PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Combo hero Sistemi

busterer
03/08/2012, 15:35
Volkan eskiden bunu düşünmüştü ama neden bilmiyorum yapmadı bence bu gelmeli oyuna biraz hareket katar daha taktiksel profesyonel bi oyun olur.

Sistemi Bilmeyenler için:
3 Adet Seçilmiş Hero aynı takımda picklendiğinde bir bonus gelecek Örn:

Fire Panda -
Storm Panda - > Pandalar +5 Armor
Earth Panda -

Yorumları Bekliyorum.

busterer
03/08/2012, 15:46
Konuyu Genel tartışma bölümünde hortlattım. ordan yorum yapabilirsiniz.

Vulcan
03/08/2012, 18:56
Sadece hala yapacak vakit bulamadım Türker'i bulup getirin bana şu işe başlayalım artık :)

kzingoth
03/08/2012, 20:01
Benim düşüncem bunun yerine skillere azar azar rmk atılsa, heroların skilleri birbiriyle sinerji oluştursa çok daha stratejik olurdu. Yani iki hero aynı takımdayken armor geleceğine skilleri üst üste getirsek veya koridorda kombinasyon yapsak falan. Biraz garip bir sistem gibi geldi bana tam olarak nasıl bişey olacak bu heroları üçer beşer gruplandıracak mıyız mesela? Dengelemesi imkansız sistemlerden biri ayrıca, sonuçta hiçbir hero kombosu hesaba katılarak düzenlenmedi, örneğin biri Earth aldığı zaman Storm ve Fire almaya itiyor oyuncuları çünkü karşı takım komboyu aktive edip bonus alırsa biz neden almak istemeyelim? Karşımdaki adamda +5 armor veya atıyorum +10 damage olsa kasmakta zorlanırım sonuçta. Irk ve ArchEnemy sistemleri bu konuda yeterli geliyor bana. Özetle şu skillerin bir kısmını yeniden yapmak öncelikli olmalı diye düşünüyorum ben.
Bir de nasıl olsa post atıyorum bi konu hakkında da fikrimi belirteyim tartışalım; şimdi profesyonel bir JFA yapmak istiyoruz fakat Lion's Ring diye bir olay var ve sadece şansa dayalı bişey. Karşımdaki birisi +8 all stats fazlasıyla gelebiliyor ve bu çok büyük bir fark. Tek faktör ise şans. 4 tane Lion's Ring ile başlayan gördüm ben. Şans faktörü ne kadar işin içine girerse profesyonellikten o kadar uzaklaşılır bence. Şans faktörü hiç olmazsa bu sıkıcı bir harita ortaya çıkabilir fakat ucunu kaçırmamak lazım.

Vulcan
04/08/2012, 04:57
Merak etme JFA'ya hangi sistemi getirdiysem hiç birisi çat diye çıkmadı. Aklıma bir sürü fikir gelir ama sadece uygun ve mantıklı olanını yaparım.

kzingoth
04/08/2012, 05:12
Bence 3 pandayı alınca bunlar level 20'de kısa bir süre birleşebilsinler kocaman güçlü bir pandaya dönüşsünler asdasd power rangers falan gibi oldu

Saitoyla Kenshin aynı adama ulti atınca Fatality olsun her yere kan efekti yapalım ölen hero bir daha doğamasın :D