PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SorrowWind

LauraBodewig
24/07/2012, 13:52
JFA grubunda tanışan birkaç arkadaş(Volkan'a selamlar) JFA dışında DotA atmaya karar verir. Daha alacakları çok yol vardır, öğrenecekleri çok şey. Fakat bir SBS iki de YGS-LYS öğrencileri vardır. Sene içi turnuvalara katılır ama güzel bir performans veremeden elenirler. LYS biter, ilk kaptan'ın dönmemesi üzerine darbe olur kaptan değişir klan yeniden kurulur. Üstüne birkaç da eklenti yapılır ama JFA ile alakası olmayan bir kişi vardır eklentilerde. Falan filan. Gelelim oyuncularımıza

Klan Adı: SorrowWind, Klan Tag'ı: SoWi

SoWi DreadLorD: Geçen sene başladığında LH almayı bilmeyen, hep support ES oynattığımız, ani olaylarda benden başka birisi bişi derse kafası karışıp başarılı bir performasn gösteremeyen, özgüveni az oyuncumuz. Geçen Ramazan'dan beri ES orucu devam etmektedir. Sene için sürekli pub falan attırarak (arada bir de cm) ve bir yerden sonra da DotA2 attırarak arada bazı şeylere beyni yetmese bile güzel bir oyuncu çıkarmışızdır. TS sırasında failları ile en çok komedi muhabbete sebebiyet veren arkadaşımızdır ama güzel oynadığınında aklınızı uçurur. Gerçek hayatta asosyal ve tüm hayatı 200m2 içinde geçtiğinden eminim.

Favori lafı: Çocuk evini basarım. Favori Heroları: Windrunner, Queen of Pain, Pudge, Invoker Rolü: Garantili Solo Oyuncu

SoWi Pr0(ilhan998): Pro demesine hasta olduğumuz çoğu zaman bir fail'ının ardından kahkalar atan geçen seneden bu yana sesi kalınlaşan, SBS'yi de atlatan oyuncumuz. Lane'i geri tuttun sürece inanılmaz farm yapabilir ancak koridoru terketmemekte çok ısrarlı bu yüzden ilk dönemlerimizde (tabi herkesin hatası) çok fazla kule verdik. Pudge oynayışında tek rakibi bir fail movie'si olan " Frostly " bence. Bu yüzden onu da Pudge orucuna başlattık. Kötü yanı morali bozulursa normal bir insana göre çok daha kötü oynamaya başlıyor. Kendisine karşı oluşturulmuş harass organizasyonlarına çok güzel oyunuyla çok güzel cevap veriyor.

Favori Lafı: Çok iyi değil miydim beyler. Favori Heroları: Anti-Mage, Lanaya, Storm, Viper, Pudge Rolü: Solo, Carry

SoWi Dr.ErnestoChe: En eski dördüncü üyemiz onla birkaç ay daha geç tanıştık. Takımında genelde Rage oklarının hedefi olsa ve bazen kötü denilse bile inatla takımda tuttuğum arkadaşımızdır. Çağlar oyunculuk olarak as kadroda bazı herolar hariç aramızdaki en zayıfımız olsa bile çok iyi yönleri vardır. İlk olarak adam gibi adamdır, uyumludur, iyi bir insandır benim için bir oyuncunun ne kadar iyi oynadığından çok bunlar önemlidir. İkinci olarak lafımı çok iyi dinler 1 dediği 2 etmez. Eskiden çok pozisyonlanma hatalarına girerdi veya combat performansı beğenilmezdi ancak kendisine de dediğim gibi LYS'm bitti takım oturmaya başladı Çağlar inanılmaz bir gelişme göstermeye başladı. Belki hala en zayıfımız ama artık göz dolduruyor.

Favori Lafı: Beyler babam evde mikrofonu kapatıyorum. Favori Heroları: Broodmother, Venge, Veno, Lich Rolü: Broodmother veya Support

SoWi Terry: Teknik olarak en iyi oyuncumuz. Tam bir profesyonel. Takımda kanlı,canlı gördüğüm tek insan. İlk geldiğinde İlhan'la aralarında bir carry çatışması olduysa artık bu problemleri aştık... sanırım. Koridorda anlaştığım en iyi insan. Çok iyi farmlıyor, hiç creep kaçırmıyor neredeyse, carry olarak bir yerden sonra İlhan'dan daha aktif oynuyor ama bu yüzden arada bir ölebiliyor. Oyun taktikleri açısından hangimizin daha bilgili olduğunu bilmiyorum ama o da oldukça fazla biliyor. Üşendiğim zamanlar Pick&Ban'ı benim yerime o yapıyor. Belki kaptan da olabilir ama zamanla. Şu an ben hariç kim kötü yapan birine bir şey derse sıkıntı oluyor. Kötü yanı ise rage olunca çok fazla oluyor zor tutuyoruz valla. Ts de ilhanla atarlı atarlı eğlencesine konuşmalarını zevkle dinliyorum.

Favori Lafı: Tamam ilhan tamam. Favori Heroları: Morphling, Pudge Rolü: Solo, Semi-Carry

SoWi Nessus: As kadronun son adamı kaptan olan ben. Genelde support oynarım. Oyun bilgim çok fazladır(hala da artmaya devam ediyor), taktikleri ben hazırlarım, pick&ban bendedir genelde. Sınav öncesi çok iyi oynamasamda şimdi sınav bitti, pasif veya agresif her türlü lane'de oynayabilirim. Her türlü stratejiye çok güzel counterlar bulmaya çalışırım ve Lycan'a bile buldum. Combatlarda kendimi çok iyi korurum büyüleri her zaman max range'den kullanırım. Kötü yanlarım defansif ward atmaya ve almaya üşenirim, bir gelişmiş bot ve bir magic wand kasmadan support eşyaları almaya üşenirim çağlar bunu kapar. Bir de bazen karanlığa fazla kafa atarım. Gaza geldiğim zaman çok güzel ofansif veya defansif wardlar atarım. Eskiden pasif tri-lane support'u olsamda artık biraz daha aktif sağı solu dolanan bir çeşit roamer oldum. Nadiren rage olurum. Kızmalarım genelde yakınma şeklindedir. Oyunculuk açısından olmasam bile oyun bilgisi, taktikleri açısından iddialıyımdır.

Favori Lafım: Beyler bu kuleyi vermiyoruz. Bakın kimi buldum. Favori Herolarım: Crystal Maiden, Earthshaker, Lich, Leshrac, Axe Rolüm: Support, ihtiyaç duyulursa da başka herhangi bir rol.

SoWi EuSS.WackyDire: Takımdaki mavi nickli kardeşimiz. Tanıştığımız günü unutmuyorum. JFA'dan gelme olmayan tek kişi. Neyse aslında baya eğlenceli bu konu. D2TL'de kaçıncı turnuva hatırlamıyorum BOSS maçından önce bir kişi eksiğiz tek online'de oydu. Dedik alalım. O maç ilhan olmadığı için ufuğu aldık fakat Çağlar'la olan uyumuna hayran kalmıştık o maç mecburen carry oynamak zorunda kalmıştım. Zamansız bir paus yüzünden kazanacağımız maçı kaybetsekde o performans aklımdaydı yedek de olsa takımın oyuncusu. Çok fazla online olamadığından beraber çok oyun atamasakda, koridor performansı zayıf ama team combat performansı yüksek bir arkadaşımız.

Favori Lafı: İlk senin stun atmanı bekledim Favori Heroları: Tidehunter, Crystal Maiden, Venge Rolü: Support

SoWi TeddyPicker: Şu an hesabı olmadığı için klan sayfamızda gözükmese de oyuncumuz. Geçen sene JFA grubundan sürekli aynı takımda veya karşı karşıya cw atardık aramızda. O zamanlar MVP'mizdi. Yaz bittikten sonra çok az gördüki göremedik falan yaz geldi yine buralarda. Yiğit 3-4 günlüğüne klandan ayrıldığında Mert'i aldık bizde. En yeni oyuncumuz şu an. Daha ayrıntılı yazabilmem için daha çok oyun atmamız lazım beraberce o yüzden çok giremiyorum. Fakat kaliteli bir kumaşı olduğu kesin ve bazı taktik konularından benden iyi.

Favori Lafı: (Göze çarpan sürekli tekrarladığı bir lafı yok) Favori Heroları: Mirana, Lanaya Rolü: Solo, Semi Carry

Takım sayfamız http://www.gamehonor.com/teams.php?do=viewteam&id=47&tab=members

Amaçlarımız: Öbür arkadaşları bilmesemde benim amacım şudur. Benim amacım eğlenerek, beraberce gelişmektir. Ne çok profesyonel ne de çok gevşek. İkisini de çok ve dengeli yapmak. Eğer bir klan için birilerinin kalbini kırmak zorunda kalırsam hiç durmam klanı dağıtırım. Çünkü profesyonellikle eğlence bir bütün ikisi birbirinden ayrı kabul edilemez benim için. Turnuvalara girdiğimiz kazanamayacak olsak bile her zaman en iyi oyunumuza oynamaya çalışıyoruz. Tabiki amaçlarımızda Turnuva kazanmak var. İleride herkes oyuncu olarak geliştiğinde Türkiye'de ilk 3e girebileceğimizden eminim ama o güne daha çok var.

Takım olarak hiçbirimiz ( Terry'nin Morphling'i ve benim Crystal Maiden'ım hariç) Trbestiz diye iddialarda değliz. Fakat bizi biz yapan iyi oyunculuğumuz değil takım oyumunuz, taktiklerimiz, pickimizdir ve en önemlisi arkadaşlığımızdır. Trbest oyuncular olamayabiliriz ama çok iyi takım oyunumuzla ve taktiklerimiz bu açığımızı bi nebze kapatıyoruz. Oyunculuğumuzda geliştiğinde Türkiye'nin en iyi 3üne girebileceğimizden eminim ama daha var o zamana.

Maç tekliflerine açığız. İletişim için bana özel mesaj atabilirsiniz.

Bins
24/07/2012, 14:05
basarilar

DreadfuL
24/07/2012, 14:15
Başarılar dilerim :)

WHY YOU LITTLE
24/07/2012, 14:24
AXE YAZMIŞ KENDİNE YA aytımın var diye yapma öyle şeyler :S:S:S

Zaphart
24/07/2012, 14:25
Hayırlı olsun

ViktorReznov
24/07/2012, 15:49
Hayatımda gördüğüm en süper clan tanıtımı valla helal :)

Ayrıca Dreadlord'a lh atmayı ben öğrettim.Bknz:"Sniper'a botla başla daha iyi crep alırsın."

Bu arada Ali gelsin, takımı toparlayalım da bi cw atalım bir an önce. Eminim rövanş istiyorsunuzdur :ninja:

Pr0.
24/07/2012, 16:05

Ayrıca Dreadlord'a lh atmayı ben öğrettim.Bknz:"Sniper'a botla başla daha iyi crep alırsın."

Bu arada Ali gelsin, takımı toparlayalım da bi cw atalım bir an önce. Eminim rövanş istiyorsunuzdur :ninja:

Bu sefer berat bize çalışıcaksa oynayalım

ToreX
24/07/2012, 16:14

Aynen aynen bu sefer first ban enigma :()

ViktorReznov
24/07/2012, 16:15
Ne Enigmaymış :)

WHY YOU LITTLE
24/07/2012, 16:30

evet sorada vg çıkartıodun -_- genede canımsın <3 :D

NightStalker
24/07/2012, 16:47
Vay be çok uzun bir yazıydı ama okudum ve acayip heves ettim. Şansımı denemek istiyorum, özellikle quizi merak ettim. Steam added.

ViktorReznov
24/07/2012, 16:55
evet sorada vg çıkartıodun -_- genede canımsın <3 :D

Tek bişey söylicem

KASILIR!

napstar
24/07/2012, 17:33
Şu an sadece runeları iyi takip eden bir Mid-Solo oyuncu

Someone needed a Butcher?

WHY YOU LITTLE
24/07/2012, 17:49
Tek bişey söylicem

KASILIR!

ulti cd yoksa sende ggdin :(

laohl
24/07/2012, 18:18
''SoWi Terry: Teknik olarak en iyi oyuncumuz.''
faİİl

WHY YOU LITTLE
24/07/2012, 19:08
Bu sefer berat bize çalışıcaksa oynayalım

karşıda rubick varken tidela ulti atıp sora herhangi bir skill kullanabilirse alıcaz :OOOOOOOOOOOO

Gehenna
24/07/2012, 19:10
başarılar arkadaşlar :) shoutout to ratzcru

WHY YOU LITTLE
24/07/2012, 19:21
yiğitin picklememesi için bir sebeb:
Pick sırası karşıdayken
Ratzcru: lan oyun çöktü galba pickleyemiyorum
not:evimi basabilir destek kuvvet lazım beyler :S:S

Ratz
25/07/2012, 01:36
''SoWi Terry: Teknik olarak en iyi oyuncumuz.''
faİİl

Bende seni seviyorum<3

Hapkido
25/07/2012, 01:55
Güzel bir adet tanıtım oluşturulmuş diyorum ve hemen notuma geçeyrum

Yukarda bahsetmiş olduğum "notuma geçeyrum" cümlesindeki kastedilen not: Dread'e maça girmeden önce hap falan içirmeyin haa. Son zamanlarda kafayı haplarla bozdu.

Yiğit'te teknik olarak en iyi oyuncu olduğuna göre bi NaVi ilen cw atarsınız artık.

Şaka maka başarılar :D

FroStly
25/07/2012, 02:03

"Gördük rövanşı xD" tarzı şeyler yazardım ama yazmamayı tercih ediyorum.

Şaka bir yana Berat üşenmemiş yazmış ve mükemmel bir tanıtım çıkmış.Tüm oyuncuları canımdır zaten . <3

WHY YOU LITTLE
25/07/2012, 02:21
Güzel bir adet tanıtım oluşturulmuş diyorum ve hemen notuma geçeyrum

Yukarda bahsetmiş olduğum "notuma geçeyrum" cümlesindeki kastedilen not: Dread'e maça girmeden önce hap falan içirmeyin haa. Son zamanlarda kafayı haplarla bozdu.

Yiğit'te teknik olarak en iyi oyuncu olduğuna göre bi NaVi ilen cw atarsınız artık.

Şaka maka başarılar :D
HAPkido :O

TauHunter
25/07/2012, 04:54

Yalan. Uygara krep almayı ben öğrettim. Hatta ibretlik bir anda olmuştu.

Şindi yıl olmuş 2012 ilk ayları. Uygar invoker almış kreplere oto dalıyor filan bende katıldım oto dalarak ilk kim alcak filan derken uygar bi krebi kesti ve 40a yakın gold geldiğini fark edince ibret almaya başladı sonra tasarladı düşündü bende ona destek çıktım Xd.
O gün krep almayı kendi kendisine keşfetmişti ve heyecanlıydı. Techle krebe patlayarak başladı bu krep alma işine .Sonra kreplere her türlü ulti atmakla başladı sonra normal skillerle krep almaya ve daha sonra normal bir şekilde krep almaya başladı. Qurur duyuyorum kendisiyle. Ama benden iyi olmadığı kesin :S (VS 1-1 kalmıştı o ayrı mesele .s)

Vay be çok uzun bir yazıydı ama okudum ve acayip heves ettim. Şansımı denemek istiyorum, özellikle quizi merak ettim. Steam added.

Beni satıyormusun hemen :(

Bende seni seviyorum<3

Yalan beyler sevmiyor.

WHY YOU LITTLE
25/07/2012, 14:29
"Gördük rövanşı xD" tarzı şeyler yazardım ama yazmamayı tercih ediyorum.

Şaka bir yana Berat üşenmemiş yazmış ve mükemmel bir tanıtım çıkmış.Tüm oyuncuları canımdır zaten . <3

biz ezdik ilhan ezildi xsxsxs

ViktorReznov
25/07/2012, 14:40
Bu clan tanıtımını format olarak çalabiliyor muyuz:)

NightStalker
25/07/2012, 15:10
@Tau
Ali senle dün gece tanıştım bu mesajı 3 gün önce attım bro ayıpsın ya satarmıyım seni :D

TauHunter
25/07/2012, 15:54
@Tau
Ali senle dün gece tanıştım bu mesajı 3 gün önce attım bro ayıpsın ya satarmıyım seni :D

zaten şaka yaptım bro D:

Specy
25/07/2012, 17:58
yiğitin picklememesi için bir sebeb:
Pick sırası karşıdayken
Ratzcru: lan oyun çöktü galba pickleyemiyorum
not:evimi basabilir destek kuvvet lazım beyler :S:S

Abi Yiğit'e pickletmeyin. Picklerken oyundan çıkıyor.

Not: Bunu unutursak tabiki olmaz.

http://www.youtube.com/watch?v=7OPVP1M_gVQ&feature=player_embedded

Başarılar bu arada.

NaxvelaS
25/07/2012, 23:14
iyi iyi , memleket iyiye gidiyor

Pr0.
26/07/2012, 17:53
biz ezdik ilhan ezildi xsxsxs

Şaka mısın lan ben ezdim lag ezildi

Specy
26/07/2012, 18:04
Şaka mısın lan ben ezdim lag ezildi

Sen de eziliyon eziliyon lag diyon ha ne adamsın.

WHY YOU LITTLE
26/07/2012, 19:04
Sen de eziliyon eziliyon lag diyon ha ne adamsın.

aynen kardeşim haklısın :S:S:S arada ezincede lag diyor anlamaya diye xS

Pr0.
26/07/2012, 19:18

:DDD:D::::D::::D:::: lan o oyunda kazanırkende diyodum ki beyler bakın lag başladı ona göre ondan sonra rempeyç yapıcağım kombatlarda 2 kill falan ala bildim lagdan kıskançslar xsss

WHY YOU LITTLE
26/07/2012, 19:22
:DDD:D::::D::::D:::: lan o oyunda kazanırkende diyodum ki beyler bakın lag başladı ona göre ondan sonra rempeyç yapıcağım kombatlarda 2 kill falan ala bildim lagdan kıskançslar xsss

sus feeder :D dünkü oyuna baktım 17 kere ölmüşün lan furiyle :DDDDDDDD

Pr0.
26/07/2012, 19:26

Oyun 78 dakka sürdüğü içindir belki? aynı zamanda karşıda spec zeus venom vardı -_-

WHY YOU LITTLE
26/07/2012, 19:32
Oyun 78 dakka sürdüğü içindir belki? aynı zamanda karşıda spec zeus venom vardı -_-

her 4.6 dkda bir ölmüşün işte :S:S:S

TauHunter
30/07/2012, 19:05

her 4.6 dkda bir ölmüşün işte :S:S:S

tartışmaya gerek yok en pro ph3nim

SpiRit
07/08/2012, 21:26
beyler alım var mı??

ToreX
08/08/2012, 12:07
beyler alım var mı??

Malesef alım yok...

FeedGuaranteed
13/08/2012, 20:07
qopuygar <3 kolay gelsin şekerler

ToreX
13/08/2012, 20:44

Murat'cım <3<3<3 :)

WHY YOU LITTLE
13/08/2012, 22:20

qop alsalarda qopsak :/ taythantırmurata selam :S:SS

TauHunter
14/08/2012, 00:08
qop alsalarda qopsak :/ taythantırmurata selam :S:SS

QOP ALINDA QOPAQ XD

ToreX
22/08/2012, 16:01
BOOOOOOOOOOOOOOOOOOMMMM

KodiaK
22/08/2012, 17:40
Başarılar.

Jesus
24/08/2012, 20:04
başarılar arkadaşlar

DreadAnthem
03/09/2012, 16:52
Nessus'un çakması Jesus aaaa

LiFeFoRLiFe
06/09/2012, 22:35
nereye yazacagımı bilemedim

raztrczu özel mesajlarını bi boşaltırmısın

LauraBodewig
11/09/2012, 17:29
Gençler SorrowWind'i dağıtmış bulunmaktayım.

Ben, EuSS.Wacky ve Dr.ErnestoChe eğitimden dolayı ara veriyoruz. Ben LYS sonuçlarımı beğenmedim bir daha hazırlanacağım. Öbür iki arkadaş ise 11. sınıfa geçtiler ve sınava iyi hazırlanmak istediklerini söyleyip vedalarını ettiler.

He ben de 23eylülde veda edenler serisine kendimi ekliyorum ama geri dönenemem çünkü yurtta kalacağım :)

Takımdaki herkese bu zamana kadarki katkıları için teşekkür ediyorum. İki sene sonra kaldığımız yerden devam edeceğimize inanıyorum ( Her ne kadar ben bir sene içinde burada olacak olsamda herkesi bekleyeceğim)

Ratz
11/09/2012, 18:57
nereye yazacagımı bilemedim

raztrczu özel mesajlarını bi boşaltırmısın

Peki:D

TauHunter
21/12/2012, 23:56
AS KADRONUN SON ADAMI KAPTAN OLAN BEN

FuatKoseoglu
03/01/2013, 18:02
Efsane bir tanıdım olmuş tek kelimeyle

TauHunter