PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : shop problemi

berkt
11/09/2012, 18:58
merhaba arkadaslar ekte belırttıgım gıbı itemlere tıklayınca ekranda kalıyor oyuna devam edılmıyor ımlecte kalıyor oyle ne yapmam lazım

ciyırs
11/09/2012, 19:00
bendede olmuştu oyunu kapatıp açtım geçti ama sende kalıcıysa oyunun eksik dosyaalrını kontrol etme vardı tam yerini hatırlamıyorum onu yapsan düzelir kanumca

Berkantk
11/09/2012, 19:01
Hatayı sürekli mi alıyorsun yoksa relog yapınca geçiyor mu?
Donanım özelliklerini söylersen millet daha iyi yardımcı olur. PC kaldırmıyor olabilir veya oyununda hata olabilir. Silip tekrar yüklersen geçer belki.

berkt
11/09/2012, 19:23
bir kere oldu cıktım oyundan sonra tekrar baglandım yıne oldu suan olmuyor ama 2 defa çıktıgım ıcın havuza aldı eksık dosyaları kontrol ettırdım, pc iyi ya kaldırmama problemi olmaz wow u full de oynuyordum :)

İşlemci Teknolojisi Intel® Core™ i5
İşlemci Hızı 2.66GHz Turbo İle 2.93GHz
İşlemci Numarası 480M
İşlemci Ön Bellek 3 MB
Hafıza (RAM) Kapasitesi 6 GB
Hafıza (RAM) Tipi DDR3
Sabit Disk Kapasitesi 500 GB
İşlemci Markası INTEL
Ekran Kartı Hafızası 1024 Mb
VGA Chipset Markası ATI
VGA Chipset Modeli HD5650
Ekran Boyu(inch) 17.3"
Monitör Tipi WXGA
Maksimum Çözünürlük 1600 x 900
Optik Sürücü DVD±RW Dual
Mobil Özellikler BlueTooth, Kart Okuyucu, Wireless, Kamera
İşletim Sistemi Win 7 Home Premium Tr
Ağırlık 3 Kg
Ekran Kartı Tipi Paylaşımsız Hafıza

keramy
12/09/2012, 16:20
steam de dota2 nin üstüne sağ tıklayarak tam adını hatırlamıyorum ordan bir menüye giriyorsun.validate cache files diye bişey var.o sende eksik olan dosyaları bulup yüklüyor.sorunun düzelir belki

Burakula
12/09/2012, 18:43
herkesin dediği eksik dosyaları tamamlama zımbırtısı bunun çözümü. bana da olmuştu böyle düzeldi. zaten dota2de olup da bende olmayan bug a rastlamadım daha. girdim dev.dota2 ye orda ki şikayetlerin hepsini yaşamışım lan harbi!

bu yazıyı da sebepsiz yazdım pardon...