PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Report etmek bir işe yaramıyor mu diyorsunuz ?

Immortalitys
01/07/2012, 15:48
Yüzlerce kişiyi şikayet etmeme rağmen hiçbir şey olmadığı için aslında bende böyle düşünüyordum ta ki bunu görene kadar :)
3230

Lexsarko
01/07/2012, 15:55
Ben de bir ırkçıyı(Türklere karşı elbette) rapor ettim geçenlerde. Bir süre sonra aynı mesaj bana da geldi. Yine de bu bildiri sistemine eleştiriler var. Şikayet ettiğiniz hangi oyuncu hangi sebepten ve ne türden ceza aldı belirtmiyor. Yine de hiç ilgilenilmemesinden iyi. Şikayetçi olurken ne sebeple şikayet ettiğinizi metin kutusuna da yazmaya çalışın.

canifeto12
01/07/2012, 16:08
bana en az 10 defa geldi bu :S

ViktorReznov
01/07/2012, 19:00
Ben de 1 kere gördüm.Ayrıca bu daha da geliştirilecektir eminim.

Burakula
01/07/2012, 20:28
ben de bu mesajdan birçok defa aldım ve bu sistem hakkında bir çok şikayetim mevcut. en büyük şikayetim de leave atan adamı report edemiyor olmamız. tamam oyun ona zaten ceza veriyor diyeceksiniz de ben adamın reportlarının da artmasını istiyorum gitsin kendi gibi leaverlarla oynasın hep o havuza alsınlar.

Nighthawk
01/07/2012, 22:18
ben de bu mesajdan birçok defa aldım ve bu sistem hakkında bir çok şikayetim mevcut. en büyük şikayetim de leave atan adamı report edemiyor olmamız. tamam oyun ona zaten ceza veriyor diyeceksiniz de ben adamın reportlarının da artmasını istiyorum gitsin kendi gibi leaverlarla oynasın hep o havuza alsınlar.

Reportlarının artması diye bir şey yok ki. Adam oyundan çıktı 2 kişi report ederse 3 gün 10 kişi report ederse 15 gün cezalı kalsın diye şey mi olur. Reportladığın adam ceza alırsa low priority panishment bracketa düşüyor. Leave atan adam otomatik olarak low priority panishment bracketa düşüyor. Leave atan adamı report etmenden daha gereksiz bir şey yok kısacası.