PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : CW ve Takım Mantığına Sahip Player !

Nyhuf
05/08/2012, 18:40
Gamehonor ailesine selam olsun. Öncelikle D2'de PUB oyunlara girip ruslar(la) "EZİLMEKTEN" sıkıldım. Takım arayışı içersindeyim şu sıralar. Oyun oynamaktan soğutan bir kaç TÜRK player'a denk geldim son zamanlarda.
Neyse kısa keselim...

Kısaca Ben ve Dota(1-2) Hayatım:

Adım Serhan 18 yaşındayım ve 12 yaşından bu yana dota oynamaktayım. Dota2'ye 2 ay öncesinde kavuştum. ( OldSkull Kardeşime Selamlar ) Dota hayatım boyunca tek bir hayalim oldu; iyi huylu takım arkadaşlarıyla turnuvalara katılmak. Ne yazık ki bu hayalim DTW-R ( Dotaworld-DotaTR ) denen serverlarda tanıştığım bir kaç saçma kişilik yüzünden son buldu. Şu an bu hayalimi bu başlığın altına yorum yapıcak takım CPT'leri sayesinde gerçekleştirebilirim diye düşünüyorum.

Oyunda herhangi bir konumda oynayabilirim:
Carry, Support, Nuker, Initiator, Disabler, Jungler gibi aklınıza gelebilecek her alanda...

Yorumlarınızı ve davetiyelerinizi bekliyor olacağım.

Saygılar&Sevgiler...

Leupold
05/08/2012, 19:21
gene içtenlik yok samimiyet 0 ...

Axé Capoeira
05/08/2012, 19:35
Varsa dota2 de attığım 1 2 -cm modlu oyunu yüklersen belki ilgilenenler artabilir.

D1e-_-
05/08/2012, 19:52
Bu arkadaş attığı cwlerde daha önce hiç yenilmediğini (!) açıklamıştı geçenlerde direk takıma alın bu arkadaşı. Umarım istediğin gibi bir clan bulursun.

KONYALIYOBAZ
05/08/2012, 19:56
Bu arkadaş attığı cwlerde daha önce hiç yenilmediğini (!) açıklamıştı geçenlerde direk takıma alın bu arkadaşı. Umarım istediğin gibi bir clan bulursun.

Harrasing'i ne kadar sevdiğimi bilirsin ama bu arkadaş gerçekten iyi birisi. Haketmiyor bence

Overmedia
05/08/2012, 21:12
Ruslardan sıkılıp evlenme hayali kurmak gibi bisi olmus kaç ev kaç araba var onuda söyle ona göre bulalaım

Cross
06/08/2012, 00:12
bende bi kaç oyuncu bulma peşindeyim pazartesi akşam 9 da online ım gece 1 e kadar uyarsa ulaş bana bi kaç oyun atalim ..

Nyhuf
06/08/2012, 21:03
gene içtenlik yok samimiyet 0 ...
Bahsettiğin içtenliği hiç bir zaman sana sunma mecburiyetinde değilim...

İşin gücün yok mu senin kardeşim ? Attığımız Cw'lerde yenilmedik! He tamam kabul ediyorum sizin tabirinizle egoist'im. Tamam mı rahatladın mı ?

Ruslardan sıkılıp evlenme hayali kurmak gibi bisi olmus kaç ev kaç araba var onuda söyle ona göre bulalaım

RUSLARDAN GERÇEKTEN SIKILDIM ! Tomruğu yontmadan düzgünce yorumlar atarsan sevinirim.

bende bi kaç oyuncu bulma peşindeyim pazartesi akşam 9 da online ım gece 1 e kadar uyarsa ulaş bana bi kaç oyun atalim ..

Şu an tam dediğin saatte online'ım ama 47 dakika önce offline olmuşsun... :(

Pharaoh_MT
07/08/2012, 13:37
Bu aksam 19.30`da deneme maci yapacagiz ve kadroyu belli edecegim , dusunursen steamden ekleyebilirsin. Mik olmasa bile Skype olmasi sart , kolay gelsin

TauHunter
19/08/2012, 08:06
Gamehonor ailesine selam olsun. Öncelikle D2'de PUB oyunlara girip ruslar(la) "EZİLMEKTEN" sıkıldım. Takım arayışı içersindeyim şu sıralar. Oyun oynamaktan soğutan bir kaç TÜRK player'a denk geldim son zamanlarda.
Neyse kısa keselim...

Kısaca Ben ve Dota(1-2) Hayatım:

Adım Serhan 18 yaşındayım ve 12 yaşından bu yana dota oynamaktayım. Dota2'ye 2 ay öncesinde kavuştum. ( OldSkull Kardeşime Selamlar ) Dota hayatım boyunca tek bir hayalim oldu; iyi huylu takım arkadaşlarıyla turnuvalara katılmak. Ne yazık ki bu hayalim DTW-R ( Dotaworld-DotaTR ) denen serverlarda tanıştığım bir kaç saçma kişilik yüzünden son buldu. Şu an bu hayalimi bu başlığın altına yorum yapıcak takım CPT'leri sayesinde gerçekleştirebilirim diye düşünüyorum.

Oyunda herhangi bir konumda oynayabilirim:
Carry, Support, Nuker, Initiator, Disabler, Jungler gibi aklınıza gelebilecek her alanda...

Yorumlarınızı ve davetiyelerinizi bekliyor olacağım.

Saygılar&Sevgiler...

Nuker, İnitiator, Disabler, Jungler rol değil; Carry ve Support birer roldür. Ayrıca 2 Hem Carryde ve Hem Supportta iyi oynayabiliyorsan ne mutlu sana ._.

nancilin
19/08/2012, 08:19
Abi adam rol dememis ki zati

WHY YOU LITTLE
19/08/2012, 12:06
Nuker, İnitiator, Disabler, Jungler rol değil; Carry ve Support birer roldür. Ayrıca 2 Hem Carryde ve Hem Supportta iyi oynayabiliyorsan ne mutlu sana ._.

mesela bu arkadaş ikisinde oynayamıyor :S:S

D1e-_-
19/08/2012, 13:29
Oynanabilir ama nasıl iyilikte oynadığını bilemeyiz.

Oyundaki rolüm sabit değil. Picke göre diğer kişiler herolarını aldıktan sonra kalan rolü ben üstüme alıyorum.

TauHunter
19/08/2012, 19:12
mesela bu arkadaş ikisinde oynayamıyor :S:S

ismini vermek gibi olmasın ama latyos gibi oyunculardan iyi carry ve sup oynayabilym xd.

Oynanabilir ama nasıl iyilikte oynadığını bilemeyiz.

Doğrudur ama şöyle birşey var ki daha iyi oynadığı rolü üste çıkarması gerektiğini düşünüyorum.

Specy
19/08/2012, 19:29
Bizim orda Uygar diye bi arkadaş var o da sup veya carry oynayamıyor. Sadece QoP'la blink atıp tp atabiliyor.

KONYALIYOBAZ
19/08/2012, 19:45
ismini vermek gibi olmasın ama latyos gibi oyunculardan iyi carry ve sup oynayabilym xd.

Bane'in bir lafı vardır. ''In your dreaamss''

Nyhuf
19/08/2012, 20:36
Abi konu nereyi bulmuş ergen bi arkadaş yüzünden...

TauHunter
20/08/2012, 06:23
Bizim orda Uygar diye bi arkadaş var o da sup veya carry oynayamıyor. Sadece QoP'la blink atıp tp atabiliyor.

İmza herosuna WR yazıpta WR oynamayan uygar.

Bane'in bir lafı vardır. ''In your dreaamss''

Aynen rüyanda belki benden iyi oynarsın. supp ++

Abi konu nereyi bulmuş ergen bi arkadaş yüzünden...

Yazdığım yorular okunmamış galiba.

Nyhuf
20/08/2012, 19:39
İmza herosuna WR yazıpta WR oynamayan uygar.

Yazdığım yorular okunmamış galiba.

Senden bahetmedim arkadaşm o şahıs kendini biliyor.

KONYALIYOBAZ
20/08/2012, 19:56

In ''YOUR'' dreams. Cümlesinden anladıkların beni vesilesiyle şok etmiş olup krize sokmuştur.

TauHunter
20/08/2012, 19:58
In ''YOUR'' dreams. Cümlesinden anladıkların beni vesilesiyle şok etmiş olup krize sokmuştur.

işte rüyalarında belki benden iyi oynarsın demek istemiştim. (Counter inişieyşın yaptım)