geçiyorum ve çalışmam lazım. Ancak onun dışında dersler hazırlayıp, soru cevaplarım ancak bu yükün altına malesef tek başıma girebilecek kadar vaktim yok.

SiEorDiE
27/06/2012, 23:14
yapilacak programlari araştirdim buldum indirdim ama bi türlü beceremedim:D sırd meraktan 3ds max bile indirdim egitimleri izledim yapamadim:D

sony vegas pro
adobe after effects cs4 2 program daha vardi hatirlamiom :)

ögretecek birisi cıkarsa bende ögrenmeyi isterim:)

hohmlec
27/06/2012, 23:18
yapilacak programlari araştirdim buldum indirdim ama bi türlü beceremedim:D sırd meraktan 3ds max bile indirdim egitimleri izledim yapamadim:D

sony vegas pro

internette yeterince ders var hanı sony vegas ve after effect te okadar pro değilim ama kendimce ıyıyım

SiEorDiE
27/06/2012, 23:20
internette yeterince ders var hanı sony vegas ve after effect te okadar pro değilim ama kendimce ıyıyım

izledim yaptim ama dotayı yapmiolar diye pek verimli olmuyor:D dota dota2 yapan birinin anlatmasi daha zevkli olur :)

Oldskull
27/06/2012, 23:48
izledim yaptim ama dotayı yapmiolar diye pek verimli olmuyor:D dota dota2 yapan birinin anlatmasi daha zevkli olur :)

RazelikingNP (yada öle bişi) onun videolarında dota var

KONYALIYOBAZ
28/06/2012, 00:10
RazelikingNP (yada öle bişi) onun videolarında dota var

o da çok az tutorialı var. Konuşuyorum onunla bana tutorial yapmak için teklif vermişti yaptım bir tane ama yayında inglizce düzgün konuşamadığım için vazgeçmişti -.-

Edit: Eğer bölüm açılırsa doğrudan motion track 3d text anlatımı koyacağım. Yani hareket eden bir görüntü üzerine yazı sabitlemeyi ve bu yazıyı 3 boyutlu yazmayı. Çok iyi introlar yapabilirsiniz :)

bu videodaki 8. saniyedeki gibi :)

http://www.youtube.com/watch?v=aubCTscNIEU&feature=relmfu

hohmlec
28/06/2012, 00:12
ya en azından vıdeo ekıbı olusturulsa gh turnuvularının fln vıdeoları yyapılsa dota , dota 2 ne bilitm tf2

KONYALIYOBAZ
28/06/2012, 00:17

sony vegas pro

Cinema 4d ve boujou var birde :)

BorisPeace
29/06/2012, 22:43
Bence güzel bir fikir. Video Editing bölümünü "Diğer" forumunun altına bulabilirsiniz.

http://www.gamehonor.com/forumdisplay.php/278-Video-Editing