PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aramis the Musketeer

BorisPeace
23/08/2012, 16:11
STR Melee

STR: 23 + 3.1
AGI: 15 + 1.9
INT: 12 + 1.4

1) Fear

Düşman kahramana atıldığında düşman kahraman korkuya kapılarak kendi üssüne doğru azami hızda kaçar.

2) All for One

Aramis'in etrafındaki dost kahramanlar, Aramis'e saldırı gücü verirler.

3) One for All

Aramis kendi zırhından fedakarlık ederek dost kahramanların zırhını arttırır.

4) Invite to Duel

Aramis düşman bir kahramanı düelloya davet eder. Düello zamanı geldiğinde, davet edilen kahraman ve Aramis düello alanında olmalıdırlar. Zaman bittiğinde düello alanında bulunmayan kahraman korkaklıkla suçlanacak ve tüm statları 5 düşecektir.

Test haritasını ekledim.

canifeto12
23/08/2012, 16:27
bence volkan bir kural koymalı oda herkes borisin yaptıgı gibi heroları test map i ne koyup önermeli . adam sadece yazı yazıyor dahada ugrasmıyor .

Ratz
23/08/2012, 16:40
Herkes boris değil maalesef kardiş:D

Mape baktım öhöm öhöm. Düello alanı nerde tam bilmiyorum ama düşmanı düelloya çağırdığında dost herolar skilin range'inde olmazsa kötü olabilir diye düşünüyorum. Fear skili güzel gerçekten, iyi combolar çıkabilir ortaya.

BorisPeace
23/08/2012, 17:50
Düello alanı başlanılan yer. Heykelleriyle ve taş zeminiyle anlaşılır olur sanmıştım :/

Tabi JFAda buna benzer bir bölge ayarlama lazım eğer girecekse (:

Ratz
23/08/2012, 18:11
''Jfa'da nerde tam bilmiyorum ama'' deyip düzeltiyorum ozaman. Senin mapindeki yeri anlamamak mümkün değil zaten-_-

[SNO]
23/08/2012, 20:47
boris jfa da çok tutup jfa 2 olurmu ? öyle ümitleriniz varmı

BorisPeace
23/08/2012, 21:26
Şu anki haliyle zor gibi duruyor. Sosyal ağlarda (facebook gibi) daha çok destek toplaması lazım.

dusau
23/08/2012, 23:04
bence volkan bir kural koymalı oda herkes borisin yaptıgı gibi heroları test map i ne koyup önermeli . adam sadece yazı yazıyor dahada ugrasmıyor .

maalesef herkes hero yapacak kadar hele hele koyduğumuz fantastik skilleri yapacak kadar bilmeyebilir hero yapımını.

Hero ile ilgili; kill alması zor duruyor armorunu takıma dağıtıyor. Bana göre ilk skillini kendi takımına ve kendinede atabilmeli bu durumda skillin işlevi artacaktır.

busterer
15/09/2012, 15:22
Skillerin açıklamalarını koyarsan daha iyi olur bence w3ü olmyan pclerde göremeyiz :)

BorisPeace
15/09/2012, 15:31
Değerleri tam hatırlamıyorum, kısaca açıklamaları yazdım.

LiFeFoRLiFe
15/09/2012, 17:07
Aramis düşman bir kahramanı düelloya davet eder. Düello zamanı geldiğinde, davet edilen kahraman ve Aramis düello alanında olmalıdırlar. Zaman bittiğinde düello alanında bulunmayan kahraman korkaklıkla suçlanacak ve tüm statları 5 düşecektir.

düüt düüt düüt legion commander ulti?? az biraz degiştirilmiş hali sadece (bence)

BorisPeace
15/09/2012, 17:41
düüt düüt düüt legion commander ulti?? az biraz degiştirilmiş hali sadece (bence)

Birinde iki kahraman birbirine 5.5 saniye boyunca vurmak zorunda bırakılıyor ve kazanan 10 hasar kazanıyor. Diğerinde bir kahraman düelloya davet ediliyor ve 40 saniye sonra davet eden de edilen de düello alanında (Rosh önü gibi düşünebilirsin) olmak zorunda bırakılıyor, gelmeyen 5 stat kaybediyor. Birbiriyle hiçbir alakası olmayan iki büyüye sadece isimlerinde Duel geçtiği için aynısı demek biraz abes değil mi?

Gokotas
15/09/2012, 19:38
Ultisi için level sınırı getirilmeli ya da stat kaybının olmaması lazım diye düşünüyorum. Ayrıca roshan önü gibi bir mekan olursa da illa oraya dagger atılacak zıplanacak ulti atılacak :) daha detaylı olmalı bence

BorisPeace
15/09/2012, 20:00
Oldukça basit aslında. Volkan böyle bir alan koyacağını söyledi zaten haritaya. Belirli bir alan olacak. Süre bittiğinde kahramanlar orada mı değil mi, sadece bu önemli. Diğer kahraman oraya gidecek diye 5 kişi gidip girmesini engellemeye çalışabilirsiniz. Genelde takım savaşlarını başlatacak bir büyü gibi görüyorum bunu. İki takım da iki kahramanın süre bitiminde orada olmak zorunda olduğunu biliyor. Oraya varmadan gang atıp öldürmek bir seçim, orada bekleyip sokmamak bir seçim, ya da tamamen boşverip karşı takım sizi orada beklerken, haritanın öbür kenarında kule alıp 5 stat kaybetmek de bir seçim.