PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Selam ben Opetten Mike.

Cowabunga
14/09/2012, 12:12
Merhabalar arkadaşlar,

İsmimi söylemeyeceğim Unknown Artist diyebilirsiniz bana. Üniversite öğrencisiyim, bu yüzden ara ara oyun oynayacağım ve o oyunların güzel olmasını istiyorum. Siz güzel abilere, kardeşlere benziyorsunuz umarım birlikte güzel oyunlar atarız. Birkaçınız oyundan tanıyordur beni. Turkey kanalında bazen görünüyorum çünkü.

Neyse gelelim donanım özelliklerime 1 senelik DotA ve 3 aylık Dota 2 tecrübem var. Size kısa bir süre gibi gelmesin. Ekstra olarak kendimi geliştirmek için videolar izleyip makaleler okuyorum. Bundan clan aradığımı çıkarmayın sadece güzel oyunlar oynamak istiyorum. İşi profesyonelleştirmek gibi bir derdim yok.

Son olarak ismim Kadir. Yarışmacı arkadaşlar anladınız siz.

Hapkido
14/09/2012, 12:44
Merhabalar arkadaşlar,

İsmimi söylemeyeceğim Unknown Artist diyebilirsiniz bana. Üniversite öğrencisiyim, bu yüzden ara ara oyun oynayacağım ve o oyunlar güzel olmasını istiyorum. Siz güzel abilere, kardeşlere benziyorsunuz umarım birlikte güzel oyunlar atarız. Birkaçınız oyundan tanıyordur beni. Turkey kanalında bazen görünüyorum çünkü.

Neyse gelelim donanım özelliklerime 1 senelik DotA ve 3 aylık Dota 2 tecrübem var. Size kısa bir süre gibi gelmesin. Ekstra olarak kendimi geliştirmek için videolar izleyip makaleler okuyorum. Bundan clan aradığımı çıkarmayın sadece güzel oyunlar oynamak istiyorum. İşi profesyonelleştirmek gibi bir derdim yok.

Son olarak ismim Kadir. Yarışmacı arkadaşlar anladınız siz.

İlk çelişikin hayırlı olsun. Hoşgeldin. Ayrıca senin dışında değiştirme sebebi yazan birisini daha görmedim (Ha başkası gördümü bilemem ama ben görmedim yani). Neyse, burada bulacağın çeşitli fikir, mühimmat, kişilik barındıran arkadaşalrla çok sıkı, sağlam, kuvvetli oyunlar atabilirsin. Sna bundan sonra "Known Kadir" diyek mi? Nasıl olsa artık biliniyor (Ha Kadir sahte bir isim olamaz mı? Elbette olabilir. Neden olmasın?). :)

Özet notu: Hg

CoolStoryBro
14/09/2012, 13:03
Hoşgeldin Opetten Artist Kadir.

Bu arada ismini söylememiş ki yazmış.:D Evet böyle iğrenç bir espri anlayışım olabiliyor bazen ama iyi biriyimdir, sevsen tanırsın.:cool:

hohmlec
14/09/2012, 13:06
Hoşgeldin Opetten Artist Kadir.

Bu arada ismini söylememiş ki yazmış.:D Evet böyle iğrenç bir espri anlayışım olabiliyor bazen ama iyi biriyimdir, sevsen tanırsın.:cool:

sen valla napstarın yerını almaya baslamıssın trollemede

edit:steam nickname boxxy fln yapmısın

CoolStoryBro
14/09/2012, 13:20
sen valla napstarın yerını almaya baslamıssın trollemede

edit:steam nickname boxxy fln yapmısın

Benim NapstaR'ın yerinde filan gözüm yok. O yine gelsin yine trollesin yine destekleriz. He ben yapmıyorum demiyorum yine yapıyorum ama hobi olarak yapıyorum.

Steam nickime gelince o uzun zamandır öyle ki Keremcim de Boxxy'yi oradan öğrenmiş araştırmış aşık olmuş uğruna ne canlar yakmıştır butcherla.

Sende valla Na'Vi'nin yerini almaya başlamışsın Dota 2'de.

edit:steam avatarı navi fln yapmısın

Hapkido
14/09/2012, 13:55
Eeeee. Trolleme konusuna gelince. İnsan sonuçta yazdıkları şeyleri okuyabilitesi yüksek kapasitede bir canlı. Bundan dolayı yazdığı şeyi okuduğu zaman bir nevi ismini söylemiş oluyor (bir neviden kasıt teknik olarak) Trollenmeye hayır.

TauHunter
14/09/2012, 14:06
^Şu fail trollere aldırma sen.

Hoşgeldin.

nAvamazarine
14/09/2012, 14:19
hoşgeldin bıradır

Burakula
14/09/2012, 14:32
evet biz güzel abiler iyi kardeşlerizidir aramıza hoşgeldin:)

Berkantk
14/09/2012, 17:05
Hpşgeldin foruma panpiş. Yazının sonra satırına gelmeden önce aklıma "bu arkadaş ajan mı lan :S" sorusu geldi. Yazının sonunu getirince de "bu arkadaş şizofren mi lan :S" sorusu geldi. Neyse iyi forumlar.

Cowabunga
14/09/2012, 20:26
Yazının son kısmını kuzenim yazmış pardon beyler. :confused: