PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Arthas Rework

kzingoth
27/07/2012, 05:49
Gece gece güzel bir fikir aklıma geldi bari hızlıca yazayım dedim belki arthasta belki de başka bir heroda kullanılır. Böyle bir hero olsa çok karizma olurdu :D Hehe. Ağırlıklı olarak STR kasılırsa daha etkili oluyor skilleri.

Blood Strike - Hedefe Arthas'ın STR'sinin belli bir katı kadar hasar verir ve Arthasın belli bir yüzdede canını doldurur. Mana Cost ve CD az, bir nevi temel skill.

Chains of Death - Seçilen alana skill kullanıldıktan 2 saniye sonra alandaki üniteler zincirlerle çevrilip hasar alırlar ve belli bir süre hareket edemezler.

Dark Rider - Arthas hasar almadığı her (3-4 gibi bir sayı) saniye belli bir yüzdede hızlanır, her saniye canının belli bir yüzdesi yenilenir ve karanlıklara bürünür. (üstünde karanlık efektler çıkacak yani) (3-4 gibi bir sayı) kere stacklanabilir. Hasar aldığı anda etki bozulur.

Fatal Grip - Ulti - Seçilen hedefe arthastan kara bir el uzanır ve hedefi arthasa doğru çeker. Çekim esnasında arthas ve çekilen hedef başka bir şey yapamazlar. Çekilme bittikten sonra hedef hasar alır ve belli bir süre büyü kullanamaz.

LiFeFoRLiFe
27/07/2012, 12:50
ilk kez bir öneriyi begendim

şöyle bişey var ama dota üstünden örnek veriyorum dota 5.24 ile 6.64c arasında hero farkları var ama jfa kadar çok degil bazı herolar sabit kalsın pls

öneri güzel ama

WrongheR
27/07/2012, 14:07
Bence o Strnin katı vurusuna sınır koyulmalı yoksa imba :D

JeanValjean
27/07/2012, 15:40
5 hot 1 satan 9v1 :P