PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : düşük öncelikli eşleştirme havuzu

Burakula
11/09/2012, 12:49
arkadaşlar tamam biliyorum çok şansızım ama "olmaz be kardeşim yapılmaz artık" dedirtecek durumlara girmekteyim hala.

oyunun beni sebepsiz atışı ve sebepsiz almayışını ardından daha önceli sebepsiz cezam dün artmıştı. 14 saat yazarken 1 gün e çıkmıştı. ama o yazı orda kaldı. yani üzerinden 12 saat geçti ama hala 1 gün düşük eşleştirme havuzundasın yazıyor ve saat hesabına bir türlü geçmemekte sadece bir gün yazıyor. bu gece cezamın süresinin bitmesi gerek ama bu böyle devam ederse yine sebepsiz yere oyunlardan puan alamıyacağım. ama ben onu çoktan geçtim 4 rus +ben olan feci takımlarla oyun atmak zorunda kalacağım ve item düşmüyor win im artmıyor...

çaresini bilen ya da başına gelip bi şekilde çözmüş olan varsa lütfen bi el atsın(gerçi benden başkasına da rast geleceğini düşünmüyorum oyun bi bana beta çünkü) acil ağlamanın eşiğindeyim.

Signature
11/09/2012, 13:07
Kardeşim bence senin hesabında bir bug oluşmuş olabilir.dota2 devde sorununu belirtirsen çözüleceğini düşünüyorum.Benim başıma böyle bir şey gelmedi yakınımda da gelen olmadı o yüzden sorununu burda çözebileceğini sanmıyorum.Sana kolay gelsin.

Specy
11/09/2012, 13:34
Bence bir duş al, sonra devdota2'ye gir.

Berkantk
11/09/2012, 13:40
1 günde takılıp kalmasının sebebei 24 saat + 14 saat olması. Yani 1 günün üstü, 2 günün altını 1 gün olarak gösteriyor. Ama bende de bi' ara rapor yedim leave attım vs. 5 gün olmuştu. En son 1 güne indiğinde 3 gün gitmemişti. Sonra acc yi bıraktım. Çünkü o 5 günde %10 win rate ile oynadım

Burakula
11/09/2012, 13:44
finnstyle şu anda o ekstra olan 14 saat bitmiş durumda. yani cezam 1 günden az, ama hala 1 fün gösteriyor. dev dota2ye girdim ve hem performance falan filan bölümüne hem de gameplay bugs bölümüne yazımı yazdım. ama umutlu muyum? tabi ki de hayır.

Berkantk
11/09/2012, 14:20
O zaman git bi' duş al. 1-2 rekat namaz kıl haline durumuna şükret. Elini eteğini bu işlerden çek ve ibadet et derim :/