PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkese merhaba!

Raudra
12/09/2012, 03:18
Ben Selim,
İzmirliyim, 21 yaşıdayım.

Forumun çoğunun aksine orjinal dotayı da, dota2'yi de pek oynamadım. MOBA tecrübem, 2010 yazından bugüne League of Legends oynamamla sınırlı ne yazık ki.

Onun dışında hatırlamadığım kadar uzunca bir süre GunZ oynadım. Pek bilen olmasa da şu ana kadar en çok eğlendiğim oyunların başında gelir. Zamanla ölmesine baya üzülsem de, maddi olarak bana baya yararı oldu bu oyunun.

Oyun dışında en büyük eğlencem müzik dinlemek diyebilirim. Onun dışında klasik, sinema, kitap falan geliyor. Bunlardan sonra, öylesine hobi olarak photoshop ile uğraşırım.

Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. :)

KONYALIYOBAZ
12/09/2012, 04:16
Hoşgeldin Selim, iyi vakit geçirmen dileğiyle :)

Famera
12/09/2012, 06:21
Hoş Geldin aramıza keyifli vakit geçirmek dileğiyl

WeRdeR WeReMeM
12/09/2012, 08:03
Hoş geldin iyi eğlenceler dileriz ;)

Ahmet"FranJose"ÇOLAK
12/09/2012, 10:00
Hoş geldin iyi forumlar.

Ratz
12/09/2012, 12:00
Yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim. :)

Yapma bunu selim!!!

Hoş geldin :)

Burakula
12/09/2012, 15:05
hoşgeldin selim eşşekten inip ata binersin herhalde burda biraz kaldıktan sonra(dota2 yani, kıps!;))

burası güzel biyer vefalı ve içten kişiliklerin yeri her dota forumunda bulamazsın böyle ortamı dostum kıymetini bil!

PlanetX
12/09/2012, 16:41
Ben de hayat hikayesini anlatiyim. Bu adamla ayni ilkokul-ortaokul ayni lise ve bu surelerde ayni dershanede bulunduk. Simdi de ayni universitedeyiz hatta ayni fakultede. Tamami da birbirimizle haberlesmeden oldu.

Herseyi ozet gecmis ne yazik ki. Ben biraz daha acayim. GunZ oynadim dedigi, oyunu gercek anlamda gosu seviyesinde oynadi. Kisaca oyunda herkes item olarak esit ve gameplay olarak ben vasatin ustundeyken arkadasin ben silahimi bile cekemeden beni kestigi duellolarimiz var. Onun disinda TrackManiada ilk 10daydi. LoL oynarken de tamamen ciddiye aldi oyunlari. Oynadigi cogu oyun icin cok kaliteli rehberler ve yazilar hazirladi bir cok forumda. Saydigim oyunlar disinda elinden cok cesitli 300e yakin oyun gecti(BF2, BF3, Magicka, GW2. Cabal, Diablo 3 vs vs.). Photoshopla hobi olarak ugrasiyorum demis olsa da bir fotograf studyosunda bir donem ise alinmisligii var. Ayrica seneler once okul dergisinin kapak tasarimlarini yapti.

Yani ozetle; bir ise baslarsa kesinlikle kendini veren, deneyimli, true gamer bir insandir kendisi. Bu foruma deyim yerindeyse kolundan surukleyerek getirdim ve cok sey katicagina inaniyorum buraya.

CoolStoryBro
12/09/2012, 16:54
Merhaba Selim. Hoşgeldin, iyi forumlar.:)

Raudra
12/09/2012, 20:19
Açıkçası başarılar kısmı nasıl bitirsem diye düşünüp hiç bir şey bulamamam ile alakalı. :P Yine de herkese teşekkürler ^^

Dota2 geçme konusunda, pek değişim yapcağımı düşünmüyorum açıkçası.

Hapkido
12/09/2012, 22:04
İyi forumlar lafının tam olarak ne manaya geldiğini hala anlamasam da (sanırım forumda iyi vakit geçirmen dileğiyle'nin kısaltılmış hali) sağa iyi forumlar geçirmeni temenni ederim. Hoşgelmişsen. :gülücük:

canifeto12
12/09/2012, 22:20
300 adet oyun mu O_O banada güzel önerilerin vardır o zaman . :)

bu arada hos geldin umarım iyi vakit gecirirsin

ViktorReznov
12/09/2012, 23:47
Gunz iyidi de klavyeler kırılıyor yav.

Chic'N'Stu
12/09/2012, 23:49
Hoş geldin aramıza Selim, umarım bizler gibi iyi vakit geçirirsn bu forumda..