PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Dünya Dota günü !!!

JeanValjean
16/08/2012, 13:51
Beyler ve Bayanlar öhüm öhümmm ....

Her hangi gibi bir günü dünya Dota günü ilan edelim ^^ . Bütün forumlarda bunu paylaşıp Twit de WT de 1 numaraya sokalım böylelikle dikkat çekmiş oluruz hemde eğlenceli olur :) Bence bunu yapacak gücümüz var ama Cesaretimiz yok :P
Deneyeme değmez mi ki?

Zaten çoğu platformun Twit üzerinden hesapları var ne dersiniz ? :)

not: Dalga , troll , sörf yapan troller uzak dursun lütfen...

Hapkido
16/08/2012, 13:57
Cesaretimiz yok derken! Yaparız yahu :). Bu forumda cesaretsiz olmayan yok damarımdan akan sıvımca.

JeanValjean
16/08/2012, 13:58
Cesaretimiz yok derken! Yaparız yahu :). Bu forumda cesaretsiz olmayan yok damarımdan akan sıvımca.

Aynen hem bu GH de başlarsa iyi reklamda olur ^^

TNTacme
16/08/2012, 13:58
Fikirleriniz sizin silahınızdır sadece isabet almasını bilin yeter öhm öhm

KONYALIYOBAZ
16/08/2012, 14:09

Gelemiyorum beyler iyi eğlenceler size

Berkantk
16/08/2012, 14:36
Beyler ve Bayanlar öhüm öhümmm ....

Her hangi gibi bir günü dünya Dota günü ilan edelim ^^ . Bütün forumlarda bunu paylaşıp Twit de WT de 1 numaraya sokalım böylelikle dikkat çekmiş oluruz hemde eğlenceli olur :) Bence bunu yapacak gücümüz var ama Cesaretimiz yok :P
Deneyeme değmez mi ki?

Zaten çoğu platformun Twit üzerinden hesapları var ne dersiniz ? :)

yazındaki imla hatalarından dolayı katılamiyiciğim yanim ciddiye alamiyrum.
Her hangi gibi bir günü => bu kelime dizisini hala anlamaya çalışıyorum :S Herhangi bitişik olarak yazılır ve ardından "gibi" bir edat gelmez :S Çünkü herhangi benzetilecek bir şey değildir.
Ayrıca twit de değil twit'te diye yazılır. Sonuçta hal eki bu, ayrı yazılmaz
Ayrıca hemde değil hem de yazılır. Çünkü buradaki "-de" bağlaçtır.

Not: Kerem forumda "düzgün Türkçe" şeyisini başlatmasaydı bunlar olmayacaktı :S

E N J O Y
16/08/2012, 14:51
yazındaki imla hatalarından dolayı katılamiyiciğim yanim ciddiye alamiyrum.
Her hangi gibi bir günü => bu kelime dizisini hala anlamaya çalışıyorum :S Herhangi bitişik olarak yazılır ve ardından "gibi" bir edat gelmez :S Çünkü herhangi benzetilecek bir şey değildir.

BERKANT git gözlerini dinlendir ya bırak böyle boş boş şeyleri :D

Stahli
16/08/2012, 14:55
(Y)yazındaki imla hatalarından dolayı katılamiyiciğim yanim ciddiye alamiyrum.
Her hangi gibi bir günü => bu kelime dizisini hala anlamaya çalışıyorum (NOKTA) :S Herhangi bitişik olarak yazılır ve ardından "gibi" bir edat gelmez :S Çünkü herhangi benzetilecek bir şey değildir.
Ayrıca twit de değil twit'te diye yazılır. Sonuçta hal eki bu, ayrı yazılmaz - (cümle sonunda NOKTA koymalısın)

Cümleye büyük harfle başlamalısın.Noktaları virgülleri tam ayarlayamadın galiba ? :D
edit: Daha fazla bulamadım yinede iyi yazmışsın. :D

Berkantk
16/08/2012, 15:12
Cümleye büyük harfle başlamalısın.Noktaları virgülleri tam ayarlayamadın galiba ? :D
edit: Daha fazla bulamadım yinede iyi yazmışsın. :D
kardiş 1. dediğine nokta koymamamın sebebi smiley koymuş olmam ki dediğin yere nokta koyarsam cümleye ":S" ile başlamış olurum. Kırmızı ile çizdiğin yerler ise fark ettiysen ciddi bir yazım yok orada. 1. kırmızı ve 2. nokta da haklısın. Başka hatam yok, ezdim BB.

JeanValjean
16/08/2012, 15:24
"Nicknamesi" bile ingilizce olur adamın gelir benim yazım hatalarıma laf eder ^^ Reklam kokan hareketler bunlar.

Stahli
16/08/2012, 15:34
kardiş 1. dediğine nokta koymamamın sebebi smiley koymuş olmam ki dediğin yere nokta koyarsam cümleye ":S" ile başlamış olurum. Kırmızı ile çizdiğin yerler ise fark ettiysen ciddi bir yazım yok orada. 1. kırmızı ve 2. nokta da haklısın. Başka hatam yok, ezdim BB.

oq3 qörşrz cnm

Zaphart
16/08/2012, 16:29
tamam beyler DOTA ya başladığım gün olan 5 Ekimi Dünya Dota günü ilan ediyorum hayırlı olsun inşallah

Berkantk
16/08/2012, 16:38
"Nicknamesi" bile ingilizce olur adamın gelir benim yazım hatalarıma laf eder ^^ Reklam kokan hareketler bunlar.

:D:D:D:D:D Adı üstünde "nickname/takma ad" Bunun Türkçe olması pek bir şey değiştireceğini sanmıyorum. Benim konuşmamı ve yazmamı etkilemedikten sonra ne fark eder panpiş ?

Hapkido
17/08/2012, 00:11
yazındaki imla hatalarından dolayı katılamiyiciğim yanim ciddiye 1) alamiyrum.
Her hangi gibi bir günü => bu kelime dizisini hala anlamaya çalışıyorum :S Herhangi bitişik olarak yazılır ve ardından 2) "gibi" bir edat gelmez :S 3) Çünkü herhangi benzetilecek bir şey değildir.
Ayrıca hemde değil 4) hem de yazılır. Çünkü buradaki "-de" bağlaçtır.

1. kırmızı olarak işaretli alanda; "alamiyrum" değil de "alameiyrum" olacak. Hani "e" ilen "i"yi biraz ağzında yuvarlıyorsun :) (yani ben öyle biliyorum :))

2. kırmızı olarak işaretli alanda; " "gibi" " ile bir edat gelmez arasına "gibi" edatını koymalısın. Maksat, cümle anlamlı olsun.

3. kırmızı olarak işaretli alanda; "herhangi"den sonra virgül koymalısın ki, herhanginin kullanım alanı beli olsun ( eğer koymassan "çünkü"nün benzetilecek birşey olmadığı anlaşılıyor gerçi o da tam belli değil ama işte virgül çok önemli )

4. kırmızı olarak işaretli alanda; "hem de" ve "yazılır" arasına "diye, olarak, şeklinde vb. bir kelime koymalısın. Maksat daha yakışıklı dursun. Koymasan da olur.

Gece gece bunla uğraştım vay anasını be. Vardır bi kaç dene daha ama 4 tane yeter yahu. Panpa yanlış anlama sakın ha, ben de göstermek istedim :D