PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yurnero ultiye dahil

NeVeR_
08/08/2012, 22:38
Arkadaşlar yurneronun ultisinin üstünde 150-200 aralığı gibi damage aralığı vurur diyor şimdi ben ne çıkarsam cıkayım bu aralıkta mı vurur yoksa damage 200 ün üstüne mı eklenıyor yoksa o 150-200 minimum değer mi kafam çok karıştı eğer damage arttıkça artıyorsa atak speed kasmayacam ondan :D

ciyırs
08/08/2012, 22:46
150-200 vurur ama as konusunda bunu buldum.
With enough attack speed, Yurnero can attack with his own attack strength while jumping around, in these attacks Yurnero can place buffs and trigger chance effects.

MrFoseptik
08/08/2012, 22:50
yurnero ultiyi basınca kendi damagesi hariç yazılan damageyi vurur her saldırıda. Atro veya razor gibi herolar damageyl -ye indlrseler bile vurur yani. Ama ultide iken sana bağlı vuruşlarıda yaparsın. yani ulti etkisi altındayken vuracağın toplam hasar senin vuruş gücüne, vuruk hızına ve ulti sekmeslne bağlıdır

Gawain
08/08/2012, 22:52
16 levelda 8 kere daha kendi atağını vurabilir eğer %400 attack speed e sahipse

AmranJ
08/08/2012, 23:06
tam olarak bilmiyorum ama ultisindeyken crit vurduğunu görmüştüm yanlış hatırlamıyosam

D1e-_-
08/08/2012, 23:09
tam olarak bilmiyorum ama ultisindeyken crit vurduğunu görmüştüm yanlış hatırlamıyosam
Ultisindeyken crit vurabiliyor yanlış hatırlamıyorsun.
Not: Aklınızda buılunsun düşman olan ve Blade Fury'si açık olan yurneroyu (Tiny'nin yeteneklerinden olan) tossla bir düşmana attığınızda hem yurnero hem düşman damage yer. Yurnero'nun Blade Fury'si bozulur.

ViktorReznov
09/08/2012, 09:00
Şimdi.Omnislashin son levelinde olduğunu düşünelim aganimsiz.

9 saldırı yapacak.

Herbir saldırı 175-250 hasar vurur.Bu hasar fiziksel damage.Her bir saldırı.0.4 saniye sürer.Yani toplam 9x0.4=3.6 saniye havada kalıcaz demektir.Bu süre zarfına omnislash saldırısından bağımsız olarak hero normal attack da yapar.Attack speed ve damage e göre o 3.6 saniyede ne kadar attack yapabilirse.

Diyelim heromuzun 100 damage i var ve 0.6 saniyede bir attack yapabiliyor:

Yani omnislash de 6 attack yapabilir, herbiri 100 damage den 600 damage ordan yedi(fiziksel damage;yani armorla düşürülür)
Bir de Omnislash saldırısı var.9 Attack 9x(175-250)(bu da fiziksel) de oradan hasar aldı.Yani aldığı toplam hasar 9x(175-250) + 600 olur.

Omnislash hasarı evasiondan falan misslemez.Ama normal saldırıları missleyebilir.

Normal saldırılar ayrıca critical,bash,minibash,orb effect vurabilirler.

Omnislash ile zıplarken item kullanabilirsin.

Hepsi bu kadar :)

Nyhuf
09/08/2012, 09:12
Reznov döktürmüşsün yine +1 ^^

BorisPeace
09/08/2012, 09:53

9 saldırı yapacak.

Herbir saldırı 175-250 hasar vurur.Bu hasar fiziksel damage.Her bir saldırı.0.4 saniye sürer.Yani toplam 9x0.4=3.6 saniye havada kalıcaz demektir.Bu süre zarfına omnislash saldırısından bağımsız olarak hero normal attack da yapar.Attack speed ve damage e göre o 3.6 saniyede ne kadar attack yapabilirse.

Yani omnislash de 6 attack yapabilir, herbiri 100 damage den 600 damage ordan yedi(fiziksel damage;yani armorla düşürülür)
Bir de Omnislash saldırısı var.9 Attack 9x(175-250)(bu da fiziksel) de oradan hasar aldı.Yani aldığı toplam hasar 9x(175-250) + 600 olur.

Omnislash hasarı evasiondan falan misslemez.Ama normal saldırıları missleyebilir.

Noktalama işratelerinden sonra boşluk bırakmaman gözümü çok yoruyor :/ Asıl önemli olan saldırıya başlama zamanı (frontswing) ve saldırı zamanı. 0.4 saniye x 12 deyip toplam zamanı bölmen yanlış, çünkü her sekmede saldırıya tekrar başlayacak ve zaman kaybedecek. Her 0.4 saniyede bir Yurnero'ya stop komutu geldiğini unutma.

ViktorReznov
09/08/2012, 09:58
0.6 saniye aralıklarla mı demeliydim?

Noktalama işratelerinden sonra boşluk bırakmaman gözümü çok yoruyor :/ Asıl önemli olan saldırıya başlama zamanı (frontswing) ve saldırı zamanı. 0.4 saniye x 12 deyip toplam zamanı bölmen yanlış, çünkü her sekmede saldırıya tekrar başlayacak ve zaman kaybedecek. Her 0.4 saniyede bir Yurnero'ya stop komutu geldiğini unutma.

Yani toplam saldırı zamanı 0.4 ten az ise mi ekstra attacklar yapabiliriz demek?

BorisPeace
09/08/2012, 10:01
Üst iletiyi birazcık editledim ve mekanik bölümüne taşıdım.

LauraBodewig
09/08/2012, 12:58
3557

Boris bunu nasıl kullanmadın şaşırdım :D

Edit: Kimse yazmamış Omnislash'in ilk hedefi 0.01 saniyelik bir stun yer. Kısaca TP ve Channel engeller. Fakat Linken veya BKB varsa bu mini-stun'ı engeller. (Merak edenler için Stun Fireball bazlı değil Storm Bolt bazlı)

Ayrıca Omnislash " Physical damage " vurduğu için hasarı " magic immunity, magic resistance " etkilerini aşar. Decrepify hariç her durumda rakibe hasar vurur. Ama physical olduğu için Guardian Angel ile arası iyi değil :)

Dahasına giriyim Omnislash'in 450 search range'i var bu 450 alan içinde yaşayan biri olduğu sürece (Ancient Creepler hariç) Omnislash her daim olacaktır ve de fog kullanan birimlere karşı Omnislash kullanırken 200 flying vision kazanırız yani saldırmakta olduğumuz birim foga girerek Omnislash'i engelleyemez.

BorisPeace
09/08/2012, 13:10
O tabloyu 3dM@rk hazırladı çünkü, ben değil (:

Edit: Ayırca eski değerler onlar (:

FroStly
09/08/2012, 13:13
O tabloyu 3dM@rk hazırladı çünkü, ben değil (:

Edit: Ayırca eski değerler onlar (:

PWND :/

Bu arada Omnislash sırasında Dagger kullanılabilinir mi?

WHY YOU LITTLE
09/08/2012, 13:20

9 saldırı yapacak.

napıon la sen görmeyeli :DDD

ViktorReznov
09/08/2012, 13:23
PWND :/

Bu arada Omnislash sırasında Dagger kullanılabilinir mi?

Veee işte epic soru geldi :)

Bence evet.

BorisPeace
09/08/2012, 13:29
Veee işte epic soru geldi :)

Bence evet.

Mekanikte "bence" diye bir şey olamaz -.-

Evet, kullanılabilir.

ViktorReznov
09/08/2012, 13:33
Mekanikte "bence" diye bir şey olamaz -.-

Evet, kullanılabilir.

Bence olur -.-(Oha ilk defa kullandım bu smile ı.Nice)

BorisPeace
09/08/2012, 13:54
Çok eğlencelidir :3

fikho
15/08/2012, 13:59
sunu merak ediyorum yurneroya 16 lvl aganim + refres kastımızda totalde kac damage vurur en az yada bi partiyi kesebilirmi?

ViktorReznov
15/08/2012, 14:31
sunu merak ediyorum yurneroya 16 lvl aganim + refres kastımızda totalde kac damage vurur en az yada bi partiyi kesebilirmi?

Ultideyken refresh basıp birdaha ultiyi atmak.

fikho
16/08/2012, 15:38
Ultideyken refresh basıp birdaha ultiyi atmak.
bitince basıp atılamazmı ?

ViktorReznov
16/08/2012, 16:08
bitince basıp atılamazmı ?

Akşam eve gidince deneyecem. Ama muhtemelen bitmeden bile yenisi atılabilir.

Raichoxunrefleksleri
16/08/2012, 20:14
Yani 9 omnislah vuran bir yurneronun 9 normal vuruş yapmasi için 0.4 bir saniyede bir mi saldiri yapmasi gerekiyor ?

napstar
16/08/2012, 20:33
Kimse de dememiş ki; Aga bu başlık neden "Yurnero Ultiye dahil"?

WHY YOU LITTLE
16/08/2012, 20:48

Aga senin demeni bekliyorduk :(:(

Hapkido
17/08/2012, 00:29

Ama şimdi herkes her dediğini buraya yazsaydı; forum olay olurdu olaağğlar olaağlar

NeVeR_
08/09/2012, 21:55
Dahil değil dair [her ne b.ksa işte ilgili demek] yazacaktım dahil yazdım.

Neyse atack speedli denedim evet daha hızlı vuruyor.Sizce yurneroya full atackspeed mi yoksa full atak mı yoksa yarı yarıya[karma] mı kasılmalı ilgilenenler yurnero item build yazarsa sevinirim benim build :

midas>pt>lothar>mom>aganim>bash>abbysal sonra midası satar >assoult veya divine giderim.Mom gerçekten güzel olabiliyor ultide invul olmamız extradan yediğimiz %30 u kapatıyor.Her zamanda tp bulunduruyorum dönüp kaçmak için.

Sizin buildiniz ve önerileriniz nedir teşekkürler şimdiden...

TauHunter
08/09/2012, 22:31
Deadalus, Basher ve Aghanim yeterli DPSi karşılayacaktır.

Raichoxunrefleksleri
08/09/2012, 22:37
Ben carry'e AC çikilmamasi taraftariyim ,onun dişinda bfury çok güzel oluyor erken oyunda alinirsa mana regen ile daha bol yeteneklerimizi kullanabiliyoruz hp regen early'de harraslara karşi çok iyi , mort,void,juggernaut gibi herolarda yandaki shop'tan direk pms + RoH aliyorum. AS ve attack diye ayirmiyorum ben , bazen oyuna göre bkb cikiyorum onun disinda fury fly manta mkb + duruma göre item cikiyorum . Şu an aklima geldi de Etheral blade + blade fury kombsu güzel olabilir , ulti kullanmaya da engel değil .Hem kombat başlatmak için de güzel olabilir

NeVeR_
09/09/2012, 17:53
Eternal kasmak bindiğim dalı kesmek olur kaçmak dışında mid ve latede dönmeyi kullanmam.Yurnero bence ultiye oynamalı ward dikip direk ulti atıyorum arkadaşla oynuyorsanız es+yurnero cok iyi gidiyor es crepleri temizliyor yurnero ulti güzel olabiliyor.