PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayarlar değiştirilemiyor. Yardım!

Cecen
21/07/2012, 00:09
Bugün Steamdan Dota 2 yi edindim. İlk olarak bir merakla açtım ilk olarak sorunum oyunu botlarla denemek için oyunu kurdum ve start dedim. Sonra o starttan oyuna gelene kadar süre yaklaşık 10 dk civarıydı. Burdaki beklemenin bu kadar uzun sürmesi neden olabilir. Herneyse bir şekilde oyun açıldı. Birde baktımki grafikleri iğrenç denecek kadar kötü. Çıkıp grafik ayarlrına girdim. Detayları felan sonuna kadar yükselttim. Tekrar oyun açıyım dedim. Açtım bu sefer o starttan sonra bekledi bekledi 15 dk felan bekledi ve lobiye geri attı. Ayarları düşiriyim biraz belki ondandır dedim. Bu seferde ayarları değiştiremiyorum. Bir yardımcı olurmusunuz ?

Şimdiden ilgilenen herkeze Teşekkürler.

BorisPeace
21/07/2012, 02:39
Bugün Steam ve Dota 2 sunucularında çok fazla yük var sanırım. Çok büyük ihtimal ile sorun sizinle alakalı değildir. Bugün birçok oyuncu sorun yaşadı Dota 2 ile, size yarın tekrar denemenizi öneriyorum. Sorun devam ediyorsa daha ayrıntılı şekilde bakabiliriz.

KONYALIYOBAZ
21/07/2012, 02:47
Bugün Steam ve Dota 2 sunucularında çok fazla yük var sanırım. Çok büyük ihtimal ile sorun sizinle alakalı değildir. Bugün birçok oyuncu sorun yaşadı Dota 2 ile, size yarın tekrar denemenizi öneriyorum. Sorun devam ediyorsa daha ayrıntılı şekilde bakabiliriz.

Sanmıyorum Boris. Adam açtığında grafikler kötüydü ve ''10 dakika'' bekledikten sonra girdim diyor. Grafikleri yükselttiğinde ''15 dakika'' sonunda giremediğini söylüyor. Sanırım donanımı yeterli değil.

Berkantk
21/07/2012, 09:54
Aynı sorun cafede de var. Bazı makinelerde kasmıyor bazılarında kasıyor. Kasanlarda geçen haftaki güncellemeden önce ayarları değiştirebiliyorduk. Ama 1 haftadır ayarları değiştiremiyoruz. Aynı sorunu bizde yaşıyoruz.

Cecen
21/07/2012, 12:28

Bugünde denedim ve yine aynı sorun. Donanımım yeterli olmayabilirmi acaba ? Yine hatta silip tekrar indirdim. Ayarları düzenliyim dedim. Hepsi bir anda max ayarlara yükseliyor. Geri alamıyorum. Ne yapmalıyım bilmiyorum. Birde Dota 2 minimum sistem gereksinimlerine yeterli sistemim var :S

Nyhuf
21/07/2012, 16:35
Ayarları değiştirdikten sonra "Uygula" butonuna basmayın. Sadece ayarları kapalı veya açık diye seçin sonra oyuna bağlanın. Şu an oyunun temel sorunlarından biri o buton :S