PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota-2 Top projesi hypermera

Hypermera
01/07/2012, 18:02
Merhaba ben oğuzhan oyundaki nickim ise hypermera forumu biraz dolastım benimle aynı hayali paylaşan arkadaşlarımızın olduğunu gördüm.Dota 2 de bir top 10 video serisi yapmayı planlıyorum yakın çevremin ve sizinde buna inanmanız ve destek vermeniz icin küçük amatör bir video yaptım.Her videoda kendimi geliştiriceğime eminim.Sizler bana oyundaki güzel hareketlerinizin replay numarasını ve dakikasını yollarsanız bu yolda çok iyi ilerliyiceğime eminim çünkü birlikten kuvvet doğar.Replay numaralarınızı hem bu konunun altına hemde steamdan beni ekliyelerek yollayabilirsiniz şimdiden katılımlarınız için teşekkür ediyorm.

http://www.youtube.com/watch?v=KQxHz5OTaPE&feature=plcp

İyi seyirler. İyi günler.

Scotchw
01/07/2012, 18:14
yap tabi denemekten zarar gelmez. Türk yapımı iyi top 10 lere hasretiz zaten.
ama belirtmeden edemeyeceğim broodmother da karşındakiler resmen noobtu. hatta invo ya bi kere ölmek yetmemiş gelip bir daha öldü..
yani diyeceğim şu iyi hareketleri koy lütfen video ya. kolay gelsin

Hypermera
01/07/2012, 18:18
Dediğim gibi insanların dikkatini çekmek için yaptım bu videoyu zaten iyi bir oyuncu değilim elimden ancak böyle hareketler çıkıyo eğer sen ve forumdaki diğer arkadaşlarımız bana replay gönderirse daha izlenilebilir her hafta beklenen bir video serisi yapmayı planlıyorm anlayışın için teşekkür ederim.

GalloP
01/07/2012, 18:45
@gamail diye bişey mi var

KONYALIYOBAZ
01/07/2012, 19:23
Editine bakınca eski halimi gördüm bir an :) bence top 10 diye girmektense biraz daha programları öğrenmeye çalış ve dota 2 cfg verebilirim sana daha iyi çekim için :)

Hypermera
01/07/2012, 19:30
@gamail diye bişey mi var

O hatamı yükledikten sonra bende farkettim ama işlerin hızlı yürümesini istediğimden zaman kaybına tahammül edemedim :)

Hypermera
01/07/2012, 19:31
Editine bakınca eski halimi gördüm bir an :) bence top 10 diye girmektense biraz daha programları öğrenmeye çalış ve dota 2 cfg verebilirim sana daha iyi çekim için :)

Tabiki olabilir hertürlü öneri ve isteğe açığım fakat top 10 konusunda kararlıyım :)