PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Takım arıyorum. Deneyimli oyuncu incelerseniz sevinirim

Aelanu
19/08/2012, 20:35
Öncelikle herkese merhaba,
Tam olarak tarih veremem ama 4 seneyi aşkın dota tecrübem var. Ha eğer bunun ne kadarı ciddi derseniz 2 yıldır bu işi ciddiye almaya çalışıyorum. Evet ciddiye alıyorsan neden bir turnuva başarın yok derseniz sanırım arkadaş çevresi diyebilirim.
Bizimkileri oyuna başlatmam ve onları yukarı çekmeye çalışmam bu konuda beni yavaşlattı. Bir takım olduk ama yeterince iyi değiliz bence. İçeride ne kadar yetenekli arkadaşımız olsa da bir o kadar da ciddiyetsiz ve ezber insan da var.

Sonuçta ben onlardan ayrılıp yeni bir dota yolu çizmek istiyorum. Ciddi train yapan bir klanda bulunmak başarılarda katkı sağlamak istiyorum.

Biraz da teknik bilgi vereyim hakkımda. Takımda kaptandım ve pickleri ben yapardım. Support olduğum çok azdır genelde hard carry ya da orta solo rollerinde bulundum. Gang ve push taktiklerini de kullandığımız oldu. Warding yaparım ama bence beni kısıtlamış olursunuz diye düşünüyorum. Çünkü lane kontrolüm ve Lh'lerim gerçekten iyi.

Steam id: cavejohnson133 steam nick: Aelanu

İlgilenicek ciddi bir klan olursa cevabın bekliyorum. Belki eskilerden bir tanıdık vardır (CaveJohnson)

İyi forumlar dilerim.

Axé Capoeira
19/08/2012, 20:50
Fazla özgüven iyi değil :/ inş bulursun aradığın takımı...

Aelanu
19/08/2012, 21:05
Özgüven değil kardeşim ya açıkladım ama güveniyorum kendime yani. Isındıktan sonra oynarım her türlü.

Sağol bu arada :)

Raichoxunrefleksleri
19/08/2012, 21:25
Özgüven değil kardeşim ya açıkladım ama güveniyorum kendime yani. Isındıktan sonra oynarım her türlü.

O nasil oluyor merak ettim açikçasi :D :D Her neyse bulursun gönlüne göre takim inşallah ne diyeyim :D

Aelanu
19/08/2012, 21:41
Arkadaş orda egoist gibi görmüş de ondan diyorum yani. Herkes kadar güveniyorum fazlası yok açısından