PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Daggeıin Disable Olmasıyla İlgili

Jedi
08/09/2012, 15:52
Damage yemediğimiz halde Fearie fire, slow gibi bir büyü yediğimizde dagger disable oluyor bu yüzden kaçamıyoruz bence disable olmamalı.

dude
08/09/2012, 16:43
sen yenisin galiba dotada. eskiden disable yoktu ve agar imba bir itemdi.bölesi daha iyi .

TauHunter
08/09/2012, 16:44
sen yenisin galiba dotada. eskiden disable yoktu ve agar imba bir itemdi.bölesi daha iyi .

Forum
Oyunlar
JFA - Justice For All
JFA Öneri Bölümü

Lütfen konuyu okumadan önce hangi başlık altında açıldığına dikkat edin.

Oldskull
08/09/2012, 16:51

Ağır fail :D atlamayın hemen adam jfa ya yazmış

LiFeFoRLiFe
08/09/2012, 16:53

facepalm.

dude
08/09/2012, 16:59
aa hakkaten lan jfamiş. bu oyun hakkında forum acilabilecegini düşünmedim.

LiFeFoRLiFe
08/09/2012, 17:03

dota hakkında açılıyor ama ?

BorisPeace
08/09/2012, 18:06
^ O tartışmayı bence başka bir başlık altında yapın.

@Jedi: Bazı büyüler zero damage event olarak geçiyor. Hasar vermiyorlar gibi görünüyorlar ama wc3 motoru '0' hasar veriyor yine de. DotAda bunun (ve birkaç başka şeyin de) önüne geçmek için alınan hasar belli bir miktarın üstünde olması lazım şartı var. Şu an tam hatırlamıyorum ama 3-5 arası bir hasar olmalı. Yani 3-5 hasarın üstünde hasar alırsanız Dagger kapanıyor. JFAda da böyle bir uygulamaya gidilebilir.

WrongheR
08/09/2012, 18:22
Jfa'da dota gibi bir harita, bencede disable olmaması lazım ama rangesinin biraz düşürülmesi lazm çünkü blink rangesi cidden cok fazla.

Bir de şu konuya el atın lütfen : Konu (http://www.gamehonor.com/showthread.php/15913-Hammer-Of-Justice-Ve-Power-Overwhelming-%C3%96neri)

kzingoth
10/09/2012, 19:38

1 yılı aşkın süredir açılıyor, günaydın :D

Konu ile ilgili de şunu söyleyeyim, zaten haftada bir kişi dagger kasıyor, bir SF, ES, Enigma gibi aman dagger alayım tarzı heromuz fazla yok, kapanma özelliğini bir kaldıralım bakalım nolacak derim ben.