PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dota 2 ilk videom [Shadow Fiend]

Fatalpunisher
06/08/2012, 23:18
http://www.youtube.com/watch?v=zaCQkp3yFPk

Raxim^^
07/08/2012, 01:01
Sanırım efekt eklemissin ama bence zoom yaparak alttaki fazlalıkları atmalıydın. Sarkı eklenmis normal bir videodan farkı yok :s

dedekorkut
07/08/2012, 01:20
Bence efekt niyetine telefon ile çekmiş...

Fatalpunisher
07/08/2012, 01:59
Hayır efekt eklemedim sadece 3-4 sn lik ulti atma durumunda slow yaptım o kadar.

Bence efekt niyetine telefon ile çekmiş...

Hd de o kadarda kötü bir görüntü yok. Fraps programı kullanıyorum. İlk videom dedim zaten acemilikler var püf noktalarını öğreneceğimi zannediyorum. Yardımcı olmanız daha faydalı olur aslında böyle tersliyeceğinize.

Zaphart
07/08/2012, 02:03
2.hareket güzelmiş.1. hareketi gösterirken video sallanıyor ekran dısına tasıyor efekt mi la o? dedekorkutun dediği gibi telefonla çekiyormuş gibi olmuşsun.Müzik eklemeni tavsiye ederim eline sağlık

Fatalpunisher
07/08/2012, 02:06
2.hareket güzelmiş.1. hareketi gösterirken video sallanıyor ekran dısına tasıyor efekt mi la o? dedekorkutun dediği gibi telefonla çekiyormuş gibi olmuşsun.Müzik eklemeni tavsiye ederim eline sağlık

Efekt değil sebebini bende anlayamadım. Oyun seslerini çok sevdiğim için müzik eklemedim ama oyun sesleri ile karışık güzel bir video yapabilirim. İnşallah ikincisi çok iyi olacak.

Videoları bilgisayarda normal bir şekilde izleyebiliyorum ama youtube de nedense öyle değişik bir efekt olmuş.

Edit: Sorunu buldum Youtube'de yanlışlıkla effekt eklemişim. Şimdi düzeltilmiyor ama. Sorry, this video cannot be edited hatası alıyorum. Neyse bu böyle olsun.

ciyırs
07/08/2012, 02:18
Devamını bekleriz. Yılmazsın inşallah.

Fatalpunisher
07/08/2012, 02:23
Teşekkürler. Daha özenli ve kalite bir şekilde çalışma yapacağım.

Edit: Evet arkadaşlar sorun düzeltilmiştir.