PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kokoro Connect

LauraBodewig
30/07/2012, 10:59
Anime - Manga bölümünün haddinden fazla boş kaldığını düşünmeye başlamıştım ne zamandır bir şey yapasım vardı ama vaktimi DotA ile harcarsam foruma daha çok yardımcı olabileceğim için bir şey yapmamıştım. Bugün başlayasım geldi.

http://misao.on.arena.ne.jp/c/up/misao073304.jpg

Eminimki bazı filmlerin konusu olmuş hafif bir klişe konusu var. 5 lise öğrencisi birbirlerinin kontrolleri dışında kendi aralarında ruh - beden değişimi yaparlarsa ne olur? Filmlerin aksine ama konuyu çok daha doğal alıyor. Değişimler tuvalette, uykuda, yemek sırasında, birileriyle konuşurken, ailesiyle beraberken herhangi bir durumda olabiliyor. Birbirlerinin vücutlarına geçtikleri zaman alışması gereken zorluklar oluyor. Kimin vücuduna geçtim bunların en başında geleni. Bir kız bir erkeğin veya bir erkek de bir kızın vücuduna geçerse vücutlarını tanımaya çalışmak zorunda kalıyorlar, kızlar ayakta işemeyi öğreniyor, erkekler kız vücuduna geçtiğinde bir süre kendilerini elleyip duruyorlar. Bir de işin mistik yönü de bu olanların hepsini kontrol eden birisi var.

Hala devam eden bir seri şu ana kadar 4 bölümü yayınlandı. Tavsiye ederim.

Seslendirenler arasında K-On'da Yui Hirasawa karakterinde tanıdığım Aki Toyosaki burada Iori'yi seslendiriyor.

ViktorReznov
30/07/2012, 11:35
Tamam kokoreç.

LauraBodewig
30/07/2012, 11:36
Tamam kokoreç.

Kokoro Japonca'da kalp demek.

ViktorReznov
30/07/2012, 11:38
Oradaki oklardan anlıyorum ki bu animenin konusu:
O ona
O ona