PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [AGI] Son Goku

dusau
11/08/2012, 20:03
öncelikle bunun bir çizgifilmden uyarlandığını söyleyeyim. Dragon ball kahramanlarından birisidir.

STR: 17 + 2.1
AGI: 23 + 2.9
INT: 18 + 2.4

Melee

Kamehameha
Son Goku bütün enerjisini ellerinde toplar ve iyice yoğunlaştırır. Daha sonra bu enerjiyi düşmana doğru serbest bırakır. ye

Seviye 1 - Saniye 100 dmg toplar. 2 sn biriktirme yapabilir.
Seviye 2 - Saniye 100 dmg toplar. 3 sn biriktirme yapabilir.
Seviye 3 - Saniye 100 dmg toplar. 3 sn biriktirme yapabilir.
Seviye 4 - Saniye 100 dmg toplar. 5 sn biriktirme yapabilir.

Dolum Süresi: 16/14/12/10
Mana Bedeli: 80/100/120/140

Not: Bu skill dotadaki ezalorun ilk skilline benzer

Zanzouken
Son Goku Müthiş hızı sayesinde kendisine bir atak yapıldığında gölgesini bırakarak kaybolur.karşının yaptığı atak gölgeye giderk dolayısıyla atak boşa gider.Target olarak atılmış skillerdede işe yarar. Ve Son Goku rakibin arkasında belirir ilk vuruşu backstab damagedir. Sağ tık olarak kullanılabilir. creep ataklarında işe yaramaz.

Seviye 1 - 30 backstab damage
Seviye 2 - 60 backstab damage
Seviye 3 - 90 backstab damage
Seviye 4 - 120 backstab damage

Dolum Süresi: 40/35/30/25
Mana Bedeli: 90/120/150/180

Learn how to use power (passive) (bu skille ad bulamadım :S)

Seviye 1 - Kamehameha nın mana bedelini 20 azaltır, Zanzoukenin mana bedelini 20 azaltır.
Seviye 2 - Kamehameha artık target olarak atılabilir,bunun sonucunda targetlendiği kişiyi belli bir yere kadar devam eder. Zanzoukenin dolum süresini 5 azaltır
Seviye 3 - Kamehameha nın mana bedelini 30 azaltır, Zanzoukenin mana bedelini 30 azaltır.
Seviye 4 - Kamehameha her saniye topladığı gücü 30 artırır, Zanzoukenin backstab damagesini 50 arttırır.

Education (passive)
Son Goku eğitimini yapar ve dahada güçlenir.
Seviye 1 - Muten Roshi'nin eğitiminden geçer.Bunun sonucunda 150 hp, 15 dmg, 15 as, 15 ms kazanır.
Seviye 2- Karin'in eğitiminden geçer. Bunun sonucunda 15 armor 25 ms 25 dmg 25 as kazanır.
Seviye 3- Kami'nin eğitiminden geçer. Bunun sonucunda ki nin gücünü öğrenir, 40 ms 40 dmg ve true sight kazanır.

Seviye 3 ultisi olan Son Goku invisible üniteleri görebilir ve onlara atak yapabilir ancak kendi takımındaki diğer herolar göremez.

Not: kamehameha kullanırken zanzouken sağ tıklanmışsa zanzouken gene devreye girer ve rakibin arkasında çıkıp rakibe kamehamehayı atarız bu şekilde olursa kamehamehaya backstabda eklenir.

dusau
17/08/2012, 16:20
upppp

KONYALIYOBAZ
17/08/2012, 16:31
Skiller çok uyumsuz. Hero pusher mı support mu nuker mı carry mi belli değil. Ortada kalmış resmen.

kzingoth
17/08/2012, 17:21
Up dediğine göre görüş istiyosun :D Peki. DBZ'yi çok severek izlemiştim ve anime haritalarının çoğunu oynadım. Bu daha çok BvO tarzı haritalara uygun bişey, JFA'da Latyos'un belirttiği sebeplerden dolayı pek işe yaramaz, yakışmaz da zaten. Kenshin ve Saito yeterli :D

dusau
17/08/2012, 20:54
Up dediğine göre görüş istiyosun :D Peki. DBZ'yi çok severek izlemiştim ve anime haritalarının çoğunu oynadım. Bu daha çok BvO tarzı haritalara uygun bişey, JFA'da Latyos'un belirttiği sebeplerden dolayı pek işe yaramaz, yakışmaz da zaten. Kenshin ve Saito yeterli :D

Valla bende ilk yaptığımda baya zorlanmıştım zaten çünkü çizgifilm olması sınırlandırıyor. şimdi bakınca haklı olduğunuzu görüyorum hero pek işe yaramaz. Çünkü skilleri hiç uyumlu değil karman çorman bir şey olmuş. Ama bu heroya düşünüp koyduğum zanzouken skilli hoşuma gitti başka bir hero önerisine onu koyacağım biraz imba bir skill ama olsun diğer skillerini biraz kötü yapıp dengelerim :)