PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota 2 Klan kurmayı düşünüyorum

KONYALIYOBAZ
15/07/2012, 15:56
Evet arkadaşlar başlık sanırım yeterince açıklıyor. Ufak bir klan kurmayı düşünüyorum.

Herşeyden çok çok iyi oyuncular aramıyorum.

Aradığım kişilerde mevcut olmasını istediğim özellikler:

- Kesinlikle ama kesinlikle mikrofon. (Sesli iletişim önemli tabi)
- Terbiye-seviye. (Bu en önemlisi)
- İstikrar. (Of diyip iki gün sonra bırakacaksanız şimdiden başlığı terkedin lütfen)
- Trainleri sanırım akşam saat 7'den 12'ye kadar yaparız. Bu saatlere uymalısınız yada en azından akşam belli bir saatten belli bir saate kadar müsait olmalısınız. (Ee klana girmek kolay mı sandın -.-)
- Cw mantığını az çok bilmeli, pub ile arasında dağlar kadar fark olduğunun farkında olmalısınız. (Bunun için birşey bulamadım :(

Iletişim için pm atabilirsiniz :)

napstar
15/07/2012, 16:06
Bak bak, nasıl da sigarayı bırakmaya çalışan insanların çekirdeğe sardığı gibi zaman geçirecek şeyler arıyor. Malum kişi "red carpet"larda gezinsin sen burada gılan kur, ahhaha. Neyse konuya geçelim.

Mikrofonum var.

Terbiyem var. Seviyem*

Of deyip 2 gün sonra bırakmam.

İşsiz değilim senin gibi :/ Hafta içi 20:00'da evde olurum. O saatten sonra tıreyn atabilirim ancak.

CW mantığı derken? Kırep, kule ve hero kesmekten başka ne yapacağız ki ne?

JohnnyDeppNot: Artık her oyunda Paç almıyorum.

*Kimi sevdiğimi sen daha iyi bilirsin :/

NightStalker
15/07/2012, 16:10
Bende uzun süredir clan arayışındayım bir arkadaşımla birlikte, bi train yapabiliriz bu akşam.

Hapkido
15/07/2012, 16:19
Mikrofon: Var
Terbiyem var seviye derken oyundaki seviyeden bahsediyorsan garenada 8 levelim. Ha kişilik anlamında diyorsan "olum terbiye dedik seviye de ne olabilir sence" demeden sen ben cevabı veriyorum; gayet seviyeli bi çocoğom.
Of deyip 2 gün sonra bırakmam. Herkes bırakır ben bırakmam. Öyle de atarlı ve istikrarlıyımdır.
Shiftlerim uygun olduğu zamanlarda gelebilirim kesinlikle.
Ben cw lerimi hep keremle attım. Nasıl bi mantığa sahip olduğumu tahmin et (fazla atmadım ama attıklarımın %99'u onlaydı.

Ama işte sorun şu ki: Ben clana katılmak istemiyorum.

Aga dedim konuyu madem Latyos açmış affif bir troll iyi gider dedim. Günün trolllüğüne senlen başladım. Siftah senden, bereketi Allah'tan :D. Bi de ne dedim bilion nu. dedim Latyos birşey demez yahu

FafraGa
15/07/2012, 16:45
beni seç beni seç

KONYALIYOBAZ
15/07/2012, 16:56
Mikrofon: Var
Terbiyem var seviye derken oyundaki seviyeden bahsediyorsan garenada 8 levelim. Ha kişilik anlamında diyorsan "olum terbiye dedik seviye de ne olabilir sence" demeden sen ben cevabı veriyorum; gayet seviyeli bi çocoğom.
Of deyip 2 gün sonra bırakmam. Herkes bırakır ben bırakmam. Öyle de atarlı ve istikrarlıyımdır.
Shiftlerim uygun olduğu zamanlarda gelebilirim kesinlikle.
Ben cw lerimi hep keremle attım. Nasıl bi mantığa sahip olduğumu tahmin et (fazla atmadım ama attıklarımın %99'u onlaydı.

Ama işte sorun şu ki: Ben clana katılmak istemiyorum.

Aga dedim konuyu madem Latyos açmış affif bir troll iyi gider dedim. Günün trolllüğüne senlen başladım. Siftah senden, bereketi Allah'tan :D. Bi de ne dedim bilion nu. dedim Latyos birşey demez yahu

Önce spoilerları okumak gibi bir hastalığım var :/

Berkantk
15/07/2012, 16:58
mikrofon yok. (eğer cafeden girersem olabilir fakat gürültü olur muhtemelen :/)
Terbiye olabilir
İstikrar var
Akşam 7 den sonra off um. Ancak cafeden. o da param olursa :O
cw mantığı biliyorumdur. az çok tecrübemiz var

LauraBodewig
15/07/2012, 17:44
Bol şans. Umarım istediğin gibi oyuncular bulursun.

NightStalker
15/07/2012, 18:05
Bu arada mesaj atmışım ama kriterlerle ilgili bilgi vermemişim ben :D
Mikrofon elbette var, seviyeyi oynadıkça farkedeceksin :). İstikrarda tamam zaten sürekli dotadayız, saatler tam bize uygun gececiyiz 18.00-03:00 arası %95 online olduğumuz saatler. 4 yıllık oyuncuyum, cw mantığını yeterince kavramış biriyim. İletişime geçmeni bekliyorum.

KONYALIYOBAZ
15/07/2012, 18:40
Seviyeden kastım oyun seviyesi değildi ama neyse herkes öyle anlamış :D

NightStalker
15/07/2012, 19:03
Yok hacı ben kastettiğini anladım da yani çok seviyeli biriyimdir mi diyecektim :D o yüzden oynadıkça göreceksin dedim :)

Nyhuf
15/07/2012, 19:48
Evet arkadaşlar başlık sanırım yeterince açıklıyor. Ufak bir klan kurmayı düşünüyorum.

Herşeyden çok çok iyi oyuncular aramıyorum.

Aradığım kişilerde mevcut olmasını istediğim özellikler:

- Kesinlikle ama kesinlikle mikrofon. (Sesli iletişim önemli tabi)
- Terbiye-seviye. (Bu en önemlisi)
- İstikrar. (Of diyip iki gün sonra bırakacaksanız şimdiden başlığı terkedin lütfen)
- Trainleri sanırım akşam saat 7'den 12'ye kadar yaparız. Bu saatlere uymalısınız yada en azından akşam belli bir saatten belli bir saate kadar müsait olmalısınız. (Ee klana girmek kolay mı sandın -.-)
- Cw mantığını az çok bilmeli, pub ile arasında dağlar kadar fark olduğunun farkında olmalısınız. (Bunun için birşey bulamadım :(

Iletişim için pm atabilirsiniz :)

-Evde olursam mikrofon var. Ancak bazı durumlarda kullanamama gibi ihtimaller var.
-Gayet tabi; saygılı, seviyeli, dürüst biriyim. Kendimi tanıyorum ;)
-Bırakacağımı sanmıyorum... :)
-Train saatlerini clanı kurduktan sonra tartışsak herkese en uygun olanını bulsak daha iyi olur diye düşünüyorum. Şu sıralar gececi tayfadanım.
-Daha önce girdiğim hiç bir cw'yi kaybetmedim(k). Arkadaşlarla cafede 5'li cw team kurup atardık.

ToreX
15/07/2012, 21:20
Gogogo Hardsolo spec Hayırlı olsun diyemicem ...

D1e-_-
15/07/2012, 22:20
-Evde olursam mikrofon var. Ancak bazı durumlarda kullanamama gibi ihtimaller var.
-Gayet tabi; saygılı, seviyeli, dürüst biriyim. Kendimi tanıyorum ;)
-Bırakacağımı sanmıyorum... :)
-Train saatlerini clanı kurduktan sonra tartışsak herkese en uygun olanını bulsak daha iyi olur diye düşünüyorum. Şu sıralar gececi tayfadanım.
-Daha önce girdiğim hiç bir cw'yi kaybetmedim(k). Arkadaşlarla cafede 5'li cw team kurup atardık.
Bir defa cw atmış hayatında beyler...

KONYALIYOBAZ
15/07/2012, 22:29

Gogogo ks'ci sup veya gogogo benim kasmam lazım diyen sup. Bu arada kıskanmana gerek yok sevgi kelebeğim

ToreX
15/07/2012, 22:31

Yalnıs yazmışım emir :() Ks Akar kurduğun clan ile train atarız ...

KONYALIYOBAZ
15/07/2012, 22:38
Yalnıs yazmışım emir :() Ks Akar kurduğun clan ile train atarız ...

Sen git kaptanın gelsin x)

ToreX
15/07/2012, 22:40
Sen git kaptanın gelsin x)

Berat'ımı istiyosun Yiğit'imi ?

Cipralex
15/07/2012, 22:46
aradığın tüm özellikler bende var fakat kendim bir hata yaparsam kendime küfür ederim tek eksi yanım bu görüşebiliriz

Ratz
15/07/2012, 23:58
10 kere ''beni trolleme'' dedikten sonra girmekten vazgeçtim -_-

KONYALIYOBAZ
16/07/2012, 00:04
10 kere ''beni trolleme'' dedikten sonra girmekten vazgeçtim -_-

Trollemeyi bırakıp kendine başka bir hobi bulmalısın -_-

Nyhuf
16/07/2012, 15:13
Bir defa cw atmış hayatında beyler...
Ben anlattıklarımdan sorumluyum, anladıklarından değil.

WHY YOU LITTLE
16/07/2012, 15:15
avatarın sayesinde çok rahat oyuncu bulabilirsin :(:(

D1e-_-
16/07/2012, 15:37
Ben anlattıklarımdan sorumluyum, anladıklarından değil.
Hiç cw kaybetmeyen klan diye bir şey yok. Ya sayılı atmışsın yada hiç atmamışsın ki kaybedesin ^_^

Nyhuf
17/07/2012, 00:06
Hiç cw kaybetmeyen klan diye bir şey yok. Ya sayılı atmışsın yada hiç atmamışsın ki kaybedesin ^_^
Ramazan ayı boyunca 2 günde bir takılıyorduk genelde de cw takımları arardık. WeplaES'in en iyi olduğu dönemlerden bahsediyorum. Maçların tekini bile kaybetmedik! O dönemlerde hepimiz asılmıştık bu olaya. Ha yinede; "atmadın, etmedin, yenildin" diyeceksen keyfin bilir. Sen ben değilsin ki beni benden iyi bilesin.

LauraBodewig
17/07/2012, 00:22
Ramazan ayı boyunca 2 günde bir takılıyorduk genelde de cw takımları arardık. WeplaES'in en iyi olduğu dönemlerden bahsediyorum. Maçların tekini bile kaybetmedik! O dönemlerde hepimiz asılmıştık bu olaya. Ha yinede; "atmadın, etmedin, yenildin" diyeceksen keyfin bilir. Sen ben değilsin ki beni benden iyi bilesin.

Sana bir tavsiye normal insanlar egoistleri sevmezler. Hiç cw kaybetmesen bile bunu açık açık söylemen egoistçe bir davranış biraz ağırdan al bence.

Bir de bu forumun birkaç kullanıcısı DotA turnuvaları ve oyuncuları(türk veya yabancı) hakkında çok fazla bilgiye sahip çok takip ediyorlar falan. Burada kimse senin ismini duymamışken hiç cw kaybetmedik demen(izzeti nefsine dokundurmak istemezdim ama söylemek zorundayım) attığın oyunların düşük kalitede olduğunun göstergesi. Yanlış anlama düşük seviyeli oyuncusun demedim ama bu captains mode oyunlardaki tecrübe kazanımının da az olduğunun göstergesi.

Nyhuf
17/07/2012, 03:34
Sana bir tavsiye normal insanlar egoistleri sevmezler. Hiç cw kaybetmesen bile bunu açık açık söylemen egoistçe bir davranış biraz ağırdan al bence.

Bir de bu forumun birkaç kullanıcısı DotA turnuvaları ve oyuncuları(türk veya yabancı) hakkında çok fazla bilgiye sahip çok takip ediyorlar falan. Burada kimse senin ismini duymamışken hiç cw kaybetmedik demen(izzeti nefsine dokundurmak istemezdim ama söylemek zorundayım) attığın oyunların düşük kalitede olduğunun göstergesi. Yanlış anlama düşük seviyeli oyuncusun demedim ama bu captains mode oyunlardaki tecrübe kazanımının da az olduğunun göstergesi.

Konu nerden nereye geldi hey Allah'ım ya rabbim. Burdaki olay; "Hırsızın hiç mi suçu yok" hikayesine dayalı :S Kardeş rica ediyorum tartışmayı başlatan arkadaşı bi gözden geçir. Benim yazdıklarımdan çok; onun yazdıklarına bak.

"Bir defa cw atmış hayatında beyler..."
Dikkat edersen burdaki yorumda saklı olan bir şeyler var. Cümle yapısı; "İNCİ" denen topluluğun "Çocuklar" üzerinde bıraktığı etkinin bir kopyası. Onlara benzemeye çalışmış bu yorumu yapan kardeşim.

"Hiç cw kaybetmeyen klan diye bir şey yok. Ya sayılı atmışsın yada hiç atmamışsın ki kaybedesin ^_^"
Burda da; "Kahin!" havası var. Sanki benim hayatımı biliyormuşcasına geçmişi yazmış kendince...

Ayrıca o bahsettiğin Turnuva oyuncularının çoğunu tanıyorum emin ol bir çoğuyla da oyun atmışlığım var. Ancak onların cw'leri, vs'leri görüldü benimkisi ise bende kaldı. Kısacası dostum şu anki durum; "Gördüğüme inanırım, duyduğuma değil" sözünü ifşa ediyor. Ben yaşadıklarımı, deneyimlerimi dile getirdim ve egoist oldum.

Değişik...

ToreX
17/07/2012, 11:58
Dikkat edersen burdaki yorumda saklı olan bir şeyler var. Cümle yapısı; "İNCİ" denen topluluğun "Çocuklar" üzerinde bıraktığı etkinin bir kopyası. Onlara benzemeye çalışmış bu yorumu yapan kardeşim.

İnci sözlük nerden işin içine girdi ?
Not:Sende biraz Ekşi etkisi gördüm gibi ?

D1e-_-
17/07/2012, 12:42
Abi adam illuminati çıkarcak diye korktum bir an. Ve orda abarttım deyip konuyu bitirseydin keşke kendini düşüyorsun syrna.

Zaphart
17/07/2012, 14:54
Konu nerden nereye geldi hey Allah'ım ya rabbim. Burdaki olay; "Hırsızın hiç mi suçu yok" hikayesine dayalı :S Kardeş rica ediyorum tartışmayı başlatan arkadaşı bi gözden geçir. Benim yazdıklarımdan çok; onun yazdıklarına bak.

Burda da; "Kahin!" havası var. Sanki benim hayatımı biliyormuşcasına geçmişi yazmış kendince...

Ayrıca o bahsettiğin Turnuva oyuncularının çoğunu tanıyorum emin ol bir çoğuyla da oyun atmışlığım var. Ancak onların cw'leri, vs'leri görüldü benimkisi ise bende kaldı. Kısacası dostum şu anki durum; "Gördüğüme inanırım, duyduğuma değil" sözünü ifşa ediyor. Ben yaşadıklarımı, deneyimlerimi dile getirdim ve egoist oldum.

Değişik...

Tamam Syrna anladık yenilgisizin.Koskoca mübarek ramazan ayı boyunca weplanın en iyi dönemlerinde cw kaybetmemiş adamsın.Bize de seni tebrik etmek düşer.

FafraGa
17/07/2012, 15:48
skype ım var
terbiye desen takım içi etmem ama ara sıra çıkar ağzımdan
pub oyun dışında cw mantığını biliyorum
trainlerin 7 den 12 kdar olmasa bile 7 den 10.30 11 e kadar on olabilirm
Not: dotayı bıraktıgıma dair bi konu açtım ama yazın vakit geçmiyor
Not2:internet bağnatımda sıkıntı var ama bu aralar düzeldi hiç sorun yok
Not3: arada lowluğum tutuyor ama macda sorun olmaz sanırım :)

Nyhuf
18/07/2012, 03:33

İnci sözlük nerden işin içine girdi ?
Not:Sende biraz Ekşi etkisi gördüm gibi ?

Biraz geniş düşünseydin anlardın...

Tamam Syrna anladık yenilgisizin.Koskoca mübarek ramazan ayı boyunca weplanın en iyi dönemlerinde cw kaybetmemiş adamsın.Bize de seni tebrik etmek düşer.

Merak ediyorum neden bir sazdaki bütün teller bir anda bozuk çalan teli unutuverdi ?

Şöyle bir şey var ki; D1e-_- ve diğer yandaşları veyahut gıcıklığına sözde doğruyu savunanlar nefret ettirdiniz kendinizden.

Saygılar...

Overmedia
18/07/2012, 07:17
Steam Hesabını eklede bi konuşalım 2 kişiyiz hard carry + support

Chic'N'Stu
18/07/2012, 13:06
uzun süredir clan ariyordum pub belli bi süre sonra sıkıyor cw oynamak lazım. cw konusunda hafif tecrübem var ama daha önce clanlar arasında turnuvalara filan hiç katılmadım. Online süresinde sıkıntı olmaz. Seviye desen zaten mevcut. Baktımki beni tarif ediyorsun bi cevap yazmadan geçemedim..

Hasmus
25/07/2012, 21:50
şuan sınavlarım olduğu için online olamıyorum sup arıyorsan ve kafanda belirli kişiler oluştuysa 28 yada 29 una trainler için müsait olurum oyunda ki nickim Akaike.Schwarz ilgilenirsen burdan özel mesaj bırak hocam