PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota 2 Test?

Zegradite
04/07/2012, 15:37
1 aylık uğraş sonunda dota 2 key elde etmeyi başardım ve oyunu indirmeye koyuldum(%40).Fakat indirilenler arasında bi "Dota 2" var birde "Dota 2 Test var.Şimdi bunlardan hangisini açınca oyuna girebiliyoruz? Diğeri ne için var? Farkı nedir? Eğer çok gerekli değilse indirmek istemiyorum çünkü netim kotalı.Biriniz açıklayabilirse çok mutlu olacağım...

GalloP
04/07/2012, 15:43
test olanı indirmene gerek yok testin farkı dota2 deki yenilikler 1gün önce teste geliyor

Zegradite
04/07/2012, 15:46
Teşekkür ettim.

Ratz
04/07/2012, 15:46
Dota2'den normal oyun atabilirsin W/L kaydolur. Dota2 testte ise sadece test amaclı oynanabiliyor.Oyuna gelen ilk güncelleme dota2 teste gelir orda bi bug falan yoksa 1gün sonra (veya daha fazla) dota2'ye gelir.Yani istersen dota2 testi indirme , pek gerekli değil açıkcası.

Hapkido
04/07/2012, 15:50
Eğer "Herkesten önce ben oynamalıyım. İlk oynayan ben olmalıyım" diyorsan indir.

Zegradite
05/07/2012, 12:36
Konuyla ilgili değil ama yeni konu açmak istemedim.Bir sorum daha olacak.

Şimdi bilgisayarımı birkaç gün içinde formata vereceğiz.Fakat tekrardan yükleme zahmeti çekmek istemiyorum.Bellek ile dosyayı aliyim dedim, formattan sonra tekrar atarım diye.Fakat oyunun dosyasını bulamadım.Şimdi nasıl yapıpta formattan sonra oyunu 5 dk içine kurabilirim?

Burakula
05/07/2012, 15:52
oyun dosyasını bulabilsen biel o tarz bir tekrar yüklemede steam coud ayarlarında ve güncelleştirmelerde sorun yaşarsın. senin için çok zahmetli olmıcaksa ya da kotana ciddi zarara vermiyorsa steam üzerinden tekrar yüklemeni şiddetle tavsiye ederim.

GalloP
05/07/2012, 15:56
c/program files içindeki steamın tamamını al formattan sonra at bilgisayara sorun olmuyor çok geç kopyalıyo olabilir o zaman steamı kapatıp winrar yapacaksın cafede oynamak için öyle yapıyorum ben

wLov3
22/07/2012, 17:21
Konuyla ilgili değil ama yeni konu açmak istemedim.Bir sorum daha olacak.

Şimdi bilgisayarımı birkaç gün içinde formata vereceğiz.Fakat tekrardan yükleme zahmeti çekmek istemiyorum.Bellek ile dosyayı aliyim dedim, formattan sonra tekrar atarım diye.Fakat oyunun dosyasını bulamadım.Şimdi nasıl yapıpta formattan sonra oyunu 5 dk içine kurabilirim?

steamdan oyunun yedeğini alabilirsin
steam ın sağ alttaki simgesini sağ tıklayıp "kütüphane" ye girin orda dota2 yi tıklayıp "Oyun Dosyası Yedekle" yi seçin daha sonrada yedeği yüklemek için steam ı açtığınızsa sol üstteki seklemelerden Steam > Oyunları Yedekle/Geri Yükle den yükleyebilirsiniz