PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [DOTA 2]Top 5 Video Ep 1

hohmlec
10/07/2012, 17:01
Ben yapmıs bulunmaktayım sonunda tamamladım önerı ve ısteklerı beklıyorum elestırılerıde
vıdeo tamamladıktan sonra fark ettıgım hatalar var onlarıda bı dahakı vıdeoda kaldırmıs olucam
http://www.youtube.com/watch?v=EuLOpqjIpus&feature=youtu.be

FroStly
10/07/2012, 17:13
Nickleride yazsan hoş olurmuş.Onun dışında gayet güzel olmuş.

GJ :D

hohmlec
10/07/2012, 17:23
Nickleride yazsan hoş olurmuş.Onun dışında gayet güzel olmuş.

GJ :D
thank you very much

napstar
10/07/2012, 17:50
FinNStyle mı lan o? :D

Bot-Pot-Not: Bir video'yu bi' kere gösterip geçme bence. Gerekli olanlara, karşı tarafın açısından, başka açılardan vb. özellikler eklersen daha anlaşılır olur.

hohmlec
10/07/2012, 18:18
FinNStyle mı lan o? :D

Bot-Pot-Not: Bir video'yu bi' kere gösterip geçme bence. Gerekli olanlara, karşı tarafın açısından, başka açılardan vb. özellikler eklersen daha anlaşılır olur.

onerın ıcın saol

canifeto12
10/07/2012, 18:19
bu girisi bi yerden hatırlıyorum ama nerden . neyse güzel olmus ellerine saglık

Bins
10/07/2012, 18:20
muzik kotu bitmis.

Oldskull
10/07/2012, 18:23
bu girisi bi yerden hatırlıyorum ama nerden . neyse güzel olmus ellerine saglık

Banada prodota 2 nin girişi gibi geldi kendi yaptıysa iyi yapmış.

Nicklere yazarsan ve top10 a çıkarırsan güzel olur GJ :cool:

hohmlec
10/07/2012, 18:23
muzik kotu bitmis.

fark ettıgım hatalardan bırıyde oydu

hohmlec
10/07/2012, 18:25
Banada prodota 2 nin girişi gibi geldi kendi yaptıysa iyi yapmış.

Nicklere yazarsan ve top10 a çıkarırsan güzel olur GJ :cool:

elımde cok ıyı replay yoktu onun ıcın top5 yaptım top 10 cıkarmayı dusunuyorum prodota2 lıgınkı farklı
bakınız
http://www.youtube.com/watch?v=bdKV4L95WFo&list=UUbQ1D02ABWcKKy3oF0NBmCQ&index=1&feature=plcp
ben zaten daha once yayınlamıstım bu gırısı

ViktorReznov
10/07/2012, 18:44
Gayet hoş.
Sırf arka plan müziği olmasın.Örneğin en basitinden paç hook tutturunca taym to puç repliğini söylesin.
Oyuncuların isimleri yazması güzel olur.
Farklı hareketler arası geçişler ile müzik uyumu, ayrıca bazı hareketler yapıştırdığında ekstra efektler(ses ve görüntü birlikte) daha da hoş olur.
Into süper zaten.
Eline sağlık.

napstar
10/07/2012, 18:58
Gayet hoş.
Sırf arka plan müziği olmasın.Örneğin en basitinden paç hook tutturunca taym to puç repliğini söylesin.
Oyuncuların isimleri yazması güzel olur.
Farklı hareketler arası geçişler ile müzik uyumu, ayrıca bazı hareketler yapıştırdığında ekstra efektler(ses ve görüntü birlikte) daha da hoş olur.
Into süper zaten.
Eline sağlık.

Video yapıyordum bi' aralar. Pudge hook'larına şu sesi koymuştum, çok iyi oturmuştu;

http://www.youtube.com/watch?v=3C3poU_0sK4

hohmlec
10/07/2012, 19:25
bır sonrakı ep ıcın replayları beklıyorum bana steamden msj atın yada bu konu altına yazın

NightStalker
10/07/2012, 20:28
İlk vol için gayet hoş tebrikler. Bence en önemli eksik kill sounds olmayışı (triple kill - ultra vs.) sırf müzik çok hoş olmamış. Onun dışında nicklerin yazılması zaten söylenmiş. Birde kamera çok ani kare kare ilerliyor akıcılık artarsa çok hoş olur. Ellerine sağlık gelecek volleri bekliyoruz :)

Axé Capoeira
10/07/2012, 21:18
arka plan müziğini beğenmedin ve müzik bitişi kötü olmuş onun dışında hareketi yapanların nicklerini yazarsan daha güzel olur tabi ilk top5 için bu video fena değil ilerde oturduğunda çok daha iyi olucaktır.

Hypermera
10/07/2012, 23:05
benm dikkatimi çeken nokta videoyu çekerken çok keskin sağ sol hareketleri yapmıssın biraz daha yumusak heronun gidişatını izlersen daha güzel olur.Bende videomu yarın yayınlıcam inş tekrardan tebrik ederim :)

Nyhuf
10/07/2012, 23:16
1-) Hızlı geçişler göz yoruyor heroları bulmaktan zorlanıyor insan.
2-) Arkadaşların dediği üzre sadece BG müsic pek uygun olmamış. Örneğin nevermore ultimate kullandığı zaman ekranı hafif sarsarsın ( artık hangi Programı kullanıyosan (AE - SV )) ve o hareketi müziğe en uygun yere oturtursun.
Bunun dışında yorgun olduğumdan dolayı pek bişey söleyemeyeceğim ama her zamanki gibi EMEĞE SAYGI... Ellerine sağlık dostum.

hohmlec
11/07/2012, 09:18
REPLAY GONDERMEK ISTEYENLER
steam:hohmlec
gh ozelmsj
yada bu konu altına msj atabılırler

Replay ıd:
Replay tıme(oyun zamanı):
Ve Nick name

Hasmus
11/07/2012, 10:48
bır sonrakı ep ıcın replayları beklıyorum bana steamden msj atın yada bu konu altına yazın

benim gönderdigim replaydaki mirana arrow bu arkadaşınkine bin çeker ama koymamışın o.O daha bi ton replay var şimdi sana yollar mıyım sence :) güzel olmuş eline saglık...

XRy
11/07/2012, 12:20
Video yapıyordum bi' aralar. Pudge hook'larına şu sesi koymuştum, çok iyi oturmuştu;

http://www.youtube.com/watch?v=3C3poU_0sK4

Ben de koymuştum : D

Berkantk
11/07/2012, 13:08
3. de ben ölüyorum. Meşhur oldum el sallıyorum :O