PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : the international hakkında

Burakula
15/07/2012, 19:20
vakti yaklaştıkça bizi heyecenlandıran international turnuvası hakkında bir sorum olucak. daha önceden bu turnuvanın dota2 üzerinden izlenebilmesi için çalışmaların olduğunu duymuştum. sorum şu: şu anda izlenebilen turnuvalar gibi sanal bir bilet uygulaması olucak mı yani dota2 üzerinden izleme ücretli mi yoksa ücretsiz mi olucak?

ücretli olması bana saçma geldi sonuçta tobi van ya da bi başkasıya stream yapılacaktır herhalde ve paralı olursa millet gider streami izler yani. ama bir yandan da diğer turnuvalar için de aynı şey geçerli sonuçta stream leri own3d de olmasına reğmen dota2 de biletli yani bilen biri beni aydınlatsın:D

Gehenna
15/07/2012, 19:29
The international ücretli olmaz ya.Adamlar 1 milyon dolar verdikleri bir turnuvanın izlenmesini ister,5 dolar gibi bir ücret komik kaçar bence mantıklı değil,zannetmiyorum.

Nighthawk
15/07/2012, 19:50
Ücretli de olabilir ücretsiz de. Ancak ücretli olması saçma değil, stream ile dota 2 arasında fark var ki şu anda satılanlarda da stream ve vod oluyor ama insanlar canlı izlemek ya da replay izlemek için para verip alıyorlar.

Burakula
15/07/2012, 20:34
sanırım henüz belli değil ve bir ipucu da yok bu konudaki gelişmelerden de nighthawk kardeşimiz bizi bilgilendirecektir. dota2 üzerinden izlemeyi çok istiyorum zira internetime stream konusunda çok güvenmiyorum ama parayla izleme kısmı da bana biraz ters geliyor daha dota2 ye hiç para vermedim ve böyle kalmasını istiyorum.

Nighthawk
15/07/2012, 20:38
daha dota2 ye hiç para vermedim ve böyle kalmasını istiyorum.

Cimriyim diyosun yani :)

Burakula
15/07/2012, 21:52
Cimriyim diyosun yani :)

cimrilik değil de para verdiğimde oyun benim için farklı bir statüye geçer yani önemi artar bir nevi level atlar ve ben şu anki konumundan memnunum diyelim