PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Corruptor - Ta'Ip Erdon

BorisPeace
26/07/2012, 00:59
Volkan'a göndermiştim ama bir iki küçük yeri değiştirdim, buraya da koyup yorum alayım istedim (:

Int - Ranged (600)

Büyü 1: Sludge (Unit Target)
Corruptor tecrübe kazandıkça Sludge büyüsünü daha efektif kullanmaya baslar. Düsman bir kahramanın armor'ını düsürür, ona hasar verir, ve onu görebilmenizi saglar. 6 saniye sürer.

Seviye 1 - 2 armor düsüsü, experience/160 hasar.
Seviye 2 - 4 armor düsüsü, experience/120 hasar.
Seviye 3 - 6 armor düsüsü, experience/80 hasar.
Seviye 4 - 8 armor düsüsü, experience/40 hasar.

Mana: 130/140/150/160
CD: 14 saniye
Not: Sadece kahramanlar üzerinde kullanılabilir. Seviye 16 olduğunuzda lvl4 Sludge 337 hasar verir, seviye 30da ise 1160 hasar verir. Sludge hasarı fizikseldir, armor değeri ile azaltılır.

Büyü 2: Corrupt Weapon (Unit Target)
Düsman bir kahramanın saldırı hızını ve hasarını düsürür. 6 saniye sürer.

Seviye 1 - Saldırı hızını ve hasarını %15 düsürür.
Seviye 2 - Saldırı hızını ve hasarını %30 düsürür.
Seviye 3 - Saldırı hızını ve hasarını %45 düsürür.
Seviye 4 - Saldırı hızını ve hasarını %60 düsürür.

Mana: 100/120/140/160
CD: 18 saniye
Not: Sadece statlardan gelen atağı düşürür. Üzerinizde +50 hasar veren bir eşya varsa onu etkilemeyecektir. Sadece kahramanlar üzerinde kullanılabilir.

Büyü 3: Corrupt Land (Passive)

Corrputor geçtigi yerdeki topragı belli bir süre kurutur. Bu alana giren düsmanlar yavaslar ve hasar alırlar. 250 AoE.

Seviye 1 - %5 yavaslatma, saniyede 15 hasar. 2 saniye sürer.
Seviye 2 - %10 yavaslatma, saniyede 30 hasar. 3 saniye sürer.
Seviye 3 - %15 yavaslatma, saniyede 45 hasar. 4 saniye sürer.
Seviye 4 - %20 yavaslatma, saniyede 60 hasar. 5 saniye sürer.

Not: Yürüdüğünüzde bastığınız alan kurur. Bu alanın süresi 2/3/4/5 saniyedir. Bu alana basan düşmanlar alan içinde kaldırları sürece yavaşlar ve hasar alırlar.

Ulti: Seed of Corruption (Unit Target)
Düsman bir ünitenin içine bozulmus bir tohum koyar. Düsman ünite belli bir süre boyunca hasar alır ve yavaslar. Düsman ünite bu süre içinde ölürse, 30 saniye ömrü olan Corruptling yaratılır. Corruptlingler her vurusunda 10 mana yakar.

Seviye 1 - Saniyede 20 hasar / %10 yavaslatma. 3 saniye sürer. 1 Corruptling.
Seviye 2 - Saniyede 35 hasar / %15 yavaslatma. 4 saniye sürer. 2 Corruptling.
Seviye 3 - Saniyede 50 hasar / %20 yavaslatma. 5 saniye sürer. 3 Corruptling.

Mana: 100/150/200
CD: 15/10/5 saniye
Not: Corruptlinglerin 18-20 atağı ve 200 HP'si ve 350 atak menzili vardır.

KONYALIYOBAZ
26/07/2012, 01:05
Heroyu deneyecektim de boris keşke komut koysaydın mape :D lvlup gibi

BorisPeace
26/07/2012, 01:09
Var zaten :/

-lvlup ve -lvlup3 diye iki komut koydum. Biri tek level diğeri 3 level atlatıyor O:

KONYALIYOBAZ
26/07/2012, 01:09
denedim ama olmadı :/

kzingoth
26/07/2012, 01:19
Çok hoş skilleri var :D Ama sayısal değerler biraz güçlü mesela Level 30'da Q attım 1186 vurdu. Tabi Level 30'a çok var da diğer levellerde yüksektir diye tahmin ediyorum zira armor da kırıyor gösteriyor da falan. Pasif skill çok zevkli :D Ama pasfi bir skill için çok güçlü gibi geldi yürüyerek öldürürsün valla herkesi. Kolay farm atmak da cabası. Bir de belki Corrupt Land için başka bir efekt bulunabilir.

BorisPeace
26/07/2012, 01:30
Evet, efektten ben de pek hoşnut kalmadım :/ Ayrıca Corruptor modelini de Volkan sevmiyormuş tıklanamıyor diye, sanırım o da değişecek.

Sludge Lvl 16da 337 vuruyor, 30da 1160 vuruyor. Her seviye atladığınızda bir sonraki seviye için daha çok exp gerektiği için seviye sayısından çok daha yavaş artıyor. Level 30 olduğunda güçlü olmasının sebebi zaten oyun başında pek işe yaramaması (- armor dışında). Ayrıca oyun sonunda armorlar giderek arttığı için daha az vurmaya da başlıyor.

Kahramannın güçlü ama uzun CDli ve yüksek mana bedelli büyüleri var. Oyunda görmedikçe denge için bir şey diyemem ama bence fena bir yerde değil.

kzingoth
26/07/2012, 01:33
Physical vuruyosa sorun olmaz ya ben magic veya pure zannettim :) Eline sağlık tekrar.

kzingoth
26/07/2012, 03:21
Ya düşündüm de Volkan modeli sevmediyse bu skiller gidip de bir Corrupted Ancient Protector modeline de oturtulabilir biraz farklı ikonlarla belki. Ya da oyunda zombi yoksa Dalaran Mutant'a falan. Başka modeller de vardır uyan aklıma gelmedi şimdi.

Vulcan
26/07/2012, 14:36
Evet Herolar böyle hazırlanıp konulursa kabul etme ihtimalim minimum %10 yerine %75'ten başlıyor :D
Model için evet başka birşey düşünelim veya hive'dan yeni bir model olabilir bu model vururken biyerleri ayrı oynadığı için tıklayamıyorum(ruz)

Adına gelince direkt değiştirecem çünkü direkt olarak Tayyip Erdoğan okudum neredeyse :)

Öneri Kabul Edilmiştir

ViktorReznov
26/07/2012, 15:13
Corruptor modeli hangisiydi yav?

BorisPeace
26/07/2012, 15:15
Adına gelince direkt değiştirecem çünkü direkt olarak Tayyip Erdoğan okudum neredeyse :)

Bilerek öyle koymuştum, ilk kim farkedecek diye bakıyordum :D

@Viktor: Corruptor diye bir model yok, onu söylerken harita içindeki modeli kastetmiştim. Harita içindeki model Elder Voidwalker, Voidwalker, Lesser Voidwalker modeli.

Gokotas
26/07/2012, 15:44
1. büyü ile ilgili sorum olucak

şimdi JFa da exp alımını arttıran itemimiz mevcut stack edecek mi ?

Edit: Ya da ben skili anlayamadım :)

KONYALIYOBAZ
26/07/2012, 15:48
Bilerek öyle koymuştum, ilk kim farkedecek diye bakıyordum :D

Borisin sübliminal mesaj rehberi :O

ViktorReznov
26/07/2012, 15:48
@Viktor: Corruptor diye bir model yok, onu söylerken harita içindeki modeli kastetmiştim. Harita içindeki model Elder Voidwalker, Voidwalker, Lesser Voidwalker modeli.

Heh tamam hatırladım.O birimin kökü olmadığı için tıklanması zor evet, ayrıca hayalet :P

Hero isminde subliminal mesaj!:3:

BorisPeace
26/07/2012, 17:11
1. büyü ile ilgili sorum olucak

şimdi JFa da exp alımını arttıran itemimiz mevcut stack edecek mi ?

Edit: Ya da ben skili anlayamadım :)

Kahramanın level alacağını gösteren bir bar var hani en ortada altta. Onun üzerine gelince kaç exp sahibi olduğunu ve sonraki seviye için kaç exp'ye ihtiyacı olduğu yazıyor. Orada yazan kaç exp sahibi olduğu / 40 fiziksel hasar veriyor (4. seviyede). Exp alımını arttıran bir eşya direk olarak bu büyüyü etkilemez ama tabi exp daha hızlı artacağı için daha çabuk daha fazla hasar vermeye başlayabilirsiniz. Açıkçası biraz buff bile gerekiyor olabilir, evet 30. seviyede 1160 vuruyor ama kimsenin 30 olduğunu göremedim henüz (: 16. seviyede 330 gibi vuruyor.