PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HardProlardan yardım istiyorum

Khirsah
19/11/2008, 11:20
öncelikle selam herkese, ben 3.5 yıldan beri dota oynayan birisiyim ama artık yerimde saydığımı hissetmeye başladım.. şu noktada kendimi geliştirmemin çok zor olduğunu hissediyorum ve etrafıma baktığımda 1 yıl önce yanıma bile yaklaşamayan adam şimdi 1e1 de beni yenebiliyo..Kendimi geliştirmek için ne yapmam gerekir, iyice dert oldu içime bu:D

mashed666
19/11/2008, 11:49
1vs1 de yenilince hersey bitmis olmazkixS vs ile 5v5 4v4 oyunlarda çok fark vardır sen vsye alısmıssındır yenersin o takım oyunununa alısmıstır takımını kazandırır bu işler değişir bide her heroyla oynmayı bilmen lazım vs ci olmak istiyorsan vslere nasıl baslııcagını örenmen lazım

falagar
19/11/2008, 12:29
1v1 cok farklıdır 1 ıtem herseyı deıstırebılır 1v1 de onerım ılk ıtemının dagon olması (kı base gold ıle yapabılıosun dagonu) sana artısı 400 dmj bırden vermen olcakdır(miror mac larda daha cok ise yarar)tabi baska atack spelllerin varsa ise yarar

cemo
19/11/2008, 15:47
Hero itemlerini ezberlemek yerine kendi basına botlara karsı hero alıp trdota.com sitesinin hero rehberlerindeki heroları inceleyip oynamalısın ondan sonra noob gamelere girmelisin belli bir zamandan sonra artık pub game bırakıp priv oynda oynamlsn cunku pub gamede yerinde sayarsn ama priv oynda çok gelisirsin .Daha da zaman gecince cw lere atılmalısın

ooo_fresh_me
19/11/2008, 19:12
arınmaya ihtiyacın var ruhunun derinlıklerındekı proyu gör yoga yap :D

[GG]JohnQut
19/11/2008, 19:21
deny last alistirmasi yap uyank ol 1v1 olcu diil bol bol cw at

[Tr]CHaKaL
19/11/2008, 19:33
dotayı bırak köyde bi çiftlik al koyun güt.. sn öbür dünyalıksın artık.. :D:D

cemo
19/11/2008, 22:19
Tek yapman gereken tr chakal la muhattap olmamak
xD

Khirsah
20/11/2008, 13:51
Hero itemlerini ezberlemek yerine kendi basına botlara karsı hero alıp trdota.com sitesinin hero rehberlerindeki heroları inceleyip oynamalısın ondan sonra noob gamelere girmelisin belli bir zamandan sonra artık pub game bırakıp priv oynda oynamlsn cunku pub gamede yerinde sayarsn ama priv oynda çok gelisirsin .Daha da zaman gecince cw lere atılmalısın

sen beni iyice noob sandın heralde:D dediğim şey 3.5 yıldan beri oynuyom ama artık yerimde saymaya başladım
vs çok umurumda değil gerçi ama ne yaparsam yapayım kendimi aşamıyorum artık gıcık oldum iyicene... Botlu haritalarda da sabah akşam deny çalışıom ztn:D öneriler için teşekkürler... çiftlik alma meselesine gelince.. ben çiftlik alsam oraya da internet getirir yine sabah akşam dota ve wow oynarım sonra tavuklar koyunlar hepsi ölür:D

H4k4n1sl3k
20/11/2008, 16:01
Benim çok kısa söylüyeceklerim var hold position ve last deny çalış.Ve garenada 1 yıl kadar takıl yerinde saymadığını hissedeceksin. :)

II_Remedy_II
20/11/2008, 16:51
Garena ya geç bende eurobatle dayken öyle geliyordu garenada nihayet adam gibi prolala oyun atmaya başladım

Khirsah
21/11/2008, 10:31
kesin geçicem saolun beyler

cemo
24/11/2008, 11:48
Garena bence eurobattle.netten daha kotu BENCE ! niye diye sorarsanız eurobattle.nette oturup pub gameye girerseniz tabiyki sıkılırsınız ama priv girince bence fena degil garena daha kotu bence ... Garenadada oynuyurom bilmiorsunuz demeyn

Gloomy
26/11/2008, 20:10
Dota tamamen tecrubeye dayanan bir map degildir. Onun yanında refleks, hizli ve iyi duşunme, hizli farkedebilme, kompleks anlarda sakin olabilme gibi birsuru kucuk ozellik gerektiren bir map. Bunların da cogu arttirmasi zor olan ozellikler. 3.5 sene oynadım demissin bu sure tecrube icin yetersiz degil ama eger arkadasının bu ozellikleri senden yuksek se bir senelik tecrube ile de seni yenebilir. Ben sana bi map icin bu kadar kasma bu sekilde zevk almaya bak derim ama illa daha iyi olmak istiyorsan baska bir sekilde bu ozelliklerini gelistirmen lazım.

Khirsah
27/11/2008, 14:45
işte gıcık olduğum olay da bu gloomy... eminim ki bende çok daha iyi refleksler var ve ondan daha zekiyim emin ol:D(yok kendimi övme gibi bi amacım yok) çıktığından beri w3 oynuyorum ve micro kontrol konusunda da aştım kendimi ama bişeyi yanlış yapıyorum ama neyi bilmiyorum:D

kylpmt
22/12/2008, 22:45
Benim arkadaşlarda öyle benim öğrettiğim adam aa modlarda sürekli yeniyor beni. Çünkü her agilitye butterfly kasıyor. Direk eaglehorn ile başlıyor oyuna. Butterfly ve üst üste çıkan miss yazıları korkulu rüyam oldu. :-) Ya 3 tane butterfly mı kasılırmış. :D En iyi oynadığım heroalrla bile yeniyor beni. ama gel görki takım oyununda eurobattleda alan onun takımında olan adamlar noob bu rmk yapalım diyorlar. 1v1 deki gibi direk dalıp almaya çalışıyor. Oyun sonunda creebi 15/0 falan oluyor. Herkesin 180 lerde.

Viceroy|Blue
22/12/2008, 22:59
aslında dota oynama süresi olarak sana tavsiyede buluncak seviyede değilim ama şundan eminim kendini geliştirmen için son wuruş ve deny yapabilme yeteniğini geliştirmen gerekli diye düşünüyorum.Bir de bol bol replay izlemek lazım.

KrtL
23/12/2008, 11:57
burda hardpro bulamazsın ama hardproyum diyene geçinenler var onlardanda sana hayır gelmez..Sen en iyisi kendini takım oyununa alıştır 1v1 oyunda kendini geliştirme olasılığın 0 diyecek kadardır oynuyorum ben bu oyunu :) Eurobattle REAXRAGE.

[GG]JohnQut
23/12/2008, 22:43
cemo 1 sey dcm atip tutma hkkinda en ufak bilgin dahi olmayan konularda ggc suanda freegamingin en ii ve duzeyli olduu yerdir eu fun map agirlikli bir serverdir suanda sen tr ye gir 1 tane op veya saglam adam bulamazsin ben ggc ye bak drm ayrica bn gosuyum tavrlarinida gec