PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : [DOTA 2]Top 10 Video Ep 5

hohmlec
13/08/2012, 21:47
http://www.youtube.com/watch?v=bMZ1w32cFzA
iyi seyirler bir kaç tavsiyeye uymaya calıstım farklı kamera acıları kullnadım bı sonrakı ep daha ıyı olucak

ToreX
13/08/2012, 22:14
Sponsor değiştirmişsin galiba neyse eline saglık yiğit'in ultisi cidden güzeldi .Eline sağlık.

TauHunter
13/08/2012, 23:28
Eleştrimi yapıp geçeyim hemen.

10.da zaten kaçan bir adama SS atarken tahmini bir şekilde atılıyor. İnvis olması bence hiçbir şeyi değiştirmez.

9.da klasik SF rampage.

8.de Cold snapı krebe atması bir fail ve orda pudgeye SS atayım derken zeki pudgenin takım arkadaşını çekerek öldürmesi bence şans işi.

7. ibretlik bir oktu ne diyelim :).

6.da napstar yine pudgesini oynamış.

5.de stormun arrowa kafa atmasını hiç anlamadım. Zaten ultiyle adamı geçiyorsun ya da geçtiğini biliyorsun. çok acele etmiş yakıştıramadım ordaki storma :S.

4. hoş bir pucktu. skilleri dodgelemesi güzeldi az canla kaçıp kesmesi vs. vs.

3. void sağ clicke güzel basmış tebrik ediyorum kendisini.

2. yiğitten beklenebilir bir ultydi :).

1. güzel bir komboyu ilginç bir yerde denemişler hLL. Xd

hohmlec
14/08/2012, 00:13
Eleştrimi yapıp geçeyim hemen.

10.da zaten kaçan bir adama SS atarken tahmini bir şekilde atılıyor. İnvis olması bence hiçbir şeyi değiştirmez.

9.da klasik SF rampage.

8.de Cold snapı krebe atması bir fail ve orda pudgeye SS atayım derken zeki pudgenin takım arkadaşını çekerek öldürmesi bence şans işi.

7. ibretlik bir oktu ne diyelim :).

6.da napstar yine pudgesini oynamış.

5.de stormun arrowa kafa atmasını hiç anlamadım. Zaten ultiyle adamı geçiyorsun ya da geçtiğini biliyorsun. çok acele etmiş yakıştıramadım ordaki storma :S.

4. hoş bir pucktu. skilleri dodgelemesi güzeldi az canla kaçıp kesmesi vs. vs.

3. void sağ clicke güzel basmış tebrik ediyorum kendisini.

2. yiğitten beklenebilir bir ultydi :).

1. güzel bir komboyu ilginç bir yerde denemişler hLL. Xd

oha yoruma bak saol yorum ıcın replay gonderın abı ya

ELysin
14/08/2012, 01:46
Eline sağlık güzel video 4 numara çok iyimiş ::::::::::::::::)))))

Anubis
14/08/2012, 01:57
1. olan eko ile bugun nerdeyse 4 maç attık herif noob onu diyemde ama aynı eko ise

darthmau5
14/08/2012, 02:23
1. olan eko ile bugun nerdeyse 4 maç attık herif noob onu diyemde ama aynı eko isebu eko senin eko degil üzgünüm xS

hohmlec
14/08/2012, 09:40
replay gonderceksenız burdan , steamden yada trdota.net/replay dan replay gonderın daha ıyı seyler cıkarıcam

bykaya
14/08/2012, 09:51
Yalnız o miranın nick i tam yazmasan da olurmuş hadi o adam terbiyesizlik yapıyor öyle isimler kullanıyor sen kullanma bari bu sözümü yanlış anlama ama o hareket yakışmamış.

Bahsettiğim mirana 7. olan izleyen anlar zaten.

JeanValjean
14/08/2012, 13:05
Yalnız o miranın nick i tam yazmasan da olurmuş hadi o adam terbiyesizlik yapıyor öyle isimler kullanıyor sen kullanma bari bu sözümü yanlış anlama ama o hareket yakışmamış.

Bahsettiğim mirana 7. olan izleyen anlar zaten.

Sansürrr !!! miranın nickle başlar windin göğüslere kadar gider bu ^^

Puck u sevdim en çok ben ^^

Berkantk
14/08/2012, 13:20
Video'ya giriş çok hızlı olmuş gibi. Müzikte sanırım ortalardan başladı. Bir önerim daha olacak; şu isimlerin sol altta gözüken yerini değiştir bence. Pek belli olmuyor çünkü daha afilli cix şeyler yapabilirsin.

E N J O Y
14/08/2012, 14:23
Eline sağlık video çok güzel.hareketlerde güzel sayılır.pucku beğendim.
Tabi talep arttıkça daha çok replay gönderilir ve daha güzel hareketler yer alır videonda.

hohmlec
14/08/2012, 19:57
Video'ya giriş çok hızlı olmuş gibi. Müzikte sanırım ortalardan başladı. Bir önerim daha olacak; şu isimlerin sol altta gözüken yerini değiştir bence. Pek belli olmuyor çünkü daha afilli cix şeyler yapabilirsin.
Oneri icin saol amam vıdeo gırısı hızlı degıl aynı hıc bısey degıstırmedım sadece trdota adına yaptıdıgım ıntro vardı degısıklık olarka