PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hero önerileri hakkında

Vulcan
27/07/2012, 05:08
Arkadaşlar şikayet etmekten değilde bilginiz olsun diye söylüyorum. Ben trigger konusunda sandığınız kadar yetenekli değilim yani piyasada hero skill yapan bir çok kişi benden daha iyi biliyor bu işi ve önerdiğiniz heroların bir çoğunu yapamıyorum yapsam bile bir sürü şeylerini değiştirip yapıyorum

10 yıldır map yapıyorsun ve bunu nasıl herkes kadar yapamıyorsun diye soracak olursanız

Onların yaptıkları

* Hero (bir kaç tane)
* Spell (herolarına göre)

Benim yaptıklarım

* Hero (66 tane)
* Spell (264 tane)
* Terrain
* Fog alanları
* Stratejik bölgeler
* Item (100 tane)
* Sistem (onlarca)
* Hata tespit
* Buglarla uğraşma
* Dengeleme
* Oyun türüne göre heronun özellikleri
* Yüzlerce trigger
* JFA rehberler
* JFA tanıtımlar
* JFA reklamlar
* JFA forumlarındaki köşeler
* Turkey JFA Room
* JFA oynamak isteyenlerle ilgilenmek
* JFA için etkinlikler

"ben hero önerdim hala gelmedi yapılmadı" diye hayıflananlarınız var, lütfen bu dediğimi hatırlayın ve anlayış göstermeye çalışın. JFA için sadece spell yapabilecek bir kişi aramamın sebebide işte budur.

Not: JFA Hero Önerileri diye köşe açılacak, bütün hero önerileri orada toplanacaktır.

Gokotas
27/07/2012, 09:22
Bir yer de sen de haklısın çok fantastik şeyler istiyoruz basit olunca da JFA ya yakışmıyor..

Vulcan
27/07/2012, 16:22
Hayır Fantastik elbette olabilir ama bunu benim için kodlayacak kişi olursa HİÇ sorun olmaz

BorisPeace
27/07/2012, 17:07
Bir yer de sen de haklısın çok fantastik şeyler istiyoruz basit olunca da JFA ya yakışmıyor..

JFA için özellikle orjinal büyüler yaratmaya çalışıp iki kahraman önerisi yaptım ikisi de kabul edildi O:

Ama şunu da söyleyeyim, JFA için daha önceden bir kahraman hazırlamıştım ama test haritasını kaybettim. Şimdi ona tekrar başladım 3 büyüsü bitti gibi. Bu diğerlerinden uzun sürüyor ama çok farklı bir şey olacak :3 JFAcılar oynamaktan zevk alacak :3

Jedi
03/08/2012, 17:23
Yeni konu açmak yerine buraya yazayım dedim.

Volkan tarafından kabul edilmiş ve henüz yapılmamış hero önerilerinin konularının linkini burdan yada msnden yada garenadan falan bana gönderebilirsiniz.