PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hangi ırkın büyücüsü olmak isterdiniz??

BladeHero
02/11/2008, 19:48
Ben olsam blood elf lerin büyücülerinden olurdum sizinde cevaplarınızı alalım...

executioner
02/11/2008, 20:00
İddaya varım Phantomic Lord Blood Elf diycek (bknz:invoker hastası) :)

Ben tabiki undead olurdum çünkü scourge frozen throne campaing sonunda 3 tane ayrı düşmana karşı mücadele veriyo ....
(bknz:İlladian-Kael-Lady Vash)
Archimonde o en ileri gelen warlocklardan + Guld'dan + Ner'zhul (asıl lich king) +Arthas sonradan lich king oluyo....
Ayrıca bide Kel'Thusad olmasa scourgenin halini düşünemiyorum.....
+ Saymadıklarımın yanında burnin legion desteği var ...
Şimdi kararınızı verin böyle bir kadro adına mı savaşmak yada karşılarında ezik düşmanlar olarak vakit kaybı olmak mı ???
Bence Undead Mage....
Neyse ben anlatmaya çalıştım umarım anlamışsınızdır....

imported_Storm
02/11/2008, 20:01
Bn büyü yapmanın günah olduğunu bildiğimden büyücü olmak istemezdim.

executioner
02/11/2008, 20:03
Bn büyü yapmanın günah olduğunu bildiğimden büyücü olmak istemezdim.

Eee o zaman sen bu oyunu bırak çünkü dotada bi sürü büyücü hero var onları sen kontrol ediyorsun ......:D

imported_Storm
02/11/2008, 20:10
Eee o zaman sen bu oyunu bırak çünkü dotada bi sürü büyücü hero var onları sen kontrol ediyorsun ......:D

Ben skillsizde hero yatırabiliyorum :cool:

executioner
02/11/2008, 20:13
Gel 1v1 skillsiz :D

XMaX
02/11/2008, 20:13
ben bir naga büyücüsü olmak isterdim

T-ThePhantomicLord
02/11/2008, 21:56
INVOKERRRRR :D:D:D Ama invoker ayrı mesele Blood Elf ayrı mesele benim için o yüzden blood elf'i seçmicem :D Ben şahsen Gnome Mage olmak isterdim :D

[Tr]CHaKaL
02/11/2008, 22:09
ko oynadığım dönemlerde insan ı tercih ediodum fakat warrior u kontrol ediodum daha cazip ve taşş geliodu..büyücü olmak derseniz de yine insanı tercih ederim...Arkasında pelerin olan erkek kesinlikle kısa boylu bi büyücü..

canokaaa
02/11/2008, 22:14
Executioner'a katılarak. U-N-D-E-A-D

caddedeki adam
02/11/2008, 22:20
kesınlıkle goblınler ne oyle dığerlerı orasından burasından alev buz elektırık cıkarıyor.
baba yadıgarı ozel guclerle savasıyor.
bakın goblınlere hepsı zeka kupu ,adamlar teknolojı ıle goruyorlar ıslerını, el emeği ,göz nuru sılahlarla savasıyorlar.yok oyle bır yerımden buz cıkardım oldurdum fılan,şimdi o buzu nerelerınden cıkardıklarını soyleyıp rencıde etmekde ıstemıyorum.

BladeHero
03/11/2008, 14:09
Şahsen undead fikri kulağa hiçte kötü gelmiyor :D ben onu unutmuştum tamamen o şıkları yazarken ork büyücüsü verilmemesine şaştım çünkü Gul'dan bir ork büyücüsüdür ;) ruhunu sonradan iblislere sattığı için scourge tarafında iblis olarak düşünebiliriz onu ayrıca en baba büyücü Archimonde dir oda iblistir. bu nedenle undead in tercih edilmesi normal ama insan tercih eden arkadaşta haksız değil yeri geldiğinde en zeki ırk olarak tabir edebiliriz(goblinler ayrı tutulmuştur :D) ayrıca Night Elf seçilmemeside beni şaşırtmadı çünkü Night Elf ler warcraft dünyasındaki büyüye neredeyse en uzak ırktır denilebilir.Onların savaşçıları büyünün ta kendisidir orası ayrı tabi ;)

executioner
03/11/2008, 15:10
Aslında lich king yani ner'zgul da bir orktu....
Ama onlar scourge tarafında şavaşmayı seçtiler...
Ve kendini çeşitli törenler ile undead yaptı....
Nerzhul'a ne oldu derseniz arhas onun tahtını parçaladı ve onun zırhını alarak taht'a oturdu...
Dolayısıyla arthas ve ner'zhul un bedenleri birleşmiş oldu ve yeni Lich King doğdu...

executioner
03/11/2008, 15:14
...Night Elf seçilmemeside beni şaşırtmadı çünkü Night Elf ler warcraft dünyasındaki büyüye neredeyse en uzak ırktır denilebilir.Onların savaşçıları büyünün ta kendisidir orası ayrı tabi ;)

Ben sana katılmıyorum açıkçası undead seçeneği olmasa ya orc yada night elf olurdum...
Çünkü ne lerin bi özelliği gece kaybolurlar... ;)
+ Furion süper bi büyücüdür...
+ Bineklerini çok seviyorum (Bknz:Kaplan-Puma)

Orc undead dan sonra 1.plan da olurdu çünkü burning legion bazı orcları kabul ediyor .....:)

T-ThePhantomicLord
03/11/2008, 17:49
Night Elf'ler genelde suikasta yönelik büyüler kullanıyorlar :D Ama High Elf diye bir ırk var onların da büyücülüğü çok güzel :D

executioner
03/11/2008, 20:21
High Elfler kendilerini undead saldırısından sonra sakladırlar....
Ve seneler sonra atalarının dökülen kanları için ortaya blood elf adıyla çıktılar....
Üstü kapalı blood elfler en ii ler demeye çalışıyon dimi

(bknz:''High Elfler ii büyücülerdir ''diyerek Blood Elfleri övmek) :)
(bknz:Hay ben bu silencer ve invoker 'i ....) :D

koparcan
04/11/2008, 13:33
blood elf olurdm :D

kısa boylu büyücü :D

BladeHero
04/11/2008, 13:41
executioner dediklerin üzerine düşündüm ama anlatımında bir çarpıklık olduğunu farkettim :D veya benimki sana çarpık gelmiş ;) çünkü benim büyüden kastım görünmez olabilmek, savaşçılık ve suikast için özellikler geliştirmekten çok, büyü kuyusundan daılan güçlü enerjiyi havadan toplayarak ona emir verip enerji birikimi halinde onu hedefine boşaltmaktı... yani savaş büyüleri ama haklısın ner'zhul da ork büyücüsüydü ama pislik Burning Legion iblisleri onları scourge(üstü kapalı, hatta belkide üstü bile açık burning legion) tarafına çekti... bu arada furion bir Druid of Talon dur yani kendileri ağaçlar için çalışan ağaçlara emir veren büyüden çok ağaçların gücüne hükmeden A?AÇ BÜYÜCÜLERİ dir... bu yüzden yine nekadar bu yeteneklerini savaşta kullansada ben onada savaş büyücüsü diyemeyeceğim...

executioner
04/11/2008, 15:25
Sen battle de pg oyna bakalım ne de genelde hangi hero geliyo :D
Direk Entagle alıp önüne gelene atıyolar + adam sayısı olarak ağaç çıkarmak çok işe yarıyor ....
Bu arada senin furion Druid Of Talon değil Keeper Of The Grove ;)
+Bide siz crypt lord a (Nerubian Assasin) 3.skilline savaş büyüsü demiyormusunuz....
Bu heronun 3.skill i ondan daha iyi iş görüyo hemde aura olduğu için herkes bi bakıma korunmuş oluyo...
Rakip tırsıyo :D

BladeHero
06/11/2008, 13:59
zuhauhah Druid Of Talon mu?? böyle bir hata ??? kendime inanamıyorum... Neyse bunu düzelterek ama yinede adı her neyse A?AÇ BÜYÜCÜSÜ olduğunda kararlıyım.... Ama ben şahsen nerub asasın 3. skilline savaş büyüsü deil savaş hazırlığı derim çünkü benim büyü tanımım farklı yukarıda baktığın gibi tamamen o 3. skillden farklı...

executioner
06/11/2008, 14:38
Hemde sen furiona(bknz:ağaç büyücüsü) ezik mi diyon sana söylüycem tek şey....
Archimonde'u kim durdurdu.... :)

BladeHero
06/11/2008, 20:33
ya kardei ben kendimden utandım ya hiçmi anlatamadım ben sana kafamdaki büyü kavramını :S oyun açısından bakmayın desem anlatımım düzelir mi?? ya biraz böyle fantastik düşünün desem daha mı rahat anlatırım anlamadımki... Farkettiysen diyorum furion sadece ağaçları yönetişiyle bilinir karşılaştırma yapacak olursak

Savaş Büyücüleri Ne Tür Yetenekler Kullanır ; Alev topları, şimşekler, depremler vb.
Furion Tarzı Ağaç Hükümdarları Ne Tür Yetenekler Kullanır ; Ağaçlardan asker oluşturma, ağaçları kendini saklaması için kullanma, ağaçları bir düşmanı hapsetmesi için kullanır vb.

Aradaki farkı görebildiysen ne mutlu bana ama anlatamadığım için gerçekten utandım inş. anlatabilmişimdir...

Phantom Lancer
14/11/2008, 19:51
Tabiikide Orc ve Chen forever :D

AxeMaster
15/11/2008, 08:27
blood elflerde kael'thas war we adamın skilleri gayet güzel mesela ultisi phoenix cıkarıyo phoenix ölnce yumurtadan bidaa doguyo

HaRdPr00
15/11/2008, 08:48
Undeadin Dreadlordu(balanar) kullanmayi bilene oyunun en guclu herosudur ultisi sayesinde furionu falan da keser teke tekte ama eger furionla balanar ayni takimda birlesirse karsidaki herolar kipirdayamaz

DoTa
22/11/2008, 11:52
night elf hem karizmattik bi isim hemde gece büyücüsü olmak daha bi karizmatik:D miranada süper görünmez olmaları var.

BaDSectoR
22/11/2008, 12:08
kesinlikle troll büyücüsü olmak isterdim. mesela rokhan, vol'jin ;) en sevdiğim ırktır troll'ler. bence konuşmalarıyla, tipleriyle çok karizmalar :) wow'dada troll elemental shamanım var zaten :D

Khirsah
26/11/2008, 14:34
undead niye yok lan!!! en yüksek int onlarda var en baba mageler ve warlock lar undeadlardır!!! ayıp undeadların hakkı yeniyor!!! nerde bu devlet nerde bu millet!!! undead ırkının haklarını savunalım artık!!!!:D