PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1.26a / 6.74c Wodotaya replay gödermek

[SNO]
15/08/2012, 16:38
ÖNCEKİKLE merhaba arkadaşlar ben 2 defa wodota ya replay gönderdim ancak 2 sindede
3595
dönüt'ünü aldım ne oluyor yanlışmı gönderiyorum anlamadım yardım lütfen

buda son gönderdiğim replay
3596

türkçe gönderilmiyormu sadece ing ise bn nasıl anlatıcam olayın kısa bir açıklamasını benim inglizcem yok okadar

D1e-_-
15/08/2012, 16:42
Açıkcası şaşırdım. Benim ordaki soran adamla dalga geçtikten sonra onu okumayıp böyle bir şey yapan gerizekalı -ki tam anlamıyla- bir tip görceğimi sanmıyordum.
Edit: Birde yanlış yere açmış...

Lexsarko
16/08/2012, 01:25
D1e-_- takma isimli arkadaşım, yorumun kabul edilebilir değil. Yaptığını hiç tasvip etmedim. Yazdığın ne sana ne de GameHonor sitesine yakışmıyor. Burası böyle bir site ve böyle bir ortam değil, unutanlara hatırlatırım. Bazen doğru olduğunda çoğunluk hemfikir olsa bile böyle şeyler yazamazsın.

Gelelim arkadaşımızın sorduğu soruya:

Hayır, Türkçe gönderemezsin. WoDotA uluslararası bir topluluk ve her dili bilmelerine olanak yok. Açıklamayı Çince ve İngilizce gönderebilirsin.

Almış olduğun mailda "Merhaba ben WoDotA'dan Lebron. Bu cevabı almanız replayinizin bana ulaştığı anlamına geliyor. Desteğiniz için teşekkürler. Lütfen e-mailinizi SADECE EĞER YAPMADIYSANIZ tüm detaylarıyla(war3.exe ve harita versiyonu, ne zaman ne olduğu, VE ÜLKENİZİN İSMİ ile) tekrar yollayın. Aksi taktirde e-mailiniz dikkate alınmayacaktır. İşbirliğiniz için teşekkür ederim." diyor. Kısacası Türkçe gönderdiğin için bazı şeyleri anlayamamışlar.

Senin için göndermen gereken mailı, açıklamayı da İngilizceye çevirerek aşağıdaki kutucuğa yazıyorum. Lütfen aynen kopyala.

war3.exe version: 1.26.0.6401

Map version: 6.74c

Short description: Ezalor "Recall"s Pudge in front of enemy base. Pudge throws his hook just before teleportation and it hits enemy Vengeful Spirit. Then Vengeful Spirit dies in our base.

Replay time: 00.28.45 - 00.29.00

Country name: Turkey

Senden ayrıca D1e-_- arkadaşımızın yapmış olduğu terbiyesizlikten ötürü tüm GameHonor ailesi adına özür diliyorum. Biz böyle bir aile değiliz. Umarım önümüzdeki hafta seni de WoDotA'da görürüz. Bol şans.

napstar
16/08/2012, 01:52
Ve Lexsarko reyiz olaya el atar. Büyüksün Lexsarko reyiz.

TauHunter
16/08/2012, 02:11
D1e-_- takma isimli arkadaşım, yorumun kabul edilebilir değil. Yaptığını hiç tasvip etmedim. Yazdığın ne sana ne de GameHonor sitesine yakışmıyor. Burası böyle bir site ve böyle bir ortam değil, unutanlara hatırlatırım. Bazen doğru olduğunda çoğunluk hemfikir olsa bile böyle şeyler yazamazsın.

Hayır, Türkçe gönderemezsin. WoDotA uluslararası bir topluluk ve her dili bilmelerine olanak yok. Açıklamayı Çince ve İngilizce gönderebilirsin.

Almış olduğun mailda "Merhaba ben WoDotA'dan Lebron. Bu cevabı almanız replayinizin bana ulaştığı anlamına geliyor. Desteğiniz için teşekkürler. Lütfen e-mailinizi SADECE EĞER YAPMADIYSANIZ tüm detaylarıyla(war3.exe ve harita versiyonu, ne zaman ne olduğu, VE ÜLKENİZİN İSMİ ile) tekrar yollayın. Aksi taktirde e-mailiniz dikkate alınmayacaktır. İşbirliğiniz için teşekkür ederim." diyor. Kısacası Türkçe gönderdiğin için bazı şeyleri anlayamamışlar.

Senin için göndermen gereken mailı, açıklamayı da İngilizceye çevirerek aşağıdaki kutucuğa yazıyorum. Lütfen aynen kopyala.

Short description: Ezalor "Recall"s Pudge in front of enemy base. Pudge throws his hook just before teleportation and it hits enemy Vengeful Spirit. Then Vengeful Spirit dies in our base.

Senden ayrıca D1e-_- arkadaşımızın yapmış olduğu terbiyesizlikten ötürü tüm GameHonor ailesi adına özür diliyorum. Biz böyle bir aile değiliz. Umarım önümüzdeki hafta seni de WoDotA'da görürüz. Bol şans.

Gereken açıklama yapılmış galiba, sorun yoksa kitlensin.

Axé Capoeira
16/08/2012, 03:08
Barkın bir an bütün üyelere iyi ve hoşgörülü davranılması gerektiğini unutmuş sanırım.

CoolStoryBro
16/08/2012, 03:46
Barkın'a o konuda ben de çok kırgınım!

3602

Büyüksün Lexsarko reyiz. Senin bu umarsız yardımsever tavrın beni benden alıyor, kabuslarıma bile konu oldun artık. Neden? Nedir bu bitmek bilmeyen yardım çabası? :facepalm:

Yeter artık kafayı yemek üzereyim. Seni ne zaman birine yardım ederken görsem JFA oynamadığım halde imba support skilleri olan Lexsarko adında bir hero tasarlayıp onaylattırıp oynayasım geliyor. Yapma artık yardım! Anlamıyor musun beyim, biz bencilliği seviyoruz. Ama ben boşuna konuşuyorum yardımsever adama bencilliği anlatmaya çalışıyorum. hıh. Sen büyük patron.. öhöm. Hele bir de Yaşar ustaya bağlamasam hemen be, hele be.

[SNO]
16/08/2012, 06:19

çok teşekkür ederim sizin gibi insanlardan çok lazım

Lexsarko
16/08/2012, 16:02
@CoolStoryBro(SerinHikayeBleer???)

İyi güldürdün beni sabah sabah diyecektim ki saat 5 olmuş şimdi farkettim :D

@[SNO]

Rica ederim.