PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hero Seçimi? (SORU)

KingFrozen
22/11/2008, 18:53
Slm;
Ben DotA ya Yeni Başladım...
Hero Seçiminde Kararsızım
Uzakdan Vuranları Daha Çok Seviyorum...
Çünkü Yakından Vuranlarla Çabuk Olüyorum :)
Şuan Beğendiğim 2 Hero War : Lina - Sniper
Siz Hangisini Tavsiye Edersiniz? Yada Sizin Önereceğiniz Başka Hero Varmı?
Şimdiden Çok Teşekkürler...

mashed666
22/11/2008, 18:56
Sana necrolic-visge ı öneririm hem 600 range olan hemde çok ama çok zor ölen bir herodur

Visage rehberi için BURAYA (http://www.trdota.com/forums/showthread.php?t=2058) tıklayabilirsin...

KingFrozen
22/11/2008, 18:59
Teşekkürler...

Khirsah
24/11/2008, 12:57
sniper traxex gibi herolarla daha rahat oynarsın ve eğer lothar kasarsan daha zor ölürsün..

cemo
24/11/2008, 14:40
Bu site yani trdota.com yeni baslıyanlar icin cok ciddi ogretici bir site arkadasım mesala strateji icin bilgiler sorablir sin sonra hero rehberlerine goz atablrsn oynarken oynadgn heronun hero rehberine goz atablrsn skillerin acıklamalarına bakablirsin...

KingFrozen
24/11/2008, 15:17
Oblivion Nasıl?

canokaaa
25/11/2008, 19:22
Oblivion da iyi ama ben pek sevmem.Arkadaşların dediği gibi Sniper ve Traxex almanı öneririm.

KingFrozen
28/11/2008, 14:50
Ya Traxex Team Ama Ya Ben Team Pek Sevmem... Ama Sniper Olabilr...

XMaX
28/11/2008, 16:18
Evet arkadaşım istediğin siteyi buldun sanırım burada hem bilgilerini paylaşabilir hemde yeni şeyler öğrenebilirsin hero rehberlerinde herolara dahil bilgiler var

sana önerim yeni başladığın için hep kendinden güçlü oyuncularla oyna yenilebilirsin ama üzülme birgün sende yenen tarafta olucaksın

hero seçimi konusunda range herolara (uzaktan vuranlara) fazla alışma heroların herbirini tek tek dene hangi büyüsünün ne işe yaradığına rehberlerden bakabilirsin

skilerinin çoğu aktif olan heoları seç alıştırma yaparken ve klavyeden kısayollarla oyna

hero önerimse str olarak: pudge agi olarak: nevermore ve int olarak: mashed arkadaşımızın dediği gibi visage bunları kullanması gerçekten çok zordur sürekli gözün herodadır ancak eğer bunlarda ustalaşırsan gerçekten oyunu çok iyi kıvırırsın

kolay gelsın...:p

DoTa
28/11/2008, 17:05
huskar oynayabilirsin hem range attacker hem de str hit pointi fazla oluyor. bir de davion var o da güzel adamdır ultisi ile range attacker olur ve de 3. skill çok fazla armor ve regen verir.ama eger ölüyorsan lothar veya clinkz gibi görünmezliğinde yürüyüş hızı artan bi hero alırsan daha iyi olur ama wardlara ve gemlere dikkat et onlar görünmezleri gösterir.

Sky4nGeL
29/11/2008, 12:39
sana Rikimaruyu önerrim

necrescope
29/11/2008, 14:46
Traxex Al Zorlanırsan Lothar Kasarsın...En Kolay onla oynarsın

KingFrozen
30/11/2008, 10:39
Şuan TraxexLe Oynuyorum...

macros55
01/12/2008, 15:28
Evet arkadaşım istediğin siteyi buldun sanırım burada hem bilgilerini paylaşabilir hemde yeni şeyler öğrenebilirsin hero rehberlerinde herolara dahil bilgiler var

sana önerim yeni başladığın için hep kendinden güçlü oyuncularla oyna yenilebilirsin ama üzülme birgün sende yenen tarafta olucaksın

hero seçimi konusunda range herolara (uzaktan vuranlara) fazla alışma heroların herbirini tek tek dene hangi büyüsünün ne işe yaradığına rehberlerden bakabilirsin

skilerinin çoğu aktif olan heoları seç alıştırma yaparken ve klavyeden kısayollarla oyna

hero önerimse str olarak: pudge agi olarak: nevermore ve int olarak: mashed arkadaşımızın dediği gibi visage bunları kullanması gerçekten çok zordur sürekli gözün herodadır ancak eğer bunlarda ustalaşırsan gerçekten oyunu çok iyi kıvırırsın

kolay gelsın...:p

ya hepsi tmm da pudge baslamak icin zor diilmi bana ar dan gelmisti 3.oyunumda kendimi oldurmeqten baska bisi yapamıodum:D

NoxiOuS #
12/06/2009, 13:20
crystal ya da razoR da ii bence .. dqiL mi xD ?

LordOfDeaths
12/06/2009, 14:32
bnCe tRoLL alsan iyi olr senın ıcın hem uzakcı hem yakıncı ws lerde yakını acarsın kasmak ıcın uzaı ;)

sayko99
12/06/2009, 16:23
crystal mi razor mu onlarla hayatta oynayamaz. bence ideal olarak sniper ,troll ile oynayabilirsin . diğerleriylede oynamayı dene bence öle öle öğrenirsin. ben ilk sniper ve earth sakır ile oynamıstım :P

Sylar
12/06/2009, 16:24
crystalle yeni başladıysan zorlanırsın razor trax yada snip al

NoxiOuS #
15/06/2009, 13:37
ßen crystaL i aLdım artık hep onLa oynuyorum daha yeni başlamıştım oyuna easy' dm xD requLara qeçTim xD xP

NoxiOuS #
15/06/2009, 13:40
crystal mi razor mu onlarla hayatta oynayamaz. bence ideal olarak sniper ,troll ile oynayabilirsin . diğerleriylede oynamayı dene bence öle öle öğrenirsin. ben ilk sniper ve earth sakır ile oynamıstım :P

Nié ki bn crystaL i aLdım yeni ßasLamıstım cok da qüzeL oynadm :rolleyes:

Erdi.39
15/06/2009, 14:07
Yeni başladıysan invis herolara alışma bence kaçmak için ormandaki ağaçları kullanmaya çalış hem alışırsın hemde öğrenirsin.Herolar ise morphling i dene agi ve str sini değiştirebiliyo hp sini istediği gibi ayarlayabiliyo ve güzel bi kaçış skill ine sahip.:)

Leather Rebel
18/06/2009, 23:41
Arkadaşların dediği gibi Sniper ve Traxex almanı öneririm.

DiSasT3R
17/07/2009, 23:14
Ben Traxex onerırım bende yenı basladıgımda o heroyla ogrenmıstım