PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Carrylerin Skilleri

kzingoth
26/07/2012, 19:00
Beyler carry tarzı heroların skilleri çok mu benzer bana mı öyle geliyor? Dünden beri Psycho Bear, Warden ve Saito aldım hepsinde birer tane critical skilli vardı. Axe Master'da da var hatırladığım kadarıyla, başka var mı? Bunların bir kısmına alternatif skiller bulabiliriz diye düşünüyorum. Bir de çoğunun şansı çok düşük ya 5 ya 10. Oyunu çok şansa bağlıyor yani 15-20 olsa vurduğu crit katsayısı da ona göre düzenlense daha güzel olmaz mı? Crit vursak yarı canı garanti alacak kesin ama bazen hiç vurmuyor, hem daha az can alsa hem daha sık vursa :)

Hatta aklıma geldi bildiğim kadarıyla mesela magelerde çok fazla fireball tabanlı skill var bunları biraz çeşitlendirebiliriz :)

Pr0.
26/07/2012, 19:20
Beyler carry tarzı heroların skilleri çok mu benzer bana mı öyle geliyor? Dünden beri Psycho Bear, Warden ve Saito aldım hepsinde birer tane critical skilli vardı. Axe Master'da da var hatırladığım kadarıyla, başka var mı? Bunların bir kısmına alternatif skiller bulabiliriz diye düşünüyorum. Bir de çoğunun şansı çok düşük ya 5 ya 10. Oyunu çok şansa bağlıyor yani 15-20 olsa vurduğu crit katsayısı da ona göre düzenlense daha güzel olmaz mı? Crit vursak yarı canı garanti alacak kesin ama bazen hiç vurmuyor, hem daha az can alsa hem daha sık vursa :)

Hatta aklıma geldi bildiğim kadarıyla mesela magelerde çok fazla fireball tabanlı skill var bunları biraz çeşitlendirebiliriz :)

sende anlamaya başlamışsın kardeşim :))

Gokotas
26/07/2012, 23:51
Fireball tabanlı skill mi dedin ! ? ! oha adam JFA yı çözmüş beyler ciddiyim

WrongheR
27/07/2012, 00:48
valla kod yazıp efect yapmak gerek birde bir kaç tane daha var kritikci assasian gibi ki ztn bi kerede 1k attıgımı gördm wind walk gibi bir skille :( tıpkı gondar gibi valla biraz slow skilleri var

busterer
03/08/2012, 15:21
Pshyco Bearın Critic degismeli bence saitonunki böyle kalsın en düsük sanslı olan o ama cok saglam vuruyor gerisi degisebilir.(o critic saitoya can katıyor.)

TauHunter
03/08/2012, 15:22
bence winter claw gibi güzel heronun daha güçlü olması gerekir. :S

Vulcan
04/08/2012, 04:59
Mümkün oldukça yeni skiller zaten yapıyorum arkadaşlar. Şu aralar critlerle ilgilenmekteyim

Öneri kabul edilmiştir