PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : en güçlü hero hangisi yardım!

luna_imaginary
29/10/2008, 20:13
arkadaşlar ben bir hero arıyorum uzakdan vuran büyü yapabilen ve rahatca başkalarına"teke tek yapan varmı" diyebileceğim bir hero lütfen yardım edin en güçlü hero kim sizce. diğer bütün heroları yenebilecek bir hero arıyorumm. ve ona uygun itemler lütfen yardım edin.
str int farketmez.

T-ThePhantomicLord
29/10/2008, 20:22
arkadaşlar ben bir hero arıyorum uzakdan vuran büyü yapabilen ve rahatca başkalarına"teke tek yapan varmı" diyebileceğim bir hero lütfen yardım edin en güçlü hero kim sizce. diğer bütün heroları yenebilecek bir hero arıyorumm. ve ona uygun itemler lütfen yardım edin.
str int farketmez.

uzakdan vuran büyü yapabilen ve rahatca başkalarına"teke tek yapan varmı" diyebileceğim bir hero: Invoker ( tabi kullanmasını bilirsen )
Ama sanırım en güçlü hero hangisi diye bir soru sorduğuna göre henüz bu oyunda yenisin ? O yüzden Invoker'ı kullanabiliceğini sanmıyorum. Ama bu oyunda herhangi bir en güçlü hero olduğunu sanmıyorum...

luna_imaginary
29/10/2008, 20:26
bende biliyorum ama mesela: luna ultisi saldırısı çok güçlü ama yurnero lunayı acayip pataklıyo ben istiyorum gerçekden güçlü bir hero yeni sayılırım ama çabuk öğrenirim. saol

imported_Storm
29/10/2008, 20:36
Eğer öyle bir hero arıyorsan 'doom bringer' tavsiyemdir. hem rahat para kasar hem de ultisi güçlüdür.

executioner
29/10/2008, 23:42
Yaw beyler en güçlü diye bir şey yoktur...
Karşıdaki heroya(lara) göre alırsın genellikle...
Her heronun antisi vardır....
İtem buildlerinide karşı tarafa göre yaparsın....

koparcan
30/10/2008, 13:20
yeni olduğun için

trax
jakiro
luna

bunlarla başlayablrsn

eflatun
30/10/2008, 14:33
str int farketmez.

öle bir hero daha üretilmedi.Hee butun herolari yenebilecek tek bir hero vardir oda dark terror dur

Phantom Lancer
01/11/2008, 17:18
Evet mesela ben bu heroların prosuyum

Rexxar
Phantom Lancer
Vol-jin
Goblin Techies
Chen
Incoker
Ve Dazzle :D

cemo
01/11/2008, 19:25
Sorumu bu la en iyi hero tabiki Slardar :p antisi cidden yoq la war diosanız onuda kesio :d Not : kasamassa gg :D

axe
02/11/2008, 12:31
en güçlü hero yoktur eğer kullanmayı bilirsen her hero iyidir.

executioner
02/11/2008, 14:33

Helal olsun bi doğru söyleyen çıktı.....
Haklısın ;)

The Juggernaut
02/11/2008, 20:38
Çok saçma... Dotada her heroyu yenebiLecek bir hero yok.. ÖyLe bir ayarLanma yapıLmışki her hero bir başka heronun antisi... Yani hem ranqe oLup hem bütün heroLarı yenebiLen bi hero buLursan banada söyLe :)

BladeHero
03/11/2008, 22:40
hem range olup hem diğer bütün heroları yenebilecek tek bir hero vardır oda şuan kafamdan sıktığım herodurrr.!!! kardeş yok öle bişy kandırmışlar seni kim kandırdıysa mirana desen en güçlü range e bi medusa bi nerub gelip azına sı.... gider... lina desen bi nerub bi magina gelir azına sı.... gider... ama melee istiosan slardar, doom bringer ve rexxar yeniler icin cok rahat oynanabilecek güzel herolardır.. ilerde prolaştıkça invoker ve bristleback kullanmayı öğrenirsin buda senin en karmaşık herolarda bile gelişip iyice her heroyla her heroyu ezmeye başladıını gösterir!

[Tr]CHaKaL
03/11/2008, 23:03
en güçlü hero diyince bn tek başına tank bir hero anlıyorum..

o da abaddon (lord of avernus) olabilir...
öyle ki vsde de çok avantajlı bir herodur...

luna_imaginary
08/11/2008, 17:58
çoksaolun
sanırım ben bladehero'nun dediğini yapacağım.

luna_imaginary
12/11/2008, 21:47

demiş arkadaşımız. Bence en güçlü hero var. hepsinin güçleri eşit özellikleri farklı demeyin bana gülerim. mesela terror blade ile puck birmi elbet güçlü güçsüz var ya oyanayana bağlı değil. karşıdaki rikimaruyu seçse ben yurneroyu seçsem yenerim iyi oynadı oynamadı sorun değil anlatabiliyormuyum? elbet vardır bir hero çok güçlü yatması zor. ben sole değiştireyim en korktuğunuz hero ne ?

hayali_dost
17/11/2008, 19:08
bence en güçlü hero var ama yoq ikisinin ortası yani antisi olmayan ve herkesin korktuğu adıda slardar bence
:D

Blackjack
17/11/2008, 23:37
en iyi hero diye birşey yoktur.ama en emin olduğum şeyse korkulucak bir hero olmadığı bu oynda.Yenilmez diye birşey yok,godliketan da çok oyun döner dotada.Ne demişler:"Anı yaşa."

Ayrıca pucktan anlamadığın 100 de 100 kesin.

bu arada rikimaru ve yurnero örneğine görüyorum.Rikiyi güçsüz bir hero gibi göstermişsin ya helal olsun :D:D:D

Khirsah
18/11/2008, 14:38
Bence en güçlü hero var. hepsinin güçleri eşit özellikleri farklı demeyin bana gülerim. mesela terror blade ile puck birmi elbet güçlü güçsüz var ya oyanayana bağlı değil. karşıdaki rikimaruyu seçse ben yurneroyu seçsem yenerim iyi oynadı oynamadı sorun değil anlatabiliyormuyum? elbet vardır bir hero çok güçlü yatması zor. ben sole değiştireyim en korktuğunuz hero ne ?

Puck candır ve terrorun canını çıkartır iyi oynarsa. tabii ki her hero bir değil ayrıca çoğu heronun da belirgin bi antisi yoktur ben kaçe kere obsidiyanla, atroposla anti mage almışımdır ayrıca rikiyi öyle rahat alamassın eleman bi duman atar ne olduğunu şaşırırsın sen ultiyi attığın zaman eleman invis olur 5 kere vurursun anca 1 aydan beri oynayan adam yurnero alsa 5 seneden beri oynayan adam riki alsa yurnero yener mi demeye çalışıyosun? en korktuğun hero da değişir kendi herona göre genelde intler anti mageden korkar ya da ne biliyim brood ya da naix gibi lifestealerler stunculardan korkar ha en gıcık olduğum heroyu sorarsan axe derim...

hasancanx
18/11/2008, 18:18
barathurum çok gıcık bi hero bn alırsam çok sevdğmherodur.ama karşıdaysa çekinirim.barathı veya slardarı neyle kesebilirm???

travel
18/11/2008, 19:08
Luna
Yurnero(bi ulti var amaan)
İnvoker(allah prosunu karşı tarafa düsürmesin)
Ama genel olarak önemli olan oynamayı bilmektir.
v.s de adam kesen goblin techies gördüm

Khirsah
27/11/2008, 14:48
barathurum çok gıcık bi hero bn alırsam çok sevdğmherodur.ama karşıdaysa çekinirim.barathı veya slardarı neyle kesebilirm???

oyun sonlarında iyi kasmış bir anti mage-troll-darkterror keser... oyun başlarında ise gang şart...

SpeeDanger
27/11/2008, 15:48
İstediği kadar kassın bi takımda biri önemli olan takım oyunu yapmak.Benim en çok korktuğum hero karşımda anub'arak

LordBattleMage2
27/11/2008, 16:36
Gördümde Şaka mı Yapıyo Dedim Uzaktan dalan Ve Benle Vs yapan Varmı denilen Hero arıyosun Enteresan Sen bu oyunu ne sanıyorsun?
Önce Oyun Hakkında Araştırma Yap Sonra Oyna Şunuda Unutma

İstediği kadar kassın bi takımda biri önemli olan
takım oyunu yapmak.

Gloomy
01/12/2008, 17:47
Dota da en guclu hero yoktur. Tabi ki herolar arasında bir denge farkı vardır fakat her heroyu alabilecek bir anti hero vardır. Slardar ı baska bir perma basher olan troll blind atarak void ise Chron atip ilk vurusu yaparak alabilir. Aynı sekilde perma basherleri mortred gibi miss sansı yuksek ve yuksek damage vuran herolar indirebilir. Tekrar aynı sekilde yuksek miss sansı olan herolari sıkı buyuleri olan intler asagı alır. Kisinin oynadıgında en iyi sonucu alması bence o anda istedigi bir heroyu almasına baglıdır. Zevk alirsan basarı kendisi geliyor zaten.

necro
05/12/2008, 16:51
beyler ben yenıyım venomencerın dıger adını bılmıyorum:D hangı ıtemlerı alabılırım bıde onun ıcın yardım edebılır msısın bırde vıper ıcın hangı ıtnelerı alabımrıım yardım lütfen:D:D

mashed666
05/12/2008, 17:18
venomancer a travel yada pt sy mkb linken lothar aganim kasabilirsin..

unalbaba64
06/12/2008, 10:01
lan nereye yok sn inkoker bi kas tüm heroları babalara getirir

whelet
06/12/2008, 11:07
--- Soruyu soran arkadaş sanırım bu oyunu kendisinden daha fazla bilen bir arkadaşı ile vs. yapacak (: ve iş baya kızışmışa benziyor d:
--- Eğer ki yeni başladıysan tavsiyelerimiz biraz anlamsız kaçar, çünkü her ''kahramanın'' oynanışta belli başlı püf noktaları var, bunları bilmen gerekir. [ Puck'un ezik olduğunu imâ eden arkadaş da sen miydin bilmiyorum ama, oynayamadığından kaynaklanıyor büyük ihtimalle ] [ Ben 'Stgwyr'ı oldum olası yapamıyorum mesela ama bu o karekterin zayıf olduğu manasına gelmez. ]
--- Kimi ''kahramanlar'' oyunun başında kasar, geliştirmez, kimileri oyun başında durgun olur, sonradan coşarlar. Büyüleri ve özellikleri bu hususta etkili olur. Bazı kahramanlar Vs. yapamayabilirler, takıma çalışan tarzdadır. (ÖR: Ezalor)
---Vs.lerde 'Lycan', 'Venomancer', 'Shandelzare', 'Voljin', 'Axe', 'Geomancer', 'Omniknight', 'Knight Davion', 'Visage' etkili olabilirler. Fakat rakip kahraman çok önemli. Axe alabilirsin kolay para kasmak ve kastırmamak açısından. Ama oyunu çabuk bitirmelisin...
--- En güçlü kahraman diye birşey yoktur, çoğunun birebir 'antisi' olacak nitelikte kahramanlar vardır. Slardar demişsiniz, direkt olarak bir 'antisi' yok ama Geomancer, Slardar'ın ultisini etkisiz hale getirebilir. (Ultiyi yiyen geri çekilir...)

II_Remedy_II
09/12/2008, 23:45
--- Soruyu soran arkadaş sanırım bu oyunu kendisinden daha fazla bilen bir arkadaşı ile vs. yapacak (: ve iş baya kızışmışa benziyor d:
--- Eğer ki yeni başladıysan tavsiyelerimiz biraz anlamsız kaçar, çünkü her ''kahramanın'' oynanışta belli başlı püf noktaları var, bunları bilmen gerekir. [ Puck'un ezik olduğunu imâ eden arkadaş da sen miydin bilmiyorum ama, oynayamadığından kaynaklanıyor büyük ihtimalle ] [ Ben 'Stgwyr'ı oldum olası yapamıyorum mesela ama bu o karekterin zayıf olduğu manasına gelmez. ]
--- Kimi ''kahramanlar'' oyunun başında kasar, geliştirmez, kimileri oyun başında durgun olur, sonradan coşarlar. Büyüleri ve özellikleri bu hususta etkili olur. Bazı kahramanlar Vs. yapamayabilirler, takıma çalışan tarzdadır. (ÖR: Ezalor)
---Vs.lerde 'Lycan', 'Venomancer', 'Shandelzare', 'Voljin', 'Axe', 'Geomancer', 'Omniknight', 'Knight Davion', 'Visage' etkili olabilirler. Fakat rakip kahraman çok önemli. Axe alabilirsin kolay para kasmak ve kastırmamak açısından. Ama oyunu çabuk bitirmelisin...
--- En güçlü kahraman diye birşey yoktur, çoğunun birebir 'antisi' olacak nitelikte kahramanlar vardır. Slardar demişsiniz, direkt olarak bir 'antisi' yok ama Geomancer, Slardar'ın ultisini etkisiz hale getirebilir. (Ultiyi yiyen geri çekilir...)

Herşeyi çok güzel yazmışsında bir yerde hatan var ezalorla vs yapılmaz demişsin işte orası yanlı ezalorla nerdeyse bütün herolar kesilebilir nedeninide söyliyim çünkü istediğin itmei kasabilirsin o sebeplede çok rahat vs atılır ayrıca düzgün atılan yani fog of war dan yararlanarak atılan illuminate çok rahat kill getirir

Sky4nGeL
10/12/2008, 15:35
öle bir hero daha üretilmedi.Hee butun herolari yenebilecek tek bir hero vardir oda dark terror dur

Bütün Heroları yener öylemi xD
:rolleyes:

BloodButcher
13/12/2008, 22:37
en iyi hero iyi kasmış bi troll dur :D itirazı olan hem uzak hem yakın

hayali_dost
13/12/2008, 23:33
benn itiraz ediyorum bence en iyi hero iyi kasmış bir salardardır slardar trolü alır. ayrıca bide ulfsaar var.

ooo_fresh_me
14/12/2008, 01:37
en iyi hero benım daha skillerımı görmedınız XD

Sky4nGeL
14/12/2008, 13:40
Slardarmı ? Troll Ezer slardarı eğer kasmışsa .

BloodButcher
14/12/2008, 21:51
ulfa alırda slardar biraz zor alır troll'ü ;))

steve
17/12/2008, 21:40
en güclü hero diye bisey yoqtur çünkü her bir heronun antisi wardır
örn:arkadas en güçlü hiro razor diodu baratı aldım onu basende kestim xD
baratıda yurnero kesti mesela

travel
21/12/2008, 18:53
slardarı trol cok rahat ezer ...

Sky4nGeL
21/12/2008, 19:06
Luna ve Yurnero önerimdir.Bu ikisinnin ultisine tek yakalandınmı zor kurtulursun :)

flashnis
26/12/2008, 21:11
bence balanar çünkü ultiyi basınca deliiryor very fast vuruor tabi sende bi sey yapamıon:D

flashnis
02/01/2009, 21:44
inkover olabilir ulti sayesinde bissürü sikili var mesela: tornoda meteor sun stirke vb cold snap ilede adamı yavaşlatabilirsin

haifisch58
02/01/2009, 21:58
arkadaşlar ben biraz acemiyim ama bence dragon knight ilk leveller için etkili bir hero

Memooo
02/01/2009, 23:58
topice kilit lutfen böyle soru mu olur

gecende mashedla attıqımız bi oyunda LoL un teki en iyi agility herosu trax dedi güldük aynı ona benzer en güclü die birsey yok arkadaslar örneqin mort kasarsa traxa 2 atabilir nerub kasarsa mortred kendini yer trax kasarsa nerubu kesebilir ...

hayali_dost
04/01/2009, 20:43
bende sana katılmıyorum en güçlü hero yoqtur ama bir açıdan doğru solüyosun. Nette genellikle herkezin "benim bu hero ile yenemeyeceğim hero yoktur" sözleri dolaşıp durur. banada oldu milletten para dilenir gibi hero dileniyodum "bana bi hero bulun yaa lütfen !!!" ama sonra kendim buldum senin heron diye bişey yoq!! her heronun kendine has özellikleri var zaten sen oynadıkça her hero ile diğer herolerı alacağına emin olacaksın mesela ben şuan nette önceden beni oyun bitmesin diye öldürmeyenleri hiç acımadan 30-40 kez öldürüyorum. önceden beni takıma almak istemiyenler şimdi gelip bana İTEM SORUYOLAR olay bu işte kendine güven yeter ama sen illede sıkı sağlam bi hero arıyosan soleyim.

iyi kasmış bi salrdarı hiçbir hero yenemez

mashed666
04/01/2009, 22:19
bende sana katılmıyorum en güçlü hero yoqtur ama bir açıdan doğru solüyosun. Nette genellikle herkezin "benim bu hero ile yenemeyeceğim hero yoktur" sözleri dolaşıp durur. banada oldu milletten para dilenir gibi hero dileniyodum "bana bi hero bulun yaa lütfen !!!" ama sonra kendim buldum senin heron diye bişey yoq!! her heronun kendine has özellikleri var zaten sen oynadıkça her hero ile diğer herolerı alacağına emin olacaksın mesela ben şuan nette önceden beni oyun bitmesin diye öldürmeyenleri hiç acımadan 30-40 kez öldürüyorum. önceden beni takıma almak istemiyenler şimdi gelip bana İTEM SORUYOLAR olay bu işte kendine güven yeter ama sen illede sıkı sağlam bi hero arıyosan soleyim.

iyi kasmış bi salrdarı hiçbir hero yenemez

troll die bir hero yok sanırım? spectre die de bir hero yok sanırım bu oyunda?ki bence morted da keser...belki nessaj da alabilir...

hayali_dost
05/01/2009, 19:29
sanki troll slardarı alırda

pitlordxxx
06/01/2009, 21:48
Şimdi babacan en güçlü hero ole vardır da diyemeyiz yoktur da diyemeyiz!!!

Öncelikle şartları belirlememiz lazım ama ben genellikle en güçlü hero denilince parayı sonsuz ve lvl 25 olan heroları vs olarak kıyaslıyorum. Yani 2 kişi çıkıyoruz istediğimiz hero ve istediğimiz 6 itemi alıyoruz tabi lvl larımızda 25. Ros'un önünde kapışıyoruz. Bu koşullarda tabii ki Troll Warlord en iyi herodur.

Ama gel gelelim team oyunlarda en iyi hero nedir? İşte ona bi cevap verilmez. Öyle bi hero yok. Ama genelleme yapabiliriz. Şöleki kasan bi Mortred ortalığı hoplatır. Yani oyunda hero farkı dediğimiz bi olay var. Mortred lvl 16 olsa bile lvl 25 Zeusu hemencecik keser. Aslında bu konuya ayrı bi topic acmak gerekir. Sana son bi örnek veriyim. Shadow Shaman namı diğer Rasta, bu eleman iyi bi hero mu kötü mü gibi bi soru soramayız. Bu adamla tek yakalanırsan hemen ölürsün ama kendi takımın çoğu zaman sensiz combat alamaz. Onun oyunda işlevi farklıdır yani.

0225
07/01/2009, 17:49
ya bak simdi slybear war eger onun ayısı ve kendisine bash tarzı item kasarsan önünde durcak hero yoktur hem ayı hemde sen stun vurdunmu daha ne :P ama onu kullanamam diosun sahsen iyi kullanıorum :D troll sec oda basher bi hero domi bf pt 2 bash bide bkb cık 5v1 :D bkb olduktan sonra :D

0225
07/01/2009, 17:50
bu arada bazı arkadaslar invoker demis invoker bi bkbye bakar sonra yanıma gittikten sonra gg :D

Viceroy|Blue
07/01/2009, 17:54
en güçlü pokemon nedir ? en iyi futbolcu kimdir deseniz belki pikaçu:) pele falan dersin ama dotadaki herolar konusunda zor soru.Ama oyun sonunda mortred- slardar-troll gibi herolar sağlam herolar

mashed666
07/01/2009, 18:14

-test modunda denenmiştir troll slardarı çok rahat alıor slardar vuramıyor bile bilmeden konuşmayalım...

hayali_dost
07/01/2009, 19:37
-test modunda denenmiştir troll slardarı çok rahat alıor slardar vuramıyor bile bilmeden konuşmayalım...

hangi testmiş bu yaaa yapmayın trol slardarı alıyosa bende 1.80 'im

pitlordxxx
08/01/2009, 17:36
Alıntı:
hayali_dost´isimli üyeden Alıntı

Alıntı:

hangi testmiş bu yaaa yapmayın slardar trolü alıyosa bende 1.80 'im

Herhalde bi ufak yanlış anlaşılma var. Aynı şeyi demişsiniz abi.... :P

Troll Test modunda Slarderi yener. Troll hayvanında gorülmemiş bir attacak speed var (Bide ursa da) Perma bashden çıkamaz Slarder.

flashnis
10/01/2009, 20:58
bence invoker çünkü her türlü skili var

CacA762
28/01/2009, 17:35

kesinlikle haklı dark terror ultiyle bitirir isi

headrazor_tr
29/01/2009, 20:41
en korktugum hero enc ve razordur.2 sıde gercekten saglam herodur.damage ıyı olan ve kolay kolay plemıcen bı range ıstıosan sana enchantress onereblırım.

NightBlooD
29/01/2009, 23:26
bence balanar çünkü ultiyi basınca deliiryor very fast vuruor tabi sende bi sey yapamıon:D

gül gül öldüm ya ultiyi basmayınca delirmiyo dimi

FastSlayer
03/02/2009, 01:17
dotayı test modunda nası acıyorus??

DmrOnr
03/02/2009, 09:58
Troll oyundaki herkesi alır eğer kasmışsa 1v1 de herkesi alır hiç kimse alamaz onu ama aksiyonlarda troll dayanıklı değil o yüzden oda oyunun en güçlü herosu sayılmıyo ama teke tekte alcak bi hero söyleyin slarda-barat-mortred-ursa hepsi yalan olur bunların troll karsısında keserse bi sven keser ama bashtan çıkabilirse çıkamazsa oda kesemez.

Kedis2mi7
03/02/2009, 16:42
troolü cok abartmayın.mortred her türlü alır bir critickine bakar zaten troolün hp ne kdr olcak en fazla 2.5k ama kasmıs bır mortred 4-5 k damage rahat vurabilir.bir critickde yalan olur troll.ayrıca bashtan cıkamaz fln demıssınız zaten 3.skıll blur war %30 bide 2 fly cıksa onlarda %30 %30 edermı bunların hepsı sana %90 zaten hep ayık kalır mortred ve tek critick yalan olur troll.

DmrOnr
03/02/2009, 17:41
Abi trolun %42 missi var dalgamı geçion ya yeni haritada trole bash yapılmıyo ama troll gene keser her türlü mortredi keser zaten mortredin en iyi antileri bash heroları ve missleyen herolar mortredin 2 vuruşundan biri miss geçer troll gene alır mortred trolle hiçbişey yapamaz.Dediğim gibi trolu kescek tek hero var oda sven ama onunda alamama ihtimali var

ramjo
03/02/2009, 18:12
yo yo mortred trollü alamaz manyakmısın mort bashlı heroları alamaz
,

ramjo
03/02/2009, 18:13
hayır trolü void rahat keser

DmrOnr
03/02/2009, 19:34
Bence trolu voidde alamaz şimdi diyceniz buda trollu ilah yaptı töbe töbe.
Abi trolun missi herşeyi bitiriyor sahiden %42 miss çok iyi.Dediğim gibi trolü teke tekte alcak hero tanmıyıom ama aksiyonlarda çok güzel şekilde alıyolar ama teke tekte alcak bi hero tanımıyom

Memooo
03/02/2009, 19:36
nasıl tanımıorsun yaf abdestissen yenilirsin trolle ^^

ramjo
03/02/2009, 19:50
tamam o zaman trollü panda alır üstelik troll tinye melee girerse tiny trollü alır

trollwarlord
06/02/2009, 18:28
Acını anlayabiliyorum bende başlarda öyle bir hero arıyordum. :D

sana troll warlord-jahrakal ı önereblirim diyecem ama onun skilleri damage vurmuo :D

Deligiyla
06/02/2009, 19:53
Abi trolun %42 missi var dalgamı geçion ya yeni haritada trole bash yapılmıyo ama troll gene keser her türlü mortredi keser zaten mortredin en iyi antileri bash heroları ve missleyen herolar mortredin 2 vuruşundan biri miss geçer troll gene alır mortred trolle hiçbişey yapamaz.Dediğim gibi trolu kescek tek hero var oda sven ama onunda alamama ihtimali var

o konuda haklısın gerçekten ama mortred linken kasmıssa ozamn alır bence

enflasyon
07/02/2009, 11:18
trollü void rahat keser çünkü troll ona miss atamadan direk ulti ile kitler adamı sonrada bashdan çıkarmaz

flashnis
08/02/2009, 12:02
axe ye katılıyorum

CacA762
08/02/2009, 13:12
ben razorda bi de shadow shamanda proyum gerisini bilemem :D

Mortuus
10/02/2009, 16:21
taş kağıt makas gibi oyun bu dota sadece biraz daha ayrıntılı

stuy
15/02/2009, 13:04
anti hero al mesela doom bringer storm un dedii gbi

ThEcK_N!cK
15/02/2009, 13:47
bence nap biliomusun
bütün heroları kullanmaya çalış sonra buna kendin karar ver

NightBlooD
15/02/2009, 14:41
abi konu bi defa mantıksız !!

luna_imaginary
15/02/2009, 20:13
yaa noolur bu konuyu kapatalım artık kendimden utanıyorum bu konuytu açtığım için ama şimdi ben kesinlikle noob diilim euroda pro gamede oynuyorum yaaa lütfen kapatalım gerçekten utanıyorum kendimden :D zaten artık hep ar yazanlara giriyorum çünkü alıştım her hero ile oynamaya ama daha çok mepoo güçlü gibi geliyo
mepoo ile alıyorum tankları bile

imported_Storm
16/02/2009, 15:20
ar oyununa girmek proluksa ben bu oyunu bırakırım

Squall
16/02/2009, 15:38
4ayda pro olduysan helal.

cambaz_blood
17/02/2009, 12:47
Dota takım oyunudur ve güçlü hero denen bişey yoktur . Sadece kastığında karşı team in heroalrına bağlı olarak güölü gözükebilir. Bunu dışında dediğin gibi bişi yok

luna_imaginary
21/02/2009, 17:14
ar oynuna girmeyi ben her hero ile oynamayı öğrendim amacı ile soledim pro game ye giriyorum ama hala hard pro diilim hiç birinci olmadım ama 3. oldum ilk defa :D tam pro diilim ama beni alıyolar o yeter :D

luna_imaginary
21/02/2009, 17:39
off keşke açmasaidim

oknsnl
27/02/2009, 22:43
slardarın antisi caosnayt we faceless voıddır.

TheOzzY
27/02/2009, 22:45
Her Hero Oynuyana gucludur

afk...
01/03/2009, 16:27
bnce rrazor cok ii as si çok kasarsa tek basına oyunu götürür
tabi bu bnm fikrim

pitlordxxx
04/03/2009, 13:42
pfff Tabii ki en güçlü hjero Troll dür. Ama bunu genelleme olarak soyluyorum bi usta oyuncunun elinde hic begenmeyeceniz herolar bile o oyunu çevirebilir ama genel konusacaksak kasınca durdurulamayan herolar olarak sıralayım.

1.Troll
2.Slarder
3.Faceless Void
4.Barat

Gayet imba ve psikopat herolar :P

ErolTumer1
01/05/2009, 13:16
morted var en güçlü bana sorarsan kasarsan seni kesecek olmuo 1 k krıtık vurman için tek atak itemi yetiyor nerdese bana sorarsanız öyle

Sky4nGeL
01/05/2009, 14:38
Konu ne kadar uzamış öyle :D Mortu alan sanıyorki 1k crit olunca oyun bitiyor :)

kakangra
01/05/2009, 23:18
La beyLer bazıLarı diyo invoker cok cacık bende nerde invoker görsem kesiyorm bütün involar eziLior :D:D ne kasıLırk invoya ? hiç iyi invoker görmedim ne yazıkki :s

DoTa
02/05/2009, 11:27
En güçlü hero pikaçu.Bütün heroları karşılaştır,en güçlü olana karar ver.Ama onun için item seçiminde etkili.Mesela oyunun en güçlü "HEROSU"(!!!!!) techiesdir.Ama ona da item vardır BKB-ward.İşte bu yüzden en güçlü hero diye birşey yoktur ya.

h0russ
09/05/2009, 21:50

hocam öyle diyosun da terror ü de troll yiyo:S troll rules hesabı yani:twar:

_NakatA_
10/05/2009, 00:47

Arkadaşın ilk cümlesine tamamiyle katılıyorum ama ikinci cümlesi doğru değil

Ayrıca bu kdar saçma bir konuya bu kadar post alan arkadaşımada tebrikler diyorum walla hll olsun(Burdaki Yorum yazan arkadaşlarada biraz takım oyununa davet ediyorum)

Lejyonetr
10/05/2009, 09:44
Arkadaşın ilk cümlesine tamamiyle katılıyorum ama ikinci cümlesi doğru değil

Ayrıca bu kdar saçma bir konuya bu kadar post alan arkadaşımada tebrikler diyorum walla hll olsun(Burdaki Yorum yazan arkadaşlarada biraz takım oyununa davet ediyorum)

dogru diyosun nakata. ama ıunutmaki aramızda dota ogrenen insanlarda var

UnSighTeD_
10/05/2009, 10:10

Voidi Lucifer döver.Bi ulti atsın bakalım bash atamadan bi halt yiyemez.:dbri::dbri:
hem voidin hp çok deildir.Bi lvl death bi ulti .ulti zaten bildiğime göre bash attırmıyo.O yüzden void imba olmasına rağmen luci ulti atarsa void de gg.:):)

By.AbsoLuT
11/05/2009, 20:09
evet oyle bişsey yok...itemlere cook bağlı.eğer 1 mortred bkb kasarsa troll %42 missini atamazsa?...troll satanic kasmıssa?...tartışmaya bile gerek yok...

feellike
29/05/2009, 11:55
bence oyunun en guclu herosu phantom lancer bu benım sadece sahsi fikrim hem kolay kasıo hemde zor ölüyo :S

enflasyon
05/06/2009, 11:06
Voidi Lucifer döver.Bi ulti atsın bakalım bash atamadan bi halt yiyemez.:dbri::dbri:
hem voidin hp çok deildir.Bi lvl death bi ulti .ulti zaten bildiğime göre bash attırmıyo.O yüzden void imba olmasına rağmen luci ulti atarsa void de gg.:):)

eğer 2 sininde itemler tamamsa lucifer bashtan çıkamadan ölür

RudeboY
05/06/2009, 15:30
luciferin ultisi voide ne isler ha xD

dwm edın prolar

kvasir
06/06/2009, 14:02
axe´isimli üyeden Alıntı

--------------------------------------

kötü hero yoktur az votka vardır.

p1nwul
09/06/2009, 09:14
demiş arkadaşımız. Bence en güçlü hero var. hepsinin güçleri eşit özellikleri farklı demeyin bana gülerim. mesela terror blade ile puck birmi elbet güçlü güçsüz var ya oyanayana bağlı değil. karşıdaki rikimaruyu seçse ben yurneroyu seçsem yenerim iyi oynadı oynamadı sorun değil anlatabiliyormuyum? elbet vardır bir hero çok güçlü yatması zor. ben sole değiştireyim en korktuğunuz hero ne ?
Sen Bütün Herolarla Oynamaya Çalış Eminim Fikrin Değişecektir.
Bende İlk Başladığım Zamanlar Centaur dan İyisi Yok Lan Dyordum ama şimdi gelse replerim yani anladın? :D

z0mb13
13/06/2009, 19:35
Eğer "en iyi hero" olsaydı onu alan her defasında oyunu kazanır ne zevk ne bişey kalırdı.Ama dota gerek hero gerek item seçimyle 1000lerce kombinesyonu olan bir oyun.İşin zevki de burda :)

CacA762
14/06/2009, 18:02

tek bkb ye bakar biraz da şansla bash tutarsa tamamdır :D

Sylar
14/06/2009, 19:34
Luciferın ultisi voidin bashını etkilemiyo zaten

Leather Rebel
18/06/2009, 23:34
bence jahrakal

NNNatriuMMM
12/07/2009, 22:13
Eşit şartlar altında Panda vs Troll atılır.

Sylar
12/07/2009, 22:17
Panda ezer tabiki :)

idontknowmydo
12/07/2009, 23:01
Panda ezer tabiki :)

Ne ezermi Troll range olarak çok rahat kasar bence her ne kadar troll range iken rahat kastırıyo densede Troll alır

UbEr_LeeT_OwnEr
13/07/2009, 06:45
şu anlık faceless void gibi. 12 saniyede adam alamıyorsanız sorun sizde.

DiSasT3R
17/07/2009, 22:55
en guclu hero en iyi kasmıs olan herodur :D

Memooo
17/07/2009, 23:49
en güclü hero

ibrahim üzülmezdir. not kasarsa yusuf da alabilir.

UbEr_LeeT_OwnEr
18/07/2009, 07:39
teorik olarak en güçlü hero oyun sonu en yüksek STR sahibi rooftrellen.

sharkm
18/07/2009, 17:23
825 gold la başlanırsa only middleda snip yıkar geçer 3000lik animasyon hızıyla ne deny bırakır ne lh

mars
18/07/2009, 19:02
pfffffffffffffff bu konuda sıktı ha en ii hoero hangisidir bunun yerıne sınıfının en iisi hangisidir falan gibi konu acın

220051778
17/08/2009, 18:44
2.5 senedir dota oynuyorum butun heroları oynadım ama en guclu hero dıe bısey olmadıgını dusunuyuorum.eger oyle olsaydı oyunun zevkı kalmazdı dıymı.ama benım sana onerım atropos hem can ceker hem uyutur yeni baslayanlar için cok uygun bence.

death1993
18/08/2009, 00:22
aynen kasarsan herkesi alırsın tabi oynamayalada alakalı
bnm seçimlerim;
-Clinkz Bone Flecher
-Nerubian Assassian
-Lord Of Olympia
-Yurnero The Juggernaut
-Alleria Wind Runner
-Lion Demon Witch

Dj Sterimar
18/08/2009, 03:36
Slardar..
PT-MOM-ASS-HOT-BKP YADA LİNK-Son itemde size kalmıs :) Oyunu hemen bitirmek için Manta cıkabilirsiniz..

L2ebel
19/08/2009, 09:03
güçlü hero yok ama slardar kasarsa gg

Tr_Ulq
19/08/2009, 09:10
ms1 saydıgın slardarın +45 ataa mı var +55 mi
bence soruyu söyle degistirelim
NASIL POST KASARIM?

Erdi.39
19/08/2009, 09:16
ms1 saydıgın slardarın +45 ataa mı var +55 mi
bence soruyu söyle degistirelim
NASIL POST KASARIM?

Bu soruyu sadece bu konu için sorman yetersiz bence:cool:

L2ebel
19/08/2009, 09:52
beyler en güçlü herolar stunlu olanlardır !!! slardar barat gibi bunlar vazgecilmezi hyper al hızlıca stunlar büyür ve gg

sharkm
19/08/2009, 13:08
o dediğin stunlu herolar snip gibi bir hero karşısında hyper kasabilirmi kasarsada snip o arada neler kasar sence?

imported_Storm
19/08/2009, 13:19
o dediğin stunlu herolar snip gibi bir hero karşısında hyper kasabilirmi kasarsada snip o arada neler kasar sence?

arkadas apemde oynadıgından sorun yok basede beklese 10 dk da 5k para birikir heralde

L2ebel
19/08/2009, 13:36
assdasdsdadsasd

quiterolamazsın
21/08/2009, 23:19
Çok saçma bi soru sordun
Her Hero eşit.
Zaten oynamasınıbilen her hero da oynar

foon_deep
28/08/2009, 17:36
allamın noobları ii bi hero kotu hero yoktur. her hero baska bi heroyu rahatlıkla alabilir. luna ultisiyle cogu heroya tek atar. ama bi bkb cıkarsan hicbi ise yaramaz. yurnero ulti atınca lotar basarsan yurneronun ultisi gider. sadece yapacagınız itemleri bilin

luna_imaginary
28/08/2009, 20:47
ya utancımdan oldum zaten kac aylık konu ya offf kapatın artık su konuyu hey alalhım

bak o zamanlar noobtum oke yeni basladım diye sizi yiyodum aklım sıra sıkıldım ve bu konuyu actım oke? hey alalhım ya of dikkat cekmek amac ama noobtum yinede

Memooo
29/08/2009, 17:37
Her Hero eşit.

DotA'da Sosyalist Bir Yasam Var diyebilirmiyiz ..?

Erdi.39
29/08/2009, 18:23
ya utancımdan oldum zaten kac aylık konu ya offf kapatın artık su konuyu hey alalhım

bak o zamanlar noobtum oke yeni basladım diye sizi yiyodum aklım sıra sıkıldım ve bu konuyu actım oke? hey alalhım ya of dikkat cekmek amac ama noobtum yinede

Senin saçmalamana ve imzalarına bayılıyorum luna:D

CaNoKaY
29/08/2009, 18:56
Evt En iyi hero Crystal Maiden Seçilmiştir...;)

http://img144.imageshack.us/img144/451/konukilit.png