PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota2 Türk Odaları(?) ve Bir Kaç Soru...

Nyhuf
12/07/2012, 18:11
Selam arkadaşlar Dota2'ye yeni başladım ve bir kaç sorum olucak.

1-) Bir çok TÜRKİYE odası var ancak Türk'ler tam olarak nerde takılıyor ?
2-) Dota2 Dota1 gibi flash belleğe aktarılabiliyor diye duydum. Böyle bi durum varsa çok sağlam olur.
3-) Dota2'yi istediğimiz bilgisayara steam üzerinden indirebiliyoruz sanırım...

NOT: Daha önce bu sorular soruldumu diye baktım ancak bulamadım...

Teşekkürler...

Burakula
12/07/2012, 18:14
1-) genelde en kalabalık olanı türkçe "türkiye" yazan oda ama ordakilerle party maç yapmak yerine gamehonor elitlerini ekleyip onlarla oynamanı tavsiye ederim.
2-) evet aktarılıabilir ancak bazen steam cloud sisteminde sorunlar olabiliyor statların kaydolmadığı falan oluyor ama bu konusa yardımcı olucaktır arkadaşlar
3-)evet steam id ve şifrenle girdiğin her bilgisayara indirebilirsin.

MrFoseptik
12/07/2012, 20:45
eğer internet cafe gibi bir yerde oynuyorsan sana tavsiyem steam sıkıştır(en hızlıda) boyutu %60'lara kadar iniyor. bu da her seferinde daha kolay aktarmanı sağlar. flash için tabi. steam could için problem şöyle olmaz: sana soruyor "bu bilgisayardakileri sunuculara yüklemek ister misiniz yoksa sunuculardakini bu bilgisayara mı indirelim?" bu bilgisayara indir dersen sorun olmaz.

Nyhuf
13/07/2012, 02:42
eğer internet cafe gibi bir yerde oynuyorsan sana tavsiyem steam sıkıştır(en hızlıda) boyutu %60'lara kadar iniyor. bu da her seferinde daha kolay aktarmanı sağlar. flash için tabi. steam could için problem şöyle olmaz: sana soruyor "bu bilgisayardakileri sunuculara yüklemek ister misiniz yoksa sunuculardakini bu bilgisayara mı indirelim?" bu bilgisayara indir dersen sorun olmaz.

@FearOfTheDark Cevapların için teşekkür ederim ^^

Steam'in kendi klasörünü mü kopyalıyoruz flash'a fazla bişey anlamadım. Çünkü Dota2 internet linki gibi bişey o.O

Nighthawk
13/07/2012, 04:15
Oyunlar Steam klasörünün içindeki steamapps klasöründe bulunur. Dota 2 için Steam\steamapps\common\dota 2 beta

Nyhuf
13/07/2012, 05:03
Oyunlar Steam klasörünün içindeki steamapps klasöründe bulunur. Dota 2 için Steam\steamapps\common\dota 2 beta

Peki sadece dota klasörünü almam yeterli olur mu? Yoksa hepsini mi alayım steam klasörüde dahil o.O