PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lobide Takılma Var Oyunda En Ufak Takılma Yok

DikineZombi
27/07/2012, 18:46
Arkadaslar oyunda lobide islem yapmak ölüm gibi sürekli takılıyor kare kare geliyor bir bakıma fakat oyuna girdikten sonra en ufak takılma yok lag yok sorun yok anlayamadım sebebi ne olabilir. oyunu indirirken bir kac kere pause yapmıstım downloadu ondan kaynaklanır mı

EuSS.WackyDire
27/07/2012, 19:28
Bazen bende de oluyor. Maç bul diyorum tıklıyorum, 5 saniye sonra aramaya başlıyor. Oyunda hiç takılma olmuyor seninki gibi. Çok sık olan bir şey değil ama. Arada sırada denk geliyor.
Sanırım sorun Dota 2'de :) Düzeltirler yakında :)

DikineZombi
27/07/2012, 19:37
Bende hiç geçmiyor ama sürekli bu sekilde lobide hic bi islem yapamıyorum oyuna girmekten baska bilgisayarım 8 gb 2 gb ekran kartı i7 islemci cok fazla geldiginden midir nedir :))

hohmlec
27/07/2012, 23:12
valla bendede oluyo arada sırada bılmıyorum pc cok kastırıyo olabilirim dota 2oynarken bı cok sey acık oluyor

Overmedia
27/07/2012, 23:30
Büyük ihtimal Borderless Windows(Penceresiz Ekran Gibi bisi olması lazım) Full Screen Getir Ayarlardan tam ekran bi dene ona göre çözüm üretmeye calısayım

WrongheR
28/07/2012, 01:00
Arkadaslar oyunda lobide islem yapmak ölüm gibi sürekli takılıyor kare kare geliyor bir bakıma fakat oyuna girdikten sonra en ufak takılma yok lag yok sorun yok anlayamadım sebebi ne olabilir. oyunu indirirken bir kac kere pause yapmıstım downloadu ondan kaynaklanır mı

Steamla alakalı olabilir senkronize kapatma seçeneği olması lazımdı bir bak ara cloud gibi birseydi.

DikineZombi
28/07/2012, 16:53
Büyük ihtimal Borderless Windows(Penceresiz Ekran Gibi bisi olması lazım) Full Screen Getir Ayarlardan tam ekran bi dene ona göre çözüm üretmeye calısayım Cevabın için teşekkür ederim fakat değişen hiç birşey olmadı hala sorunum devam ediyor

KONYALIYOBAZ
28/07/2012, 17:00
Bende de oluyordu. Sanırım bu sağ tarafta chat açılıyor ya orada spam yapıyorlar diye kasıyor. Ben onları kapadım şimdi hiç bir problem yok.

DikineZombi
28/07/2012, 18:16
Steamla alakalı olabilir senkronize kapatma seçeneği olması lazımdı bir bak ara cloud gibi birseydi.
Dostum dediğin işlemi yaptım biraz rahatlama sağladı ama hala takılma sorunu devam ediyor

WRking
28/07/2012, 18:40
bende de aynı sorun var lobby deyken kasıyor ama oyunda hiç kasma yok :) pc özellikleride yetiyor yani

DikineZombi
28/07/2012, 18:52
Bende de oluyordu. Sanırım bu sağ tarafta chat açılıyor ya orada spam yapıyorlar diye kasıyor. Ben onları kapadım şimdi hiç bir problem yok.

Bende kapalı zaten Chat Sekmesi delirmek üzereyim bi çözüm bulamadım