PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DotA 2 - GameHonor Top 5 Vol.2

Hypermera
16/07/2012, 01:13
http://www.youtube.com/watch?v=XLIkLsGHIis&feature=plcp

2. videomuz tamamlanmıştır müzik ve edit önerilerinizi bekliyorum iyi seyirler :)

Darkelia
16/07/2012, 01:23
1. olarak sectigin hareket dısında hersey güzel emegine saglık.

Lexsarko
16/07/2012, 01:37
Vidyolarda hareket sıralaması her zaman tartışma konusu olmuştur. O yüzden ona yorum yapmıyorum ama editi beğendim. Ucu ucuna kurtululan hareketlerde HP barı koyarsan daha iyi olur. Jakiroda örneğin :)

Eline, emeğine sağlık.

D1e-_-
16/07/2012, 01:49
1. hareketi tam izlemememe(dayanamamama) rağmen hepsi kötüydü. Invoker orda blink atan maginanın saynını almadıysa diğerlerine göre iyiydi. Bir de sanırım bazılarında oyuncunun ismi ve herosu yazmıyordu gözümden kaçmışta olabilir. Müziği zaten kapattım videolarda olunca sevmem sessiz severim o(~_~')o. Birde bir ara turkdota movie çıkarıyordu. İşte beregond öğretiyordu diye sanıyorum her haftalık movienin altında destansı yorum yazardı. Okuduğumda "bir site için yapıyorsan bunu kendi hareketlerini koymaktan kaçınmalısın çok çaresiz olmadığın zaman veya hareketin çok iyi olmadığı zaman" gibi bir şey yazıyordu. Tabi buda kendi tercihin ama site üzerinden kendi reklamını yapıyormuşsun gibi gözüktü.
http://www.youtube.com/watch?v=guriAg0e_hg <- mesela şunun gibi hareketler olsaydı etkileyebilirdi az da olsa.
Not: yüz ifadesinki "o" lar kulak.
Emeğine sağlık.
Edit: Hareketin güzeldi. Zaten bir tek seninki güzeldi^_^

Leupold
16/07/2012, 02:14
top 1 de önce mega kill oluyor sonra dominating sonra ansıtappıl sonra wicked sick

Cipralex
16/07/2012, 07:15
anlamadığım orda viper niye jakironun üstüne üstüne gitti bi vursa ölecek.

Berkantk
16/07/2012, 08:15
birinci hareket bence gayet kötüydü. Doğru dürüst combo yapamıyoru. 3 te bence pek iyi bir hareket değildi.

hohmlec
16/07/2012, 09:35
valla sende dota cinemada replaylarmı calıyorsunuz :D frost un haketı
bende bugun aksama dogru yayınlamayı dusuyuorum top 10 gogoggo

Hypermera
16/07/2012, 10:23
1. hareketi tam izlemememe(dayanamamama) rağmen hepsi kötüydü. Invoker orda blink atan maginanın saynını almadıysa diğerlerine göre iyiydi. Bir de sanırım bazılarında oyuncunun ismi ve herosu yazmıyordu gözümden kaçmışta olabilir. Müziği zaten kapattım videolarda olunca sevmem sessiz severim o(~_~')o. Birde bir ara turkdota movie çıkarıyordu. İşte beregond öğretiyordu diye sanıyorum her haftalık movienin altında destansı yorum yazardı. Okuduğumda "bir site için yapıyorsan bunu kendi hareketlerini koymaktan kaçınmalısın çok çaresiz olmadığın zaman veya hareketin çok iyi olmadığı zaman" gibi bir şey yazıyordu. Tabi buda kendi tercihin ama site üzerinden kendi reklamını yapıyormuşsun gibi gözüktü.
http://www.youtube.com/watch?v=guriAg0e_hg <- mesela şunun gibi hareketler olsaydı etkileyebilirdi az da olsa.
Not: yüz ifadesinki "o" lar kulak.
Emeğine sağlık.
Edit: Hareketin güzeldi. Zaten bir tek seninki güzeldi^_^

Elime pek fazla replay geçmiyor seri seri videolar çıkarıp böyle ilgi toplamaya çalışıyorumki devamında replay bulayım

AmranJ
16/07/2012, 11:16
Okuduğumda "bir site için yapıyorsan bunu kendi hareketlerini koymaktan kaçınmalısın çok çaresiz olmadığın zaman veya hareketin çok iyi olmadığı zaman" gibi bir şey yazıyordu. Tabi buda kendi tercihin ama site üzerinden kendi reklamını yapıyormuşsun gibi gözüktü.

Ben de bu yoruma katılıyorum. Video hakkında yorum yapmak gerekirse 5. ve 2.olanları beğenmedim. Jakiro gayet basit bi şekilde (bilmiyorum quelling taşıdığını düşünmüyorum) 2 tangoyla kurtuluyor bu sıkça wodota ve öbür top 10'lerde gördüğümüz bi hareket ki sıradanlaşmaya başladı artık aynı şekilde sf'de her pub gamede görebileceğimiz tarzda.

Bir de 1. olan invokerin bölümü uzun sürmüş hızlandırmana rağmen orda voidin kesmeden önceki haliyle bitirsen daha güzel olabilirdi sondaki sun strike "İŞTE ARADIĞIM TR BEST İNVOKER BUDUR!" dedirtmedi bir hareket için uzattığına değmemiş bence.

Bunların haricinde müzik ve efektler güzel introdan hareketlere geçiş sanki biraz keskin gibi geldi bana

Videoların devamını geliştirerek yayınlamanı bekliyorum :)

Arliath
16/07/2012, 11:30
Ben müzikle ilgili yorum yapayım. İlk videonda yanlış hatırlamıyorsam müziğini kendin seçmen konusunda bir yorum gelmişti, anladığım kadarıyla tavsiyeye uymuşsun fakat müzik top 10 veya top 5 için biraz kulak tırmalayıcı geldi bana.

Hypermera
16/07/2012, 11:55
Ben de bu yoruma katılıyorum. Video hakkında yorum yapmak gerekirse 5. ve 2.olanları beğenmedim. Jakiro gayet basit bi şekilde (bilmiyorum quelling taşıdığını düşünmüyorum) 2 tangoyla kurtuluyor bu sıkça wodota ve öbür top 10'lerde gördüğümüz bi hareket ki sıradanlaşmaya başladı artık aynı şekilde sf'de her pub gamede görebileceğimiz tarzda.

Bir de 1. olan invokerin bölümü uzun sürmüş hızlandırmana rağmen orda voidin kesmeden önceki haliyle bitirsen daha güzel olabilirdi sondaki sun strike "İŞTE ARADIĞIM TR BEST İNVOKER BUDUR!" dedirtmedi bir hareket için uzattığına değmemiş bence.

Bunların haricinde müzik ve efektler güzel introdan hareketlere geçiş sanki biraz keskin gibi geldi bana

Videoların devamını geliştirerek yayınlamanı bekliyorum :)

yorumların için teşekkür ederim tabi sizinde replaylarınızı bekliyorum elimde harika replay olmayınca hayal gücümü tam anlamıyla kullanamıyorum

AmranJ
16/07/2012, 13:26
tamam bir dahakine elimde olan replaylarımı yollarım ama special versiyon gibi de olmasın beğendiklerini koyarsın :)

Hypermera
16/07/2012, 14:41
Hahahah sen yeterki sen yolla special bile yaparız :D

Hypermera
16/07/2012, 22:23
Bana steam , hypermera@gmail.com , ve buradan replaylarınızı gönderin :)

FroStly
16/07/2012, 22:44
anlamadığım orda viper niye jakironun üstüne üstüne gitti bi vursa ölecek.

Hypermera gösterememiş orda Salve basmıştım 2kere vurmasına rağmen salve sağolsun ölmedim.

Video şimdilik fena değil bulduğun müzikde en azından benim hoşuma gitti.Hareketler hakkında bir şey dememe gerek yok zaten herkes önemli bölümlere değinmiş.Onun haricinde nicklerin sağ tarafına heroların ikonlarını koyarsan daha hoş olur.

Şaka bir yana jakiro çok iyiymiş. :S

Hypermera
17/07/2012, 08:53
Daha sony vegası çözmeye çalışıyorum top 5 ve top 10 çıkaran holmec arkadaşımdanda yardım alıyorum inş süper videolar yapıcam :D Bide boris abi cevap verse :D

Surfin'Bird
17/07/2012, 09:11
1. olarak sectigin hareket dısında hersey güzel emegine saglık.

Katılıyorum güzel olmuş dahasını bekliyoruz

LauraBodewig
17/07/2012, 10:39
Invoker'a hepiniz laf etmişsinizde adamın ne kadar hızlı invoke yaptığına dikkat eden olmamış. İzlemek kolay ama herkesin beyni yetmez ona(benimde yetmez). Evet belki özel bir hareket yapmamış ama o combat sırasında alacrity ve ghost walk hariç tüm büyüleri uygun pozisyonlarda kullandı toplam 10 kere falan invoke etti(invoker'ın büyülerinin çoğunun cdsi uzun 10 tane yeter zaten). Bir combatta 5ten fazla büyü kullanmak hakkaten çok çalışma istiyor ve saygıyı hakediyor.

He ama yinede 1. olmayı haketmiyor. Alacrity de kullansaydı kesinlikle ederdi ama tüm büyüleri kullanmış oluyordu.

Hypermera
17/07/2012, 13:17
Ben o adamı orda ezildiğimiz konumda kasan adamları soğuk kanlılıkla ve uygun büyülerle kestiği ve buy back almış olan wisp kısa sürede kestiği için koymustum ayrıcan öldükten sonra kendini kesen voidi sun strikeyle öldürmüstü.Kısacası etkilendiğim bi oyundu ama size bunu iyi sunamamısım bu iste sunum önemli hareket nekadar iyi olursa olsun ben size iyi sunamadığım sürece layığını bulamıcak :D Nese gaza geldim replay gönderin daha iyi şeyler yapcam yeni intro hazır uleyyyn :D

hohmlec
17/07/2012, 13:25
bana replay atın canım sıkıldı yaaaa
http://www.gamehonor.com/showthread.php/15011-DOTA-2-Top-10-Video-Ep-2?p=165101#post165101

Hypermera
17/07/2012, 13:31
löyn o.O

D1e-_-
17/07/2012, 13:44
@Hyp.
Aslında sende haklısın nasıl orda jakironun 2 salvesini gösteremediysen, invoker sahnesininde dikkatimizi alman gerekiyordu. Mesela tinker videoları vardır bilirsin adamın kaç skill kullandığını gösterirler bir combatta veya invoker videolarıda vardır. Öyle yapsaydın yani yanda bir dikdörtgen stun olsaydı ordada kullandığı skillerin ikonlarını koysaydın daha iyi olabilirdi.
Not: Onun nasıl yapıldığını biliyorsna anlatabilir misin banada lazım :D

hohmlec
17/07/2012, 13:49
@Hyp.
Aslında sende haklısın nasıl orda jakironun 2 salvesini gösteremediysen, invoker sahnesininde dikkatimizi alman gerekiyordu. Mesela tinker videoları vardır bilirsin adamın kaç skill kullandığını gösterirler bir combatta veya invoker videolarıda vardır. Öyle yapsaydın yani yanda bir dikdörtgen stun olsaydı ordada kullandığı skillerin ikonlarını koysaydın daha iyi olabilirdi.
Not: Onun nasıl yapıldığını biliyorsna anlatabilir misin banada lazım :D
ben bılıyorum ama soylemem devlet sırrı

Hypermera
17/07/2012, 14:22
Yapacam olm yapacam :D