PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sword Art Online

LauraBodewig
30/07/2012, 11:11
3484

Yine daha önce işlenen bir konuyu alan bir anime olsa da işleyişi çok iyi. 2022 Yılında teknoloji o kadar gelişmiştirki artık insanların sanal gerçeklikte MMORPG oyunları oynayabilir hale gelmiştir Sword Art Online çıktığı gün stokları tükenen 10.000 kişinin sahibi olduğu ve beta süresinde de 1000 oyuncusu olan bir oyundur. Oyuncular başlarda sanal dünyada eğlenirken akşama doğru kötü bir sürprizle karşılaşırlar. Oyundan çıkma butonu yoktur. 10.000 kişi oyunda hapis kalmışlardır ve sanal gerçekliği sağlayan cihaz dışarıdan zorla çıkarılırsa öleceklerdir. Oyundan çıkmanın tek yolu 100 katlı oyunun son katına ulaşmak. Böylece insanlar hayatlarını oyunda geçirmeye başlarlar. Raid, Dungeon, PvP, Guild, Party, Level, Grinding, Loot kavgası gibi oyunlarda yapılan her şeyle karşılaşıyorlar. Oyun daha çok Elder Scrolls ve World of Warcraft karması bir oyun.

Hala devam eden bir anime. Şu ana kadar 4 bölümü yayınlandı. Tavsiye ederim eğer bir MMORPG oyuncusu iseniz oldukça ilgi çekici.

BorisPeace
30/07/2012, 13:26
Okudum mangasını, hiç fena değil (:

WeRdeR WeReMeM
30/07/2012, 13:46
Merak ettim peki download edebileceğimiz yada iyi kalitede izleyebileceğimiz adres verebilirmisin ?

LauraBodewig
30/07/2012, 14:30
Yanlış hatırlamıyorsam download linki paylaşmak yasaktı zaten benim torrentlerle falan aram iyi değildir hiç bulamam uğraşamam download etmeye ama

www.animehere.com

Bu siteyi Mystogan paylaşmıştı internetten izlemek isteyenler için tavsiye ederim bayağı büyük bir arşivleri var. Fakat fullscreen yapınca kaliteyi çok beğenemeyebilirsiniz hani ama ben alıştım falan o yüzden izliyorum o siteden, bir de indirmek uğraşmaya üşeniyorum.

WeRdeR WeReMeM
30/07/2012, 14:39
Ben izlediğim filmleri ve animeleri indiririm arşivimde bulundururum sürekli o yüzden dl linki istedim. Nese sağol araştırırım ben :)

Goku
30/07/2012, 17:29
Herkesin beklentisi çok yüksek olmasına karşın çok iyi bir anime değil.