PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : The International Streamleri

Ratz
26/08/2012, 18:38
Ratzcru
312431

Tobi Wan
10588

V1lat
363748

NS
367662

mtrx4u
367660

Not: Maçları dota2 üzerinden streamer'ın sesi ile de izleyebilirsiniz.
Not2: Sunumlarda değişiklik olursa editlerim.

ViktorReznov
26/08/2012, 19:44
Canımsın. Ben de bunları nerden bulucaz diodum.

WeRdeR WeReMeM
27/08/2012, 06:37
Navi ne yaptı öle ya.

ViktorReznov
27/08/2012, 07:34
Bu oyun içinden izleme falan da çok güzelmiş. İstersen streamırdan izliosun, istersen oyuncu perspektifinden falan adamlar yapmış valla.

Ratz
27/08/2012, 09:29
İlk gün pek beklediğimiz gibi olmadı :D

3689

E N J O Y
27/08/2012, 10:06
Clg Clg dedim dinlemediniz bakın şimdi noldu

LauraBodewig
27/08/2012, 10:23
CLG avrupanın gururu oldu. Zenith ve Na'vi fos çıktı. Ehome güç bela dördüncü sırada. Geçen turnuvanın ilk üçü için durumlar kötü. LGD'den böyle şeyler bekliyordum. Fakat

TONGFU NE YA BU ADAMLARIN WİN ALMADAN EVE GİTMESİ GEREKİYORDU!!!

E N J O Y
27/08/2012, 11:09
Aslında olması gereken oluyor.International'a çok iyi hazırlanmışlar.Bir önceki turnuvalara bakarak yorum yapıyoruz ancak gördüğünüz gibi gerçek oyunlarını göstermeyen ve taktiklerini belli etmeyen takımlar şu anda ilk sıralarda.Tam tersine bi önceki turnuvalarda başarılı olan yani bütün oyunlarını sergileyen takımlarda kötü gidiyor.Ben Ig'den bu kadar güzel oyunlar beklemiyordum ama adamları izlerken ağzım açık kaldı.Bu arada Xboctun oyununda bi gariplik var sanki bilerek kötü oynuomuş gibi.Belkide puppeyle aralarında picklerle ilgili bi sıkıntı olabilir.Çünkü xboctta görmeyi hiç alışık olmadığımız herolar oynadı bu turnuvada.Hele o moprhlingi rezil ettiği oyun çok şaşırdım.Bir morphling bu kadar mı kötü oynanır.Neyse bence şu an için turnuvanın favorisi IG Asya takımlarının turnuvayı domine ettiği bir gerçek.Lgd ise süpriz diyebiliriz sanırım.

Leupold
27/08/2012, 11:22
LGD KAZANCAK TURNUVAYI şimdiden söyliyim

Sylar morphling aldıgı sürece sorun yok :D

Pr0.
27/08/2012, 11:25
Valla ne yalan söyleyim uzak doğu takımlarından hiç bişi beklemiyodum. Lgd ve ig beni oldukça yanılttı. Clg favorimdi zaten zirveye oynarlar bu sene bi problem olmazsa. Onun dışında navi ve mtwden bi geri dönüş bekliyorum. Zenith zaten balon bu sene bişey yapamaz. Darerinde orda olması şaşırtıcı değil. Yeni favorilerim arasına lgd ve ig de girdi. Umarım final Avrupa vs çin olur. Şöyle Navi vs ig olsada izlesek

Scotchw
27/08/2012, 12:07
-Na'Vi nin ig le olan macındaki pickleri cok etkisiz kaldı zaten. ama bence henüz tam takdiklerini göstermediler ve grup maçlarında göstermeyecekler.Ama Xboct da bi gariplik olduğuna bende katılıyorum. İyi oynayamıyor.Antreman videolarında da bi suratı asık bi tafralı gibi sanki.
-Zenith gerçekten kötü hiç hazırlıksız gelmiş gibiler.
-TongFu win almamalıydi diyosunuz ama çok iyi hazırlandılar. Buraya katılırken ki eleme turnuvasında da hiç yenilmemeleri bunun göstergesi.
-LGD de sylar 6 oyunun 5inde morp oynadı. karşısındaki takımlar iyi analiz yapıp dogru pick ve banla maça başlarsa yenilmeyecek takım değil bence.
-CLG ye ise diyecek hiç bişeyim yok adamlar çalışmışta gelmiş. Pajkatt pick de kendini baya geliştirmiş.
-iG de gayet iyi oynuyor bence son 4 den biri iG olacak.
-EG den ve Maelk den iyi oyunlar bekliyodum. çok etkisiz kaldılar. Çalışmışlar ama oyuncu kapasiteleri bence yeterli değil.
-Mouz turnuvaya kesin katılmalıydı. MUFC çekilince WE yi yenip geldiler. ComeWithMe yerine Kuroky değişikliği müthiş yararlı olmuş.Yinede biraz tutuk başladılar. M5 ve AL ı kolay yenmelerini beklerdim açıkcası. ama yinede o gruptan CLG LGD AL Mouz çıkacak bence

Sprivia
27/08/2012, 12:24
İlk 3 IG CLG ve LGD olur gibime geliyor. LGDden bekliyordumda IGden bu kadar iyi bir performans beklemiyordum. TI2yi asyalıların domine ettiği gerçek. Sanırım dota2 2010daki gibi avrupadan biri asyalı bi takımı yenince 1hafta olay olduğu yere doğru gidiyor :D

WHY YOU LITTLE
27/08/2012, 13:43
İlk 3 IG CLG ve LGD olur gibime geliyor. LGDden bekliyordumda IGden bu kadar iyi bir performans beklemiyordum. TI2yi asyalıların domine ettiği gerçek. Sanırım dota2 2010daki gibi avrupadan biri asyalı bi takımı yenince 1hafta olay olduğu yere doğru gidiyor :D
IG IG DEDİM İNANMADIN BAK NOLDU ŞİMDİ ??

Berkantk
27/08/2012, 13:45
Bence Na`Vi kasıtlı böyle yapıyor. "Alın lan size averaj" diyorlar bence. Zati gruplarda eleme yok. Loser Bracket'tan gelip şampiyon olabilir. Bu sonuçlar benim için bir şey ifade etmiyor. Eleme maçlarından itibaren asıl oyunları göreceğimizi düşünüyorum.

Scotchw
27/08/2012, 14:16
Bence Na`Vi kasıtlı böyle yapıyor. "Alın lan size averaj" diyorlar bence. Zati gruplarda eleme yok. Loser Bracket'tan gelip şampiyon olabilir. Bu sonuçlar benim için bir şey ifade etmiyor. Eleme maçlarından itibaren asıl oyunları göreceğimizi düşünüyorum.

+++++ aynen benimde yukarda söylediğim gibi

Ratz
27/08/2012, 17:21
Ratzcru
312431

Beyler dilim döndüğünce TI'2 maçlarını sunmaya çalışacağım. İzleyiciye göre belki sabah 5'e kadar devam ederim. Nessus'la başlayıp farklı farklı isimleri almayı planlıyorum streame. Saat 7'ye doğru açacağım streami.GH steam chatinden soracağımız sorularla da enteresan itemler dağıtmayı düşünüyoruz haberinize:3
Türkçe stream izlemek isteyenlere gelsin bu ozaman :D

Not: Hiç zaman kaybı olmayacak. Tobiyle aynı anda sunuyormuşuz gibi olacak , selam:D

Hapkido
27/08/2012, 17:23
Ratzcru
312431

Beyler dilim döndüğünce TI'2 maçlarını sunmaya çalışacağım. İzleyiciye göre belki sabah 5'e kadar devam ederim. Nessus'la başlayıp farklı farklı isimleri almayı planlıyorum streame. Saat 7'ye doğru açacağım streami. Enteresan itemler dağıtmayı düşünüyorum haberinize:3
Türkçe stream izlemek isteyenlere gelsin bu ozaman :D

Not: Hiç bir zaman kaybı olmayacak. Tobiyle aynı anda sunuyormuşuz gibi olacak , selam:D

Panpa bu zaman mı o zaman mı?

NightStalker
27/08/2012, 18:11
Na'Vi bilerek böyle yapıyor beyler loser brackett ten gelip kazanacaklar. Bu arada puppey i zehirlemişler tabi etkisi olabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=MAkhSZPZrWw&feature=g-all-u en başları izleyin yeter.

TauHunter
27/08/2012, 20:08
Na'Vi çok bozdu

LauraBodewig
27/08/2012, 20:36
Ratzcru
312431

Na'vi vs Orange maçı başladığı andan itibaren Ratcru'nun stream'i ile canlı canlı sizlerle olacak. Bende co-caster olacağım.

Selam biz International'ın Türkçe stream'ini yapıyoruz.

Troll Uyarısı: Canlı canlı derken canlı canlı sunumu kastettim.

Scotchw
27/08/2012, 20:50
şu takım isimlerinin altındaki flamaların üstündeki rakamlar neyi gösteriyor bilen açıklasın.
2 gündür kıl oldum ona ya ! :D

s3k0
27/08/2012, 21:50
ses de ki sıkıntıyı gidere bilirmisinizzz çok can sıkıcı

nancilin
27/08/2012, 22:09
Flamalarin ustundeki sayilar kac kisinin o macta o takimin pennant ini taktigini temsil ediyor.