PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dotacilar buraya

dodogs05
22/10/2008, 21:03
arkadaşlar euro battle.netten oynayan arkadaşlar aranızdam beni tanıyan warmı adım dodogs05

NICKolas
22/10/2008, 22:09
İsmin tanıdık gelmedi bana?
Denk gelmemişizdir muhtemelen.

mashed666
22/10/2008, 22:35
seni çook iyi hatırlıyorum bi oyunun ortasında pc ne res atmıstın lEAVERRRR

dodogs05
27/10/2008, 21:36
hepinizden özür diliorum modem bozuktu gidip gidip geliordu tamir ettirdim yeminle doru sölüom inanmıolar

cambaz_blood
27/10/2008, 21:55
böle gelişigüzel beni tsnıyan varmı gibisinden başlık açılabiliomuydu burda Forum adminleri nasıl msj onaylıo BaşıboŞ olmuş bura

executioner
28/10/2008, 02:04
Aynen hemde son zamanlarda artık bir sistem mi nedir terbiyesiz terbiyesiz reklam atıyolar siteye....

NICKolas
28/10/2008, 14:48
Öncelikle yazdığı yer serbest kürsü. Forum kurallarımıza aykırı olmadığı sürece serbest kürsüye istediğiniz konuları açabilirsiniz.

Forumumuz moderatör bakımından oldukça zengin bir forumdur. Her ana bölüm için birden fazla moderatör ve bölümlere genel olarak bakan, bütün siteden sorumlu genel moderatörler bulunmaktadır, asla başıboş bir site değildir. Aksine oldukça organize bir forumdur.

Terbiyesiz reklam dediğinz olay, yeni alınan bir hesap üzerinden siteye eklenen konulardır. Tesbit edildiği anda hepsi silinmekte ve o hesap da kapatılmaktadır. Sizin de öngörebileceğiniz gibi bu kouların silinmesi için geçen sürede birkaçınız bu konulara ulaşabilirsiniz. İnsanız neticede 24 saat online olamıyoruz, bu konuda biraz anlayış istememiz yanlış olmayacaktır.

Son 2 mesajı yazan arkadaşlarım, lütfen siz de şikayetlerinizi, şikayetler-öneriler bölümüne yazınız. Başkasının açtığı bir konuda bu tür yorumlar yapmanız hoş değil. Bunun yeri de burası değil. Konuyu açan kişi doğru yere uygun bir konu açmış, ancak siz bunu eleştirmenize rağmen alakasız yere alakasız şeyler yazmışsınız.

Lütfen bu mesajıma cevap verecekseniz de ya özel mesaj olarak cevap verin ya da uygun yere uygun konu açarak... Benim size burda cevap vermemin nedeni bilgi vermek ve bu yanlışlık hakkında açıklama yapmaktır.