PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : What is that?

NightStalker
19/07/2012, 00:31
Bu videoda 4:53 te venom ve venge in kafasına inen şey ne? Bi skill mi diyecem ne olduğunu bulamıyorum :D lag girdi diyecem ama bu lan turnuvası sorun olsa herkesde olmaz mı? Nedir bu dostlar bi aydınlatın, videonun ilerleyen bölümlerindede sürekli oluyor.

http://www.youtube.com/watch?annotation_id=annotation_325372&feature=iv&src_vid=uPadFApty44&v=31NtkV-WTCQ

CoolStoryBro
19/07/2012, 00:49
Void'in Chronosphere'i. Çekim açısından bazı skill efektlerinin gözükmediği yerler olabiliyordu diye biliyorum ama burada skill efektleri, animasyonlarını kapama gibi bir seçenek varsa onu kullanmış gibi geldi bana. O yüzden ne olduğu belli olsun diye skill'in simgesini koymuş o atıldığı yerlerde. Adamlar da sabit kalıyor farkedersen.

napstar
19/07/2012, 08:21
Hook atarken, Pudge ekranda gözükmüyorsa bazı durumlarda, hook animasyonu gözükmüyor ama adamı çekiyordum. Bir çeşit animasyon hatası sanırım.

Hatta bazen, "ula hook atmadım neden cooldown'a girdi" diyordum. :/

AmranJ
19/07/2012, 08:22
Void'in Chronosphere'i. Çekim açısından bazı skill efektlerinin gözükmediği yerler olabiliyordu diye biliyorum ama burada skill efektleri, animasyonlarını kapama gibi bir seçenek varsa onu kullanmış gibi geldi bana. O yüzden ne olduğu belli olsun diye skill'in simgesini koymuş o atıldığı yerlerde. Adamlar da sabit kalıyor farkedersen.

Aynen voidin ultisi. zaten combatta skill yağıyor nerdeyse bir de choronosu göstermek istememiştir

NightStalker
19/07/2012, 13:29
Evet tekrar bakınca voidin ellerini açışından anladım sağolun :D Yalnız heroların tamamen kitlenmeyip ileri doğru moonwalk yapmaları kafa karışıtırıcı :D