PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ka-Tet isimli takımımıza her rolden oyuncular arıyoruz.

Moonchuck
02/09/2012, 18:42
Merhabalar,
Uzun sürelerdir oynadığımız dota1'den sonra 3arkadaş olarak dota 2'ye geçtik. Dota 1'de yerel turnuvalarda başarılı olamasak da baş gösterdik o zamanlar, şu anda ise oyun becerimizi hem taktik hem yetenek anlamında daha fazla geliştirdik, yaklaşık 250-300 saatlik dota 2 oyun süremiz boyunca gördük ki bazı şeyler genellikle oyundaki Rus oyuncu sayısının fazla olması nedeniyle kendi başımıza halledilemeyecek düzeyde, bu yüzden biz de tekrar kendimize yakın insanlar bulup eğlendiğimiz vakitleri biraz daha üst seviyeye taşımaya karar verdik.
KA-Tet
KA-Tet bazılarının bildiği bazılarınsa bilmediği gibi Stephen King'in okuyan insanları oldukça etkileyen Kara Kule serisinden bir terimden ilham alınarak kurulmuş bir takımdır. Ka-tet kitaptaki anlamıyla birbirlerine kaderle bağlı ve birbirlerinin düşüncelerini paylaşabilen bir ekip. Bizde bunun bir takım için mükemmel bir isim olabilceğini düşündük.

Ben takım kaptanı olarak turnuva maçları ve taktikleri kısmına yeni yeni ısınıyor olsam da oldukça fazla zaman ayırıyorum mevcut turnuvaları takip etmek ve taktiksel anlamda kendimi daha fazla geliştirmek için. Bizim gibi düşünen oyunu şu seviyede eğlenmenin biraz üstüne çıkarmak ve zaman içerisinde kendisini daha fazla geliştirmek isteyen, ancak ilerdeki hedeflerimiz dolayısıyla belli bir seviyede bu oyunu oynayabildiğini düşünen arkadaşlar arıyoruz.

Herhangi bir rol kısıtlamamız yok. Bizimle birlikte oyundan hem keyif almak hem de bişeyleri üst seviyeye taşımak isteyen oyuncuları aramızda görmekten memnun oluruz, ilgilenenler bana kendilerini tanıtan küçük bir mesaj atıp sonrasında takıma başvuru yollayabilirler.

http://www.gamehonor.com/teams.php?do=viewteam&id=123

ToreX
02/09/2012, 18:55
Başarılar.

Darkelia
02/09/2012, 19:18
beni seç beni seçç seç beni seçç

Moonchuck
06/09/2012, 19:53
Oldukça fazla sayıda insan ulaşmasına rağmen, online sürelerinde sorun olduğu için, sürekli birlikte oynayamayacak olmakla birlikte bir lane support/ gerektiğinde off lane oynayabilcek oyuncu aramaktayız

TNTacme
06/09/2012, 19:57
seç beni panpa

Moonchuck
23/09/2012, 13:35
Merhabalar tekrardan,
Okul dolayısıyla oyunu bırakmayacak her rolden oyuncu ihtiyacımız bulunmakta (: bir çok sefer 5 kişiyi tamamlamış olmamıza rağmen gelen insanların oyun sürelerinde büyük sıkıntı olması nedeniyle oturmuş bir kadroya ulaşamadık, ilgilenenler mesaj atarlarsa sevinirim, iyi oyunlar herkese

Gehenna
23/09/2012, 15:42
başarılar arkadaşlar

Moonchuck
28/10/2012, 17:37
Bir süre birlikte oynadıktan sonra clandaki oyuncuların çeşitli nedenlerden ayrılmalarından dolayı bir süre askıya alınmıştı olay. Şu an tekrardan kurulum aşamasındayız ve yeni oyuncular arıyoruz. Solo mid hariç her rolden oyuncu alımı yapıyoruz. İlgilenen arkadaşlar bana özel mesajdan kendilerini ve oyun geçmişlerini rollerini anlatan bir yazı yazarsa en kısa zamanda geri dönerim. Teşekkürler

Moonchuck
09/12/2012, 04:36
Hala bu topic üzerinden mesaj atıldığı için tekrar belirtme gereği duydum; Şu an itibari ile oyuncu alımımız yoktur, ilginiz için teşekkür ederim.