PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DawSon_SoA & DawSonCreeK "Since 2004-2011"

DawSoN
29/06/2012, 15:59
Merhabalar Dostlar Yeniler pek bilmez diye düsünuyorum eskilerdende 5 10 kisi kaldıysa ne ala

Adı Soyadı : İlker ORUÇ

Memleket : Balıkesir

Yaşadığı Yer : Kocaeli

Aktif Yıllar : 2004-2011

Bulunduğu Clanlar :
2004-2005 - NaMaZ "NmZ" ,
Kısa bir Süre - "AuRA"
2005-2006 - FataLError "FE" Nick : [FE]DawSoN
2007-2009 - Secrets of Assassination "SoA" Nick : DawSon_SoA
2009-2010 - Ottoman Republic - "Otto" Nick : Otto.DawSoN
2010-2011 - GameHonoR-Ghc Nick Ghc.DawSoN

Efenim Efenim söyle kısa bir bilgi trafiginden sonra gelelim dır dıra

Arkadaslar Dota'yla 8.sınıfa giderken tanıstım o zamanlar cafede tek tük insan oynuyodu ve cokta bilınmıyodu bu oyun benim yaş grubum o zamanlar genelde knight online takılıyodu tabi bende ergenligin verdigi merakla git gel git gel bu oyun gozume takılmaya basladı gittim sordum nedir ne degildir gibisinden bir gün merak ettim ve actım warcraftın kendısını oynamaya basladım (Campaing) bir süre öyle oynadıktan sonra cafedeki arkadaslarla bir süre Dota oynadık kısa bir süre icinde kafe sahibininde Eski Blizzard oyuncularından olmasının verdıgı tecrübeyle hemen battlenetle tanıstık tabi o zamanlar evde bilgisayar yok bütün gün internet kafedeyiz ben basladım cevre edınmeye su an isimlerını hatırladıgım bir kac kisi yazıcam belkı tanıyan veya onlar buralardadır görürler belki Anakobra,Cypher,informer,inthedarkness ve su an aklıma gelmeyen 3 5 kısı daha vardı bu arkadaslarla tanıstım benim oyunu kavramamda en büyük etkendir anakobra,informer ilk temelleri bunlar attı yani biz oyunu ögrendik baktık akıyoruz saga sola anakobra bir Clan kurdu NmZ diye benıde aldı sevindim filan ne ise yaradıgını bılmıyorum o zamanlar moron gibi direk oyuna gırıp oyun oynuyorum sabahtan aksama kadar non-stop simdi nerde 2 oyun atabılırsem arka arkaya cok iyi diyorum basım agrıyo hemen ^^ NmZ clanında tabiki bende daha amatör oldugum ıcın bir basarıdır yada turnuvadır söz konusu degil o zaman daha bu forum bile yoktu zaten ne turnuvasından bahsedıyosak ^^ öyle iste bir süre nmz ve o arkadslarla takıldıktan sonra ben hırslı oldugum ıcın daha iyi clanlara kança takmaya calısıyodum kısa bir süre AuRA Clanıyla takıldım orda sanırım Aura[of]Honour diye bir arkadas vardı sanırım ismı batudu tam hatırlamıyorum kusura bakmasın orta takıldım bir süre sonra aç oldugum icin daha iyilerını ıstıyodum daha ismi duyulan insanlarla daha cok clanlarının ismı duyulan takımlarla olmak ıstıyodum onların aralarına gırmeye calısıyodum HeadHunter diye birinle tanıstım oda eski FE clanının Chefiymis oraya girdim FE clanında daha cok takım olgusu vardı Clan havasını burda gordum yasadım Gronkjaer,Headhunter,Smoks gibi oyuncular vardı burdada 1 yılı aşkın burda kaldım ve bayada kendımı gelıstırdım olmustum diyebılırım kendıme bu süre icinde durmadan oyun atıyorum forumları arastırıyorum mym,sk gaming maclarını o zamanlar ıcın takıp edıyorum baya olayı işşizlige dokmustum Headhunter ın askerlıgındne dolayı in-aktif duruma gecmıstı clan ve ben devam edıyodum bir gün gronkjaer ben SoA clanına gecıyorum dedi gel sende dedi bende Aruziel_SoA ile konustum tamam dedi ve SoA macerası baslıyordu artık benım ıcın kısa bir süre sonra Gronkjaer de in-aktif olup askere gitmisti ve ben tek basıma kalmıstım Aruziel_SoA,Togamarius_SoA,Scrpn_SoA,Kral_SoA, gibi arkadaslar vardı o zamanlar ögrendım ki biz bir b.k bılmıyomusuz CW nın mantıgını ogretti Bana Bahadır abi (Aruziel) cok üstüme düstü cok çabaladı adam kendını sinir krizleri gecirdi =) ögretebıldıgı kadar ögretti o sıralarda iste bu forum yapıldı yavastan artık turnuvalar fılan basladı biz hem eurobattle.net de oynuyoduk hem o zaman ismı GGC yani ******da takılıyoduk kısa sürecler icinde takıma Lordaurain Khnum pcete Dreadful returntheearth ve 3 5 kisi daha katıldı mym pride da 2.tur oynadık sanırım 2.turdu yanlıs hatırlamıyosam baya iyi bir basarıydı o zaman icin türk takımları icin Sayısız avrupa takımınla maç yaptık Trainerlar yaptık aile gibiydik o kadar muhabbet güzeldiki tuvalete gitmek ıstemedıgımı bılırım 2 kere forumun düzenledigi turnuvada 1. olduk bir kerede 2.olduk diye hatırlıyorum ve 2009 yıllarına geldıgımızde Clan uyelerının yaslarının zaten büyük 25+ olmasından dolayı herkesin üniversitesi evliligi filan geldigi icin kımse gırmıyodu gıremıyodu oyuna eksik kalıyoduk her seyden Trainerlarda filan o yüzden Aruziel 2009 yılında Disband etti clanı cogu insan oyunu bıraktı devam etmedi kimisi ******da devam etti 1 yıllık bir süre icinde bende hic oynamadım 1 yılın sonunda 2 3 kere girdim öylesine hem eskı arkadasları goreym hemde takılayım anlamında Fleur_de_LyS clana gel diye cok ısrar ettı sevdıgım ınsanlar oldukları ıcınde kırmadım kaptan olarak Otto ya girdim toplamda 3 turnuvaya girdik cokta basarılı olamadım acıkcası kaptan olarak otto'da bu arada SoA dan beri DreadfuL la aynı clanda bulundugumuzun da altını cızeyım. otto'da böyle basarısız olduktan sonra artık dedim bizden gecmis cunku yenı gelen adamlar robot gıbı oynuyor arkadas yani nerde eskiden oynayan adamlar nerde simdi oynayanlar adam yemıyor icmıyor 60 dakkalık oyunda 700 CS kasıyo varmı böyle bir sey ? keske o replay olsa elımde de göstersem durum böyle olunca bir süre oynamadım sonra korayla gene kontak kurduk napıyon ne edıyon derken gene nalet dotadan acıldı konu Support arıyoz dedi koray bende ee ben varım dedım :d demez olaydım ertesi gün GHc.DawSoN oluvermısım orda da 1 2 turnuvaya gırdım bu clanda da 10 numara insanlar vardı Aquila benım ıcın öncelıklı berk 10 numara bir kaptan 10 numara bir insan tam bir ibinedir neşe dolu her zaman takımı havaya sokmaya gaza getırmeye moral depolayan bir kaptandır bu adamla oynadıgım ıcın kendımı cok sanslı hıssettim hala arada msn den yazar bazen pc basında olmuyorum yazamıyorum bazende pc basında oluyorum bilerek cevap vermıyorum valla itiraf edıyım :d Support eksik gel dicek dıye korkuyorum cunku takımı batırırım heralde bu sefer diye

İşte böyle benımde Dota kariyeri daha anlatamadıgım cok seyler var tabiki bu kadar uzun yılın seyı kısacık olmuyo malesef ama anlatabıldıgım kadar anlattım. kırdıgım üzdügüm insanlar varsa özür dileriz ismını hatırlayamadıgım veya ısmını gecırmedıgım insanlar varsa kusura bakmasın bu kadar şey hatırlamam bile bence güzel bir sey

Burdan korayımı ve berkimi öpuyorum :D

DreadfuL
29/06/2012, 16:05
Ömür boyu support "DawSon" :) Çok güzel günler geçirdik birlikte oyunda gerçekten :) Kendisi adam gibi adamdır :)

Gehenna
29/06/2012, 16:16
Eskilerden kim kaldı sorusuna verilen nadir cevaplardan :P

m3lijh
29/06/2012, 16:48
Koskocaman yazı da sadece b.k kelimesinde nokta vardı. :D. Hayırlısı olsun :D

canifeto12
29/06/2012, 19:10
okuduguma inanamıyorun O_o

KONYALIYOBAZ
29/06/2012, 19:18
Bence dotayı bırakıp kitap falan yazmalısın sende bu kapasiteyi gördüm O.o

MrFoseptik
29/06/2012, 20:25
Koskocaman yazı da sadece b.k kelimesinde nokta vardı. :D. Hayırlısı olsun :D

":d" iki tane burda var. :S
hocam yazı nokta kaynıyor sadece cümle sonlarında değil.

burada senden iyi yazar olur.yazı gözüme çok gelmasine rağmen bi baktım bitmiş :)

Ratz
29/06/2012, 20:27
Koskoca yazıda sadece noktalamaya taktınız ya helal beyler:D

DawSoN
29/06/2012, 22:18
siz daha güzel yazılar yazın arkadaslar ben bu kadar yazabilıyorum :)

ViktorReznov
29/06/2012, 22:24
Paragraflara ayrılırsa ben de okuyacam.

Arliath
10/07/2012, 11:34
Dur şu konunu bi hortlatayım, yahu nerelerdesin be adem arıyoruz ulaşamıyoruz :D Ulaş bana ulaş :D

DawSoN
10/07/2012, 12:01
need Dota 2 Key :D

D1e-_-
10/07/2012, 12:32
need Dota 2 Key :D
barkin_dsl@hotmail.com ulaşırsan göndereyim.