PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [STR] Fatih Sultan Mehmet

kzingoth
02/08/2012, 09:14
Düşündüm de madem Türk mapi içinde bir tane de Türk kahraman olsun :D Volkan'ın eskiden Er Meydanı diye bir haritası vardı oradan aklıma geldi şimdi. Sadece ultisini aynen aktardım çünkü Volkan çok güzel düşünmüş zaten diğerlerini hatırlamıyorum. STR bir kahraman, modeli de Admiral. Sayısal değer vermedim eğer herkes kahramanı severse Volkan ile konuşuruz belirleriz ben de yapmasına elimden geldiğince yardım ederim zaten.

Osmanlı Tokadı: Fatih seçilen hedefe yakın menzilden var gücüyle bir tokat atar, tokadı yiyen hedef Fatih'in STR'sine göre hasar alır, bir süre afallar ve bu afallama süresi içinde bir miktar geriye kayar.

(Hatta tokat olduğu için iki kahraman arasındaki STR farkına göre hasar alsa daha fantastik olur ama dengelemesi zor olabilir biraz. Hedefin farka göre hasar alması da muhtemel yani.)

Ateş!: Fatih'in komutuyla beraber arkasında Osmanlı yapımı kocaman bir top belirir ve seçilen alana bir gülle gönderir. Alandaki üniteler hasar alır ve afallarlar. Top gülleyi attıktan sonra kaybolur.

Hücum!: Fatih duyan herkese güç veren bir savaş narası atar. Kendisi ve yakınındaki dost kahramanlar geçici bir süre için hareket hızı ve hasar puanı kazanırlar.

Ulti - Karadan Yürüyen Gemiler: Seçilen alana Fatih'in arkasından gemiler gelmeye başlar, her gemi ilk çarptığı üniteye hasar verir.

(Tinker'ın March of the Machines'i gibi.)

Gördüğünüz gibi daha çok takım savaşlarına odaklanmış bir kahraman, tokat STR ile güçlendiği için de oyunun ilerleyen dakikalarında zayıf kalmayacaktır.

Gehenna
02/08/2012, 13:49
Er Meydanını çok severek oynardım ;) Bence başarılı

LiFeFoRLiFe
02/08/2012, 14:04
er meydanı iyidirde heroyu yapmadan kabul edilme olasılıgı imkansız

kzingoth
02/08/2012, 18:13
Beğenilirse yapılmasına yardım edicem yazdım zaten. Kabul edilmeyecek bir heroyu yapmanın manası yok sadece vakit kaybı.

canifeto12
02/08/2012, 19:28
volkan bunu yapmalısın bence .

ViktorReznov
02/08/2012, 23:17
Eneee er meydanı haritasını Volkan mı yapmıştı bilmiodum he.

TauHunter
03/08/2012, 04:29
jfaya gelirse gemiler karadan değil bulutlardan geçer onu söyliyim.

kzingoth
03/08/2012, 09:30
Desteğiniz için teşekkürler arkadaşlar. Kabul edilirse ben yapım görevini bizzat üstlenicem o konuda sıkıntı olmaz :) Duy sesimizi Volkan :D

Edit: Hatta ultiye olmaz da diğer 3 skille ses efekti de koyarız kral olur.

kzingoth
03/08/2012, 09:31
Eneee er meydanı haritasını Volkan mı yapmıştı bilmiodum he.

Bana öyle demişti bir ara kesin kanıtım yok benim de :P

Quest.loco.tk
03/08/2012, 14:29
bir monk değil sonuçta :))

[SNO]
03/08/2012, 15:15
bir skil de urban topu olsun

busterer
03/08/2012, 16:12
hero güzel bence koyulmalı mape.